• Nousername
    626
    Jel bude inace opcija sto se tice online kupnje da se plati aircash racunom ako iko zna
  • Nino Bule
    11.7k
    Ako citate iz kluba dajte paket ulaznica odma sutra ujutro
  • jp23
    2.2k
    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/ulaznice-za-utakmicu-dinamo--lokomotiva-na-stadionu-maksimir Čini se da ne čitaju, jer samo prodaju odvojeno ulaznice (nema paketa nikakvih)
  • Nino Bule
    11.7k

    Draze im je da se hnl igra pred tisucu umjesto cetiri tisuce ljudi, drugog objasnjenja nema
  • Zgistok
    113


    Glupost, mogu napravit paket kakav hoces i dalje ce se igrat pred 1000 ljudi.. nije nezainteresiranost Dinama razlog soma ljudi na stadionu, nego je soma ljudi na stadionu razlog nezainteresiranosti Dinama, as simple as that.

    Da ljudi zele dolazit, dolazili bi. Dio ljudi je tromo, dio ne voli ovaj stadion, dio se ne poistovjecuje s klubom, dio se ne poistovjecuje s ovakvim BBB, dio ovo, dio ono. Zagrebacka publika uvijek ima izgovor i polugodisnje, nekakve paketi, online prodaja ili 3 otvorena ulaza to ne mogu rijesit
  • Nino Bule
    11.7k

    I klub prodaje neki proizvod, ne mozes se zalit na kupce, znas da ce ti u cetvrtak bit rasprodan stadion protiv seville stavis odma danas ujutro prodaju samo u paketu i dovuces ljude koji inace ne bi dosli na utakmicu, a tek u ponedjeljak pojedinacno prodajes za sevillu sta ostane. Vrlo jednostavno.
  • reziser
    6.5k
    za loksu sjever 20 zapad 40 kuna bez paketa :(
  • Zgistok
    113


    Doslo bi ti jos 200 ljudi na Loksu, nitko ne bi ni trepnuo na paket.
    Bolje je i prazan stadion da se ne ponižavaš s kokošarskim cijenama i moljakanjem, nego jednako prazan stadion sa svime navedenim.

    Sjeti se paketa ulaznica Rijeka - Hajduk, fakat je fenomalno prošlo.
  • Nino Bule
    11.7k

    Mozda sam ja preoptimistican, ali cini mi se da se podigao interes za hnl i da bi napravilo veci ucinak nego onda, nista drasticno, ali meni je velika razlika je li 1500 ljudi na stadionu ili 3 tisuce
  • superhik
    10.5k
    CIJENE ULAZNICA

    Tribina jug 100kn
    Tribina sjever dolje 100kn
    Tribina sjever gore 100kn
    Tribina zapad gore 150kn
    Tribina zapad dolje 250kn



    ONLINE PRODAJA od utorka 22.2. u 11:00 sati

    https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

    - online prodaja počinje u utorak 22.2. u 11:00 sati i završava 24.2. u 18:45 sati ili dok se ne rasprodaju sve ulaznice.

    VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće (print at home sistem) i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznice na Ticket pointu.



    Prodaja na TICKET POINTU od 22.2. u 11:00 sati

    - prodaja ulaznica na Ticket pointu kod stadiona Maksimir počinje u utorak 22.2.

    Utorak 22.2. od 11 do 19h

    Srijeda 23.2. od 11 do 19h

    Četvrtak 24.2. od 11 do 19:30h

    Pozivamo navijače da što prije kupe svoje ulaznice kako bi izbjegli moguće gužve na Ticket pointu, posebno neposredno prije početka utakmice.



    TRIBINA JUG

    Odlukom kluba tribina jug bit će otvorena za navijače Dinama.

    Ulaz na tribinu jug bit će isključivo iz Jakićeve ulice.

    GOSTUJUĆI NAVIJAČI

    Za gostujuće navijače predviđen je jedan sektor na tribini zapad, odvojen od domaćih sektora. Prodaja ulaznica bit će isključivo preko kluba Sevilla FC.



    DJECA STAROSTI DO 12 GODINA

    Za ovu utakmicu NE VRIJEDI pogodnost besplatne pojedinačne ulaznice za djecu starosti do 12 godina
  • Nousername
    626
    Koliko ulazmica maksimialno moze kupiti jedna osoba online?
  • Crusades1986
    10k
    Cijena bi mi bila okej da sam imao mogućnost kupnje godišnje ili polugodišnje karte.
  • Cosey
    450
    Zašto nisu stavili da u ponedjeljak imaju članovi prvokupa?
  • Stiblar
    7
    Red za sevillu od 10h vec
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.