• db-izbjeglica
    12.9k
    ja ne vidim kako lovren uopće može pomoći i igrački.
    mislim, nije baš da nam obrana šteka, a sigurno bi tražio dosta veliku lovu, a još je i tempirana bomba koja u jednu ruku može podići atmosferu, ali je i jebački srušiti. jednostavno mislim da on TRENUTNO nije nikakav posebni upgrade u odnosu na bogoljuba...

    ajd da je nekakav ofanzivni igrač, koji bi mogao pomoći jer kreacija očito šteka.

    moro kao igrač mi nikada nije bio nešto posebno, mislim da mu je plafon ovo gdje sad igra - a to je cca klub kvalitative razine dinama (a nije da tamo baš spektakularno dominira). prije bi forsirao naše mlade igrače na toj poziciji, čak i po cijenu malo lošijih rezultata. od ovog fakat ne možemo dobiti ništa što nismo vidjeli....

    menalo je jednostavno loš igrač, svejedno za kog navija...taman da je i žestoki navijač dinama, za njega nema mjesta u momčadi te kvalitativne razine.
  • Beowulf112
    301
    Ja nevidim sta ce nam lovren samo do ljeta...steta za uremovica sto je osao u championship,vidio sam da je onaj danac iz rubina otisao u mittyland(strasan igrac je taj danac)...mislim da se zove dreyer
  • Nousername
    615
    Lovren bi nam dobro dosao da nema Sutala.Sada kada imamo tu Thea,Rasa,Franjica i Perica nema razloga z dovoditi ga.Nama obrana nije nikakav problem i ne primamo previse golova.Problem nam je ta 9-ka koju nemamo.
  • Crusades1986
    9.8k
    Imamo 6 stopera, znači za svaku poziciju iza po 2 igrača, plus Ristovski koji može odigrat desnog stopera pa Špikić/Moha desnog WB-a. Znači iz čisto nogometnih razloga nam je nepotreban.

    Plus što je sudionik kriminalnih radnji u našem klubu što bi trebala bit prvenstvena točka gledišta je li poželjan ili nije. Kakav crni Lovren.
  • Oluja
    3.7k
    Jel ima kakav trener koji je pobjegao iz rusije? Imamo mi dovoljno dobre igrace ali nemamo trenera.
  • Stjepan
    479
    Ima iz Shaktara De Zerbi raskinuo je ugovor s njima odličan trener.
  • Mr Anderson
    5.4k
    De Zerbi odličan trener. Ali ne znam tko u Dinamu bi njega doveo.
  • immerwieder
    1.2k
    ne postoji uprava koja može donijeti ikakvu suvislu odluku o bolo čemi, a kamoli o treneru ili igraču kojeg treba dovesti
  • Infinity
    15.3k
    Kaze google da zaradjuje 'oko dva milijuna godisnje'. Mislim da bi se tu dalo naci zajednicki jezik.

    Neki dan smo vodili razgovor o igrackom kadru koji npr. u napadu ima kvantitet, ali ne i kvalitet. Nama prije trenera treba sportski direktor. Taj sportski direktor ce dovesti i trenera. Nama je problem to sto je kod nas kompletna uprava sportski direktor, kao i oni koji su 'bliski upravi'.

    Ja mislim da mi s lovom kojom raspolazemo radimo jako dobar posao, tu smo oko 30 klubova Europe i to je brutalno. Isto tako mislim da mozemo i bolje kad pogledam da imamo Andrica, Jurica, Emrelija, Kulenovica i Copa u klubu. Jos je tu igraca koji su nam nepotrebni, al ovih pet igra istu poziciju, a mi od njih trebamo eventualno jednog, a umjesto ove cetvorice trebamo jednog koji je bolji od svih. Bio bi veci kvalitet, a vjerujem da bi i ostalo nekog kesa s kojim bi se pojacale druge pozicije. Lova mi nije dobro rasporedjena, tj. razvodnjena.

    Ja sam tu prije par mjeseci pisao kako Dinamo ne moze dovesti igraca od deset milijuna eura, pa taman on bio besplatan. Takav nece doci u Dinamo. Dinamo mora dovesti veci broj jeftinijih igraca i nadati se da ce jedan biti dobar i da ce na kraju biti igrac od deset milja. I razumio bi da imamo dva, pa mozda i tri spica s kojima smo pokusali i fulali, al imamo ih pet, a umjesto tih pet se sigurno moglo pokusati s dvojicom koji su skuplji pojedinacno od ovih pet. Ej, Deni Juric 420.000 eura. Evo ovaj Michael Frey zaradjuje oko 700.000. Odlican napadac, nije ni transfer bio skup. I kad vec riskiramo, onda radije riskirati s nekim tko je izdominirao neku stranu ligu nego s nekim tko se u HNL-u samo cini da bi mogao biti dobar. U Madjarskoj trpa neki anonimus, radije njega da se uzelo nego ikog od ovih nasih pet. Ni taj Emreli nije zabijao u Poljskoj, pa ni u Azerbajdzanu. Mozda je dobar igrac, ali nije golgeter. Takvog vec imamo, Petkovica, koji ce nam k* jos jedan. Hoce nam krilo biti najbolji strijelac?
  • Captain America
    14k
    Problem je u tome što će rijetko tko ozbiljan uspit nać zajednički jezik s Mamićem. Ako i uspije ko Jozak, tu je Antolić da sve to stopira. Kad vidim s kakvim budgetom Palikuća i Litavac rade stvarno odličan posao, mogu samo žalit što nemamo zdravu atmosferu u klubu da se dovede pravog sportskog direktora. Bojim se da smo trenutno na vrhuncu i da će s ovakvom strukom brzo krenuti pad.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Uremović meni nije nikakav upgrade ni na KTC niti na ras-a..

    Tak da sam nek ide di mu je draže..neznam jel odavde potersn ili je mislio da je dinamo ispod njegovog ranga
  • Mr Anderson
    5.4k
    Najžalosnije je, barem koliko sam ja čuo da su se Antolić i ekipa u nekim stvarima suprotstavili Mamiću i ispalo je da su u krivu. Očito imaju lošije savjetnike od njega.
  • Captain America
    14k
    Najžalosnije je, barem koliko sam ja čuo da su se Antolić i ekipa u nekim stvarima suprotstavili Mamiću i ispalo je da su u krivu. Očito imaju lošije savjetnike od njega.Mr Anderson

    Dobro si čuo. Bilo je i na Germanijaku da je štetočina Antolić radio Jozaku probleme još dok je Jozak radio ovdje.
  • Chuck Norris
    10
    Lovren nije igrao 2 mjeseca zbog ozlijede i trenutno je tu zbog rehabilitacije , stvarno mi nije jasno zašto se priziva njegov dolazak .. nespreman igrač za ovih 9 utakmica .. Pametnije bi bilo da su uzeli nekog brzanca za desnu stranu ili špicu.. jer tu smo tragikomedija. Jurić,Andrić , Menalo , pa to su igrači koji ne mogu napravit prevagu protiv istre ili Belupa .. Strašno je kakve smo komedijaše kupili.. a tu spada i ovaj genijalac iz Legie.Kad ga nitko nije htio mi ga uzmemo - nespremnog. Svašta.
  • vjeko1701
    5.9k
    Emrelija treba vidjet nakon priprema, ja sam odmah rekao da ne očekujem od njega previše ove sezone i da će se vidjeti ako je ili nije za nas iduću. Došao je bez priprema iz kluba u raspadu nakon kaj nije igrao neko vrijeme radi incidenta sa navijačima i još je imao dosta težak slučaj korone. Da je Oršić došao u takvim uvjetima vjerojatno bi se i njega otpisalo nakon 2 utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.