• vjeko1701
    5.9k
    Braćo i sestre, postoje trenutci kada se moramo osloniti jedni na druge. Znamo da smo vam slomili srca tik pred Božić, ali s prestankom emitiranja ne znači da je nestala temeljna ideja, misao vodilja što je nas četvoricu, potpuno različite individue, posjela za stol. Ta ideja i dalje živi.
    I dok je tako, onda je istu moguće i rasplamsati. U našem hrvatskom medijskom mikrokozmosu Večernjakova ruža je najprestižnija nagrada. Već je sama nominacija za nas ogroman kompliment, ali kada smo već započeli ovu utakmicu, onda idemo po pobjedu. Iskazali ste nam puno ljubavi i poštovanja, i osjećamo obvezu prema cijeloj HNL zajednici.
    Pomozite nam da dignemo ovaj trofej zajedno, a mi vam ovim putem možemo obećati da ćemo se potruditi pronaći način da projekt opet dignemo na noge. Ovo je prekretnica.
    Podijelite objavu, komentirajte i, što je najvažnije, izdvojite simboličnih 2,40kn i pošaljite sms potpore u borbi za Digitalnu ružu 2021. Vrijeme je da skupimo glave i krenemo Va Bank.
    Voli vas četvorka ❤
  • Nino Bule
    11.5k
    Andy Bara kod Ivkovica, nikad ga nisam vidio, frajer izgleda ko da je provozo 100 nogometasa u gepeku
  • Fićo1986
    973
    Fenomenalan podcast,Andy Bara sve objasnio,gušt je bio slušat kaj veli
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pogledao podcast ja onim magaretom vrdoljakom s tovarsporta...

    Ostao sam u šoku kad je na početku rekao da živi u pragu zbog ljubavi. Odbijam povjerovati da postoji žena koja bi onom dopustila penetraciju. Stoga sam zaključio da je homoseksualac :lol:
  • SAS1987
    13.5k
    Odbijam povjerovati da postoji žena koja bi onom dopustila penetracijudb-izbjeglica

    Vjerovatno ona njega penetrira.
  • Crusades1986
    9.8k


    Čudo podcast. Ja bi najradije Globana vidio ili u Dinamu ili savezu.
  • r1oma
    1.5k

    Globana je gust poslusati svaki put. Kao i uvijek odlican podcast :ok:
  • r1oma
    1.5k
    Ne znam jeste li pogledali novi podcast Tribine ali onaj tko je pogledao imao je priliku cuti kako je Miho sa Andrijom Cmrecnjakom (komentator na Areni) raspravljao o uspjesima hrvatskih klubova u Europi te je ponovno imao potrebu umanjiti Dinamovu pobjedu nad West Hamom: "ako se Dinamo moze nositi s West Hamom, dobro ne moze u potpunosti, u drugoj su utakmici igrali protiv kadeta..." :monkey: :eyes:
  • Krizy
    36.3k
    Mali isfrustrirani klaun koji nikad nije doživio naslov svoga kluba, a djetinjstvo proveo i u sjeni Rijeke. Kadet Vlašić bi mu bio u prvih 11 u reprezentaciji vjerojatno.
  • Crusades1986
    9.8k
    Jebena je ekipa u kojoj su Fornals, Yarmolenko, Noble, vlašić i Areola kadeti.
  • Captain America
    13.9k
    Upalio sam i ugasio kad su rekli da je Ivušić bolji golman od Livija i Nevistića stavili na dno. Žalim jadnike koji su im patreoni.
  • og1986
    2.9k
    Iduće godine će biti da su igrali protiv pionira. A uzvrat protiv Seville protiv juniora.
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znam, meni su oni top. Al nisam još pogledo zadnji podkast, budem.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Upalio sam i ugasio kad su rekli da je Ivušić bolji golman od LivijaCaptain America

    Osobno se slažem da je Ivušić bolji uz napomenu da mi je Livaković uz Oršića i Ademija iznimno drag, o njemu kao osobi imam najbolje moguće mišljenje.

    Ivušić je bolji na visoke lopte i iznimno je siguran u igri nogom. Možda je Livaković bolji u situacijama kad golman ne vidi loptu do zadnjeg trena i kad je potrebno instiktivno reagirati u sekundi.

    Ali pojavom na golu i sigurnošću kojom barem meni zrači, Ivušić mi je bolji.

    Kad smo kod vratara, Grbić mi je katastrofa, golman bez stila i guranje Grbića za utakmicu protiv Rusije mi je bilo odvratno i Livaković mi je značajno bolji od Grbića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.