• Papastrumf
    12.2k
    Mislim da se otvara previse tema. Jako je tesko za pratit. Zaboravim na kojoj temi sam nesto citao pa moram otvarat hrpu toga dok nadjem.
  • deda
    32.6k
    Meni se čini da nije tako strašno. Trebaš koji dan samo za navikavanje. Pretpostavljam da će se neke teme pokazati atraktivnijim, one druge manje se mogu vremeno prebaciti u neku veću temu.
  • Eduardo
    20k
    Citirat ću jednog kolegu - "mozda previse svega ima na prvu, a opet bude se samo iskristaliziralo kroz vrijeme koja ce teme biti top a koje ce biti u backgroundu, vazno da se moze naci kada ih trebas."

    Inače, lako si u profilu s dva klika pogledaš di si pisao (You - Comments), ili pogledaš teme koje si pokrenuo (You - Discussions).

    Imaš još mogućnost da si teme koje pratiš staviš u Bookmarks tako da i tu imaš samo ono što te zanima.
  • reziser
    6.8k

    I ja sam isto to rekao. Po meni previse tema, ali pokusavam se snaci.
  • xavier
    12k
    Meni se osobno najboljom opcijom pokazala "All discusions" iz razloge što tu imamo sve teme poredane po tome kad je napisan zadnji post na njima. Nema šanse da tražim po podforumima.

    U prvom trenutku mi se forum činio jako nepregledan, ali brzo sam se navikao i sad mi je sasvim ok.

    Što se tiče puno tema, i to mi je u redu jer ovako znamo točno gdje je što. Svima nam je u glavi Snetu gdje je postojala tema "Dinamo" i sve se tamo pisalo, ali ovako je bolje.
  • BluePhone67
    3.9k
    Meni se osobno najboljom opcijom pokazala"All discusions" iz razloge što tu imamo sve teme poredane po tome kad je napisan zadnji post na njima. Nema šanse da tražim po podforumima.xavier

    Da, iskljucivo All discusions za pregled sto olaksava situaciju i trazilica za svaki pojam ako trebas.
  • 000
    946
    Ista stvar i kod mene, All discussions definitivno diže snalaženje na forumu na viši nivo.
  • reziser
    6.8k
    ja koristim samo tu opciju all discussions....
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mihalj sa snetovog foruma, tko me zna. Tko me ne zna, eto, što reći koju posluku porati. 82. godište, žena djeca, malo tekme zadnje vrijeme, puno premalo, ali bude se sve vratilo, tj. bit ćeš opet dinamo! :cool:
  • deda
    32.6k
    Gospon Zeus, dobro nam došli!
  • Mali Zeus
    12.7k
    Hvala vam gosn Deda! Bilježim se sa štovanjem :smile:
  • JustThePine
    2
    Dobar dan ekipa. Konačno sam našel cajta za registraciju i pridruživanje. Lepo je videt forum posvećen samo Dinamu. Zadnji koji pamtim je bio na službenom webu kluba. Al davno je to bilo. Neki me ovdje mogu prizvati u sjećanje po nadimku 'sraka' sa sportnet foruma. Ovaj nadimak mi je najdraži pa sam ga ovdje upogonio obzirom da forum podržava velika i mala slova u nadimku i da isti nije bio zauzet :grin:

    Čitamo se. Pozdrav iz Samobora!
  • xavier
    12k
    dobrodošao :smile:
  • BluePhone67
    3.9k
    Postovanje i dobrodosao stari gospon :up:
  • marcio amoroso
    36.4k
    JustThePine dobrodošao:grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.