• Chinaski
    74
    Petko i Bočkaj igrači manje- iz kola u kolo.
  • Blue98
    722
    Bockaj jako los u velikim tekmama
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ademi također jako jako loš. Jednostavno nema ni blizu onu energiju kao prije.
  • Olmic
    2.7k
    Ne vidim načina kako ćemo ovo dobit.. Ademi, Bočkaj, Petko sve igrači manje..
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ako dinamo uz ovakvu igru, sa diletantima poput kopića i krznara na klupi na kraju postane prvak, ostali klubovi u ligi se stvarno trebaju jako, jako zamisliti.
  • reziser
    6.4k
    Ne vidim načina kako ćemo ovo dobitOlmic

    kako dobit kad nemamo niti prilike....
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Realno ni u malima nije prevaga. Doduše u ovom Dinamu ne mogu izdvojit ni jednog igrača osim Šutala koji konstantno pokazuje klasu
  • Neki tip
    19.4k
    Doduše u ovom Dinamu ne mogu izdvojit ni jednog igrača osim Šutala koji konstantno pokazuje klasupuxigadjurdja

    Možda Oršić, Livaković? :smile:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Imali smo mi više prilika neg rijeka.. Petko i Gojak..ali to je puno premalo
  • Stjepan
    479
    Gojak van Buturina unutra boli me briga i da ga pojede pritisiak i napravi 100 grešaka bar znam da taj dečko ima nogometno znanje i može napraviti potez od ovoga ne mogu vidit ništa osim bezglavog trčanja.
  • Ali
    1.9k
    Zar je netko realno mislio da mozemo stvarati sanse i vrsiti pritisak sa veznim redom: gojak, misic, ademi ???
    Pa to i treneri amateri vide da su to tri vrlo slicna zadnja vezna, a kad izmisljas igracima pozicije dobijes ovo danas. Ako imas baturinu kreativnog veznog i menala kao desno krilo sto izmisljati toplu vodu. Stavi igraca gdje mu je mjesto.
  • Blue98
    722

    Bome da, svi ostali toplo hladno igraju
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ima ih par u izboru, ali meni je Petev na prvom mjestu radi prekida tradicije
  • Ludovic IX
    5.5k
    KTC nije bio loš mi na lijevom beku. Mi ćemo teško ikad više nsć stranog obrambenog igrača ko KTC
  • BBB Sibenik
    4k
    Ovaj Gojak kad šutne loptu jedan nogometaš u svitu odustane od nogometa. Jbg popušili smo brzo gol sad se triba vadit. Šteta šta nismo izjednačili do kraja prvog, sad će bit jebeno. Rijeka će se sad taktički povuc i cekat nas preko ova dva tamnoputa na kontru to su odma počeli nakon gola već radit. Nadam se bar bodu…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.