• NORTE
    11.5k
    Cokaj 4 tjedna pauze zbog puknuća mišića, ali tovarplus.net je rekao da se čistio od žutih kartona da ne mora igrat protiv DinamaCrusades1986
    Kustiću vrime je!


    Loksa pobijedila. Sa 3 boda kod nas kmečavci bi imali kiflu, a ne euforijuCrusades1986
    Onaj Hođa da nije sa 2 metra iz voleja pogodio Livija u bulju u zadnjoj min , uzeli bi nam 5 od 6 bodova.Zagi
    Nije prvi put da im Lokomotiva pobjedom nad dinamom pruža šansu.
  • Oluja
    4.3k
    U zadnjih 20 utakmica Lokomotiva je više puta pobijedila Dinamo nego Hajduk.Carrasco

    Da mi u odnosima s javnoscu imamo nekog normalnog ovo bi okrenuo u smjeru da je hajduk ustvari igrao za dinamo i time pokusao nastetiti rijeci dok je lokomotiva gledala da ostvari sto bolji plasman bez obzira na protivnika
  • Stjepan
    479
    Čitam upravo da bi Kalik mogao doć u Hajduk, a Lovrić u Osijek.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne znam sta ce osijeku lovric, meni su oni s fuckom i caktasom koji su oba ocito pojacanja riješili napad, veci su im problem bekovi i ozljeda nejasmica jer nemaju sesticu njegovog kalibra
  • Fanboy
    2.6k
    Osijek dolaskom Lovrića bi bio barem 15% jači prema naprijed...U nekim situacijama je sebičan, no zna odlično asistirati, a ima sjajan udarac...Kad se Bjelici oporavi Nejašmić, uz već Caktaša, Miereza te ako dobiju Lovrića mislim da mogu dobiti Hajduk na domaćem terenu. Jučer su Rijeku izdominirali bez najvažnijih igrača prvog dijela sezone(Bočkaja, Nejašmića, Miereza..) još mu je Bartolec ozlijeđen.
    Razumijem to da svi gledaju Dinamo-Hajduk kao glavni duel za naslov, no Bjelica nije ništa manje opasan, a svi ga stavljaju u stranu što njemu ide na mlin jer nema pritiska javnosti kao prošle sezone. Čim mu se vrati Nejašmić dobiti će izuzetno stabilnu sredinu, sjećam se kako su na Poljudu deklasirali usred "euforije"....
  • Markelo
    2.6k
    U Hrvatskoj se ljudi pitaju zašto se Var nije uključio kod dosuđenog kornera. Da, dosuđenog kornera. Svašta
  • Mali dioničar
    15.3k
    Bjelica nije ništa manje bezopasanFanboy

    Ništa manje opasan… :smile:
  • Fanboy
    2.6k


    Od brzine, hvala na ispravku...

    Inače, vidim na snet-u da je posao Osijeka i Lovrića gotov, sutra objava transfera !!
  • Carrasco
    4.1k
    Cokaj 4 tjedna pauze zbog puknuća mišića, ali tovarplus.net je rekao da se čistio od žutih kartona da ne mora igrat protiv Dinama..Crusades1986

    Ozlijedio se namjerno da ne može igrat protiv Dinama...
  • Nousername
    664
    Mogo bi Osijek stvarno slozit dobru ekipu.Nadam se da oni i tovari bar imaju neke ambicije da udu u europu iduce sezone, a ne da se Dinamo svake sezone bori za bolji koeficjent koji je stvarno pao u zadnje vrijeme
  • Captain America
    17.7k
    Osijek će bit drugi, nije to ništa lošiji roster od Hajduka, a Bjelica je ipak mag za Dambrauskasa. Napad osvaja utakmice, obrana prvenstva (ili u ovom slučaju 2. mjesto).
  • Nino Bule
    13.8k
    100% sam siguran da osijek na gv-u nece izgubit od hajduka, sto se napada na titulu tice po meni imaju iste sanse ko hajduk
  • Klenx
    5.6k
    da nisu popljugali od belupa bili bi mi prvi favoriti ako dovedu Lovrića
  • Crusades1986
    12.5k
    Da su imali Bjelicu tu utakmicu ja mislim da ne bi izgubili... remi minimalno
  • deda
    32.7k
    Mogli bi imati porast gledanostibu HNLu ako se ova utrka nastavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.