• db-izbjeglica
    15.4k
    Ovo po meni nije penal... Ni pod razno.
    Al opet... Razina samodestrukcije u defanzivi gorice je nevjerojatna, hajduk nije spojio tri dodavanja, a vode 0:2
  • Praskaton
    2.3k
    Koliko ovaj svemoguci bog otac kralj nogometa livaja ima golova iz penala ovu sezonu?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Livaja veći penaldžija od Ronalda.
  • miro
    4.4k
    kako ga nije sram ovakav penal sudit
  • Captain America
    17.7k
    Prije tjedan dana se Šibenik sam pobijedio, danas će Gorica odradit posao. Očekujem već večeras naslove "Lukšin stroj je glavni kandidat za titulu". Bit će gušt slavit u zadnjem kolu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ima tu elemenata za penal al pejin je ovo sudio samo zato sto nije sudio protiv lokomotive onu ruku. Zlobnici bi rekli da je namjerno delegiran da vrati uslugu
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma jedan penal nije nikakav problem, ovaj je po meni pola pola. Problem je što suci jedva čekaju da im nešto jave i da dosude za stoku.
  • Fanboy
    2.6k
    Jel ima tko statistiku broja penala po momčadima ove godine ?
  • Captain America
    17.7k
    Pravednici uvjerljivo prvi
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Gorica je tragikomična... Rendulić treba dobiti pedalu. Ovo poluvrijeme je bilo poluamaterska razina. Hajduk nije odigrao apsolutno ništa, a oni su iz dva prekida primili dva gola.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ima tu elemenata za penalNino Bule

    Ima, al doslovno prije par dana su govorili da se neće suditi "laki penali".

    Odbijanac lopte od poda, gdje lopta prolazi kroz šumu igrača i nehotice pogađa obrambenog u ruku, gdje je situacija takva da se ništa ne bi dogodilo i da je lopta prošla... Takva situacija je definicija lakog penala...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Gorica je tragikomična... Rendulić treba dobiti pedalu.db-izbjeglica

    Apsolutno se slažem. Na klupi mu sjede Musa koji je apsolutno korektan desni bek, a igra mu Mitrović koji je krilo i koji je skrivio slobodnjak za prvi gol i koji je pogubljen cijelu utakmicu. Na klupi mu sjedi Jovičić koji je kapetan momčadi, a sa lijevog beka na stopera je prebacio Krizmanića koji je još dijete i pliva na stoperu.
    Od standardne obrane Musa, Steenworden, Jovičić, Krizmanić samo Steenworden igra na svojoj poziciji.

    Možda i Renduliću miriši fritula.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ma jasno ja ovo ne bi nikad sudio, zove me stari hajdukovac i pita me kad su ovo poceli suci gurat hajduka haha. Moja poanta je da je pejin ovo sudio jer kompenzira za ono protiv lokomotive, znao je da ne smije opet nedosudit
  • Eduardo
    20.3k
    Jel ima tko statistiku broja penala po momčadima ove godine ?Fanboy

    Ajmo malo manje kmečati. Užario se i naš kmečimetar.

    • Hajduk | 6 od 6
    • Rijeka | 4 od 6
    • Dinamo | 4 od 5
    • Slaven Belupo | 4 od 5
    • Šibenik | 3 od 3
    • Hrvatski Dragovoljac | 3 od 3
    • Osijek | 1 od 3
    • Istra | 1 od 3
    • Gorica | 2 od 2
    • Lokomotiva | 1 od 1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.