• NORTE
    11.5k
    To bi bila velika stvar za naš nogomet i ligu. Nadam se da će se to i dogoditi.
  • vjeko1701
    8.4k
    Nema on neki PL klub? Pitanje dal bi to bilo puno drugačije od ovih Španjolaca.
  • Crusades1986
    12.5k
    Ima Southampton od nedavno
  • vjeko1701
    8.4k
    E, onda sam dobro zapamtio. A dobro, čak i da mu bude neka B ekipa za U-23 igrače iz škole plus prekobrojni koji se nisu proslavili u premiershipu možda bi i dalje bila ozbiljnija sportska politika od ovih španjolaca koji tu šalju igrače iz 4. i 5. španjolske lige.
  • NORTE
    11.5k
    Koji bi mu bio interes kupovat klub koji bi poslovao s minusom? Čovjek ima firme koje mu donose ogroman novac, ima sportske kanale i vjerojatno želi i tržište i europski iskorak kluba što je lako izvedivo.
  • vjeko1701
    8.4k
    A uz malo sreće, u dogledno vrijeme bi i 5. klub mogao u europu. Nije baš neko veliko ulaganje tu složiti klub koji bi bio sigurno peti s mogućnošću napada jedne od top 4 pozicije. Engleski klubovi imaju velike rostere i kaj se tiče U-23 igrača i A ekipe.

    Tu bi se sigurno uvijek našlo 4-5 igrača koji mogu odgovoriti potrebama HNL-a, neki možda i više od toga. Nedvojbeno ima veze po cijeloj regiji i vjerojatno bi mogao dovodit igrače Šibenika, Vojvodine i sličnih klubova da popuni ostatak ekipe.

    Mislim, ima puno razloga zašto uložiti u neki klub, posebno ako je u regiji za koju imaš planove a navodno za Istru ih ima. Malo sam čitao da njega u Srbiji dosta napadaju Vučićevi mediji i da je dosta neprijateljska atmosfera tamo prema njemu. Kaj onda bolje za njega nego preseliti svoju operaciju i biznis u Hrvatsku. Imaš lakši pristup EU, makneš se od Vučića i njegovih poltrona. U regiji si koja ima ogroman potencijal (Istra)...itd itd...

    Za nekoga tko ima procjenjeni godišnji profit od nekih 600 milijuna eura, kaj je izdvojiti 7-10 od toga godišnje. S vremenom vjerojatno i manje ako klub počne povremeno igrati KL, odrađuje ok transfere...itd.
  • Jaro
    7.4k
    da, po tekstu na nekom od portala, ima on dosta interesa po Istri vec sada... A ovo drugo je samo bonus...
  • SAS1987
    14.7k
    Ja da imam toliko novca kupio bi si ili Šibenik ili Istru pa bi lijepo na moru pio bevandu, brojio valove i puštao tekme Dinamu.
  • Infinity
    16.4k
    Kupi RNK Split i preimenuj ga u Dinamo i promijeni boju u plavu. Ja i Zona cemo ti platiti ozvucenje na stadionu, a pobrinut cemo se da svaki dan imas neku utakmicu i da pustas navijacke na razglas :cool:
  • Ludovic IX
    7.3k
    i dobre kamere da imaš koga tužit za vandalizam
  • SAS1987
    14.7k
    Kupi RNK SplitInfinity

    Kupit cemo mi Zonasi Hajduka kad bankrotira i vratit cemo mu povijestni grb :rofl:
  • deda
    32.7k
    Albi Doka iz Gorice na posudbu u Honved.
  • NORTE
    11.5k
    ima on dosta interesa po Istri vec sada...Jaro
    Uz postojeću infrastrukturu kluba vrlo brzo mogu zaigrati KL. Za preteći ovu Rijeku po kvaliteti stvarno im ne trebaju prevelika ulaganja.
  • Nino Bule
    13.8k
    Bome dragovoljci jako dobri danas
  • Crusades1986
    12.5k
    Karrica opet gol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.