• IstinaZaDinamo
    2k
    I ja mislim da nece bito dolazak vise, a to sto je rok jos 18 dana ne znaci puno jer sam ovo mislio za europu, za ligu imamo dovoljno jaku ekipu i ovako, iako desno krilo bi dobro doslo
  • Fićo1986
    1.1k
    Burnley potpisao Weghorsta i najavio ga sa temom iz Jurassic Parka....maštovite najave u zadnje vrijeme
  • NORTE
    11.6k
    Ja mislim da je prijelazni rok za Dinamo završen.

    No uvijek postoji slavni ALI
    deda
    Prešao iz Tottenhama u Everton.
  • Jaro
    7.4k
    i to dzabe...
  • Eduardo
    20.3k
    Burnley potpisao WeghorstaFićo1986

    14,5 milijuna eura. Za utjehu su drugi izbor platili "nešto" više nego što su planirali potrošiti na prvi pick. Ovo da su ponudili Dinamu Oršu jučer ne bismo gledali u dresu Dinama. Sumnjam da bi se ovakva ponuda odbila.

    Drago mi je da je poslana na drugu adresu.
  • Fićo1986
    1.1k
    slažem se u potpunosti,pogotovo nakon jučerašnje tekme
  • deda
    32.7k
    Doekhi je odbio ponudu Dinama i zaputit će se u Rangerse
  • Krizy
    43.7k
    Ćuže već igrao za Dinamo i Dnipro. Baš me zanima što će sad s njim. Ne može nigdje, znači A ili B momčad.

    Doekhi je izjavio prije mjesec da ga Dinamo nije htio uopće ovaj transferni rok, samo ljetos.
  • Mulec86
    394
    Ničota piše da se traži napadač i da je Drmić opcija na ljeto ,ako se ne dovede neko na zimu. Uglavnom ne pije vodu još jedna od milijun insinuacija (jedino ako je u planu prodat Andrića koji se diže u formi) .
  • NORTE
    11.6k
    Ničota piše da se traži napadačMulec86
    Slimani je bez kluba.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ma koji Drmić. Da se razumijemo, Drmić zna nogomet, u to nema nikakve sumnje. Problem je njegovo tijelo, ono više ne ponaša te napore koje iziskuje profesionalni sport. Pa on u Rijeci poslije treninga, ostaje na posebnim tretmanima, da mu se tijelo barem koliko-toliko rekuperira.
  • Zagi
    7.8k
    Ha jbg , siguran sam da to radi i Modić. Dok god igra na vrhunskom nivou..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Meni se sviđa ovaj prelazni rok. Doveli smo jednog, ali vrijednog igrača. Draže mi je to nego da smo doveli 5 od kojih je jedan za rotaciju, dva za kraj klupe, a dva za tribine.
    Ako ne možeš dovesti pojačanje ili top talenta ne dovodi nikoga i gotovo.
  • LM1995
    1.8k
    Potpisal za Sporting.
  • blue heart 72
    1.7k
    Drugo je Luka. On se drugačije i hrani i gleda na sve detalje koji utječu na njegovo psiho-fizičko stanje, te nema neku povijest sa ozljedama. Kod Josipa je dijametralno suprotna situacija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions