• Nino Bule
    13.8k
    Prvo nek oni iskorak u europi naprave da mi dobijemo dva predstavnika u ligi prvaka, onda nek gori i krava i stala, pa cak nek osijek i rijeka osvoje naslov ako ga zasluze na terenu.
  • Keyser Soze
    10k
    Da, recimo škotska ili austrijska liga nisu po kvaliteti iznad naše, ali imaju tu infrastrukturu pa izgleda sve to skupa puno bolje.
  • Nousername
    664
    Mislim da se Rijeka nece dugo zadrzati u brobi za naslov sa Dinamo,Osijekom i Hajdukom,a kroz koju sezonu nece biti ni blizu.Sve su slabiji i slabiji i vjerovatno nemaju vise love.Izvlacit ce ih mozda europa ili neka prodaja igraca plus Tomic.Financijski mislim da su daleko od spomenutog trojca.

    Plus ulaganje u sami promociju lige.Bjelica je govorio o tome kako u Poljskoj imaju najave i analize uoci i nakon utakmica, a toga kod nas ima eventualno u derbiu
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jasno.
    Osijek eto dobija Pampas
    Rijeka ima Rujevicu
    Istra ima Drosinu i to je ok.

    Znači treba nama stadion
    Poljud malo ušminkati
    Gorica, Šibenik, Koprivnica, Varaždin, Vinkovci, Kranjča uložiti u male i lijepe stadione i to je to.

    Mislim da bi država, gradovi i HNS uz poticaj EU to morali moći bez problema financirati.
  • Nousername
    664
    samo sto nemaju previse interesa od toga.Bolje im je sjediti u foteljama pit kavu i primat placu
  • vjeko1701
    8.4k
    A gle, da se to sve skupa malo ušminka, onda bi i HNL kao proizvod vrijedio malo više pa bi oni možda i zarađivali malo više. Samo to je opet kod nas...bolje zaraditi kunu sjedeći u fotelji i pijuckajući kavu nego zaraditi dvije mukotrpnim radom.
  • SAS1987
    14.7k
    Gorica, Šibenik, Koprivnica, Varaždin, Vinkovci, Kranjčamarcio amoroso

    Mali stadioni od 4.5k - 5k poput Dugopolja koji je skoro pa idealan su "besplatni" jer su toliko jeftini da se vrlo lako pronađe investitor...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Mali stadioni od 4.5k - 5k poput Dugopolja koji je skoro pa idealan su "besplatni" jer su toliko jeftini da se vrlo lako pronađe investitor...SAS1987

    Upravo na tako nešto sam i mislio :up:
  • deda
    32.7k
    Samo da podsjetim kako prekosutra ističe rok za uplatu prve rate onih likova koji bi preuzeli prava prijenosa za HNL.
  • vjeko1701
    8.4k
    Drugim riječima preksutra će se sve znati.
  • Woot
    101

    Samo Livaja, Krovinovic je po meni nevjerojatno precijenjen igrac, a Peric je po meni bolji od Eleza, samo sto je malo staklen
  • Oluja
    4.3k
    Nikola Kalinic nakon utakmice sa Slavenom - "Dobro sam se osjećao, malo su me drugo poluvrijeme počeli hvatati grčevi. Nisam dugo igrao i bio sam ozlijeđen. Sve u svemu sam zadovoljan."

    I sad mi mi kao pred njim trebali drhtati i skinuti gace, kako da ne
  • vjeko1701
    8.4k
    Ne mora ni Krovinović biti precjenjen da bi bio lošiji od Ivanušeca.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ne mogu ni jedan ni drugi u istu rečenicu sa Majerom.Sad vidimo koliko fali al- kaj je tu je
  • Woot
    101

    Taman tako, sve je tu receno jos na dan kad je najavljen. Stari igrac za poluvrijeme, a mozda ne ni to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.