• NORTE
    11.6k
    Izgleda da u odjelu za ulaznice nisu u stanju radit dvije stvari odjednom, pa nakon što su izbacili reklamu na TV-u nema više kapaciteta za objavit informacijeCrusades1986
    Odjel za ulaznice u gnk sigurno ne postoji. To mozda imaju klubovi poput Dortmunda, Uniteda i sl. Najveća ironija je tv reklama 10 dana prije tekme, a 4 dana prije još uvijek nema ni info o ulaznicama, a kamoli mogućnost kupnje :rofl:
  • Guinness
    2.2k
    Odjel za ulaznice u gnk sigurno ne postojiNORTE

    Brko je odjel za ulaznice.
  • Ali
    2.2k
    Molio bih ekipu iz kluba ako netko cita forume, da se vec od danas pokrene on-line prodaja ulaznica za sevillu na maksimiru!
    Sad je idealan timing, pokazali smo zrelkst protiv rijeke, ok nisu to usporedive ekipe, ali marketing bi trebao iskoristi trenutak.
    Naravno nesmije se pretjerivati sa cijenama jer su tu jos i za veliki broj gledatelja troskovi testiranja....

    PRijedlog je da idu sa opcijom 50% popusta za clanove i da bude zapad dolje 100, zapad gore 80 sjever 40kn. nAravno ovo bi bilo bez popusta, vjerujem da sada na vrijeme krene i da se stvori uz reklamau osjecaj "pozurite , na vrijeme radi ogranicenig kapacitete nebudete mogli dan prije utakmice..."
  • superhik
    11.1k
    Nemoj samo da mi kao članu daju popuste ili besplatne ulaznice. Po to sve moram na ticket point pošto nemaju opcije izračuna članskog popusta kod online kupnje :worry:
  • Infinity
    16.5k
    Ja se nadam da ce pustiti Sevillu zajedno s Lokomotivom, tj. da ce se moci kupiti paket Lokomotiva+Sevilla i Lokomotiva odvojeno, a nakon utakmice Dinamo - Lokomotiva da ide Sevilla sama.
  • Ali
    2.2k

    Kuzim frustraciju i sam sam nekoliko puta se slicno osjecao.
    To je 5min i rijeseno, stave u on-line opciju "unesi ean code sa clanske" i taj. code odredi finalnu cijenu u kosarici... nemoze jednistavnije. Ali nazalost i to je za neke svemirski brod.
    Pa cesto se umjesto privilegiranor statusa kao clan osjecas kao posjetitelj drugog reda..

    Da ne spominjem da bi normalna stvar bila da uz svaki code clana imaju i bazu podataka sa kontakt mailovima na koje ti mogu slatu linkove, ponude itd...
  • superhik
    11.1k
    Ma ja bi uveo jedinstvenu karticu s čipom koja bi bila članska i/ili sezonska. Imaš opciju ako želiš biti samo član, ako želiš samo sezonsku ili oboje. To se sve da riješiti kroz jednu karticu koju "provlačiš" kod ulaska na utakmicu. I ako kupiš za EL ili CL ulaznicu to ti se isto doda na karticu. Nije to neka znanstvena fantastika.
    Na to sve možeš dodati i popuste za shop + loyalty program kojeg mi nemamo.
    A o nekorištenju osobnih mail adresa koje su danas i u budućnosti zbog ukidanja cookie-a marketinška nova nafta da ne govorim.
  • GZomanid
    688
    Ma ja bi uveo jedinstvenu karticu s čipom koja bi bila članska i/ili sezonska. Imaš opciju ako želiš biti samo član, ako želiš samo sezonsku ili obojesuperhik

    Ma ja bi dao i da me čipiraju pa da na ulasku samo mahnem rukom, a na šanku mi automatski skinu lovu za pivu. Mislim da su nam želje podjednako realne..
  • superhik
    11.1k
    Malo bolje teretane imaju sve to riješeno preko obične članske :smile:
  • Ali
    2.2k
    Sad se rugate sa covjekom, a on je rekao normalnu stvar.
    Sada imamo karticu sa codom, a lako se upgradati na loyalty card, pa klub je firma od cca 400mKn prihoda, pa i puni manje firme imaju to razvijeno. A svakako doprinosi razvoju clanstva i povecanju ukuonih prihoda, dakle win-win. Ok daleko smo od toga ali treba ih gurati, mozda se nekkm upali lampica
  • superhik
    11.1k
    Nisam shvatio to kao ruganje mene od strane @GZomanid
  • GZomanid
    688

    Ne rugam se ja tebi nego klubu kojem je takva ideja još u sferi SFa
  • deda
    32.8k
    Ulaznice za tekmu u Puli možete kupiti on-line:
    https://ulaznice.hr/web/event/92/69

    Gostujući sektori su JA, JB, JC, JD, JE, JF.
  • maddaddam
    2.9k
    Pa cesto se umjesto privilegiranor statusa kao clan osjecas kao posjetitelj drugog reda..Ali

    Kad si se točno osjećao privilegirano kao član?
  • NORTE
    11.6k
    Ukupno 2194 ulaznice je 5% Sevillinog stadiona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.