• Nino Bule
    13.8k
    Sad i eurogol dabre
  • Mali dioničar
    15.3k
    Na klupi mu sjede Musa koji je apsolutno korektan desni bek, a igra mu Mitrović koji je krilo i koji je skrivio slobodnjak za prvi gol i koji je pogubljen cijelu utakmicu. Na klupi mu sjedi Jovičić koji je kapetan momčadi, a sa lijevog beka na stopera je prebacio Krizmanića koji je još dijete i pliva na stoperu.marcio amoroso

    Slažem se, ali uprava Gorice daje minute U21 reprezentativcima da im ostane reprezentativni status i da ih probaju prodati.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Slažem se, ali uprava Gorice daje minute U21 reprezentativcima da im ostane reprezentativni status i da ih probaju prodati.Mali dioničar

    Ma meni je to jasno, ali igrač se valjda teže proda ako igra na neprirodnoj poziciji i ide iz greške u grešku. Krizmanić na lijevom beku, a Mitrović na desnom krilu bi po meni bilo ispravno. Iz momčadi bi ispala dva stranca koja ne rade nikakvu razliku. Radi se o Keiti i Delfiju.
  • flexXy
    2.3k
    Krizmanic je trenutno najbolji stoper u Gorici. Mitrovic je igrao desno krilo protiv istre a prije toga je dobio dosta tekmi na toj poziciji i nije se pokazao. Fali mu nes da bude napadac i pokusavaju od njega napravit beka kojeg ionak nemaju. A ne znam koja je vizija kluba iskreno, na ljeto kad odu Kalik i Lovric ce bit teska borba za ostanak. Prodali su Juniora za 50k eura i ostali u veznom redu na Babecu, Suku koji nije ni sjena onog sto je bio i Prsiru koji je pretrpio tesku ozljedu i treba mu vremena da se vrati. Iskreno ne znam tko mi je u ovom trenutku gori, Keita ili Jovicic. Jovicic je protiv Istre odigrao kriminalnu tekmu. O napadacima ne valja trosit rijeci, dovoljno vidit Matara koji vodi ligu u promasenim zicerima i dns zablokirao siguran gol. Mali brazilac Cruz se namece i mogao bi im bit novi eksponat.
  • Captain America
    17.7k
    Oni u juniorskoj konkurenciji stoje jako dobro. Ne znam zašto ne počnu uvodit već sad te igrače, za Europu se neće borit, a ispast ne mogu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Furiozni ulazak osijeka u utakmicu
  • Nino Bule
    13.8k
    Karrica za vodstvo hd-a, bohar prije toga sjebo dvije vrhunsks prilike
  • bbb medimurje
    3.2k
    Nevjerojatno kolko Osijek promasuje
    U obrani nesigurni
  • bbb medimurje
    3.2k
    Uh sad i ivusic spasava
  • Keyser Soze
    10k
    Koliko je ovaj H.D. loš, nadam se da iduće sezone ulazi netko solidan kao Varaždin dok je bio član 1.HNL.
  • ZgBlue
    566
    Gol HD za 1:0 na Dinamov pogon, Jurišić-Karrica
  • Nino Bule
    13.8k
    Zasto se ova cista ruka hd-a nije provjeravala ? Ok od glave u ruku je pa mozda i nije penal ali ovo su morali zvat sudca da sam odluci. Jako simpaticno
  • Keyser Soze
    10k
    Mislim da ruke kad lopta udari * od dijela tijela nisu penali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.