• Krizy
    38.6k
    Jebem ti nogomet i ovolike emocije
  • Mali Zeus
    10.6k
    Pa ne treba nam Oršić ako ćemo igrat 352 jer imamo Andrića i Jurića, isto kao što nam Gavranović nije trebao jer smo tad igrali s jednim napadačem. Mislim da tako ide logika. Ako ga prodaju nek odmah daju titulu Osijeku ili tovarima, zasluzili su jer su bar klubovi koji imaju neke ambicije.flexXy

    S Gavranovićem je bilo odlično, prodaš napadača i onda skužiš da ti ih fali pa Andrić igra prvu špicu.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Tvoj zadnji upis je koliko Mamićevca na forumu, a to je pretpostavljam vezano za sve " nas" koji kažu da Mislava treba pustiti ako on to želi.... Ako sam u krivu isprikeOlmic

    Ne znam zakaj si se prepoznao.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ekipa kako reći čovjeku od 29 godina da ne može otići u najjaču ligu svijeta?Olmic

    Od ljeta će biti Championship.
  • Krizy
    38.6k
    53% bruto plaće u premier league iznosi neto. 
  • Infinity
    15.5k
    A u Hrvatskoj?
  • Krizy
    38.6k
    Bilo je 50% prije par godina. Mislio sam da je nekih 60% al evo izgleda da je isto kao i u Engleskoj.
    Možda netko bolje zna o tome..
  • Infinity
    15.5k
    Onda nam to ne igra nikakvu ulogu :rofl: Mislio sam da je puno manji.
  • Krizy
    38.6k
    Bezveze sam odigrao nadu na kartu toga :lol:
  • Olmic
    3.2k
    Clermont želi Andrića, ne znam jel bilo... Od 4 napadača, ostajemo na 2,ali je zato tu Duje Dop
  • deda
    29.7k
    Duje Čop nije tu. Traži angažman.
  • Olmic
    3.2k


    Vratit će ga sigurno...
  • deda
    29.7k
    Kule sigurno nije lošiji od Andrića
  • miro
    3.6k
    Ne može čovjek bit pametan oko ovog. Ako je istina da će tamo imat samo 2 puta veću plaću (da - samo) i ako uzmemo u obzir da će Burnley 90% bit drugoligaš + da je SP za manje od godinu dana, a u Dinamu će vjerojatno igrat bar Europa ligu i sudarat se u HNL-u s kolegama iz repke....mislim da bi Mislav napravio grešku da to prihvati.

    ALI - taj dečko je naš najbolji europski strijelac svih vremena(!) pa da je dao samo i ona 3 protiv Tottenhama ja bih poštovao njegovu odluku - bez obzira na upravu, rikverce, Mamiće, jednostavno nek odluči sam.

    Mislim da on zna koliko ga svi mi volimo
  • Nolifer
    7.1k
    Oršić zaslužuje da ode negdje, svoje je dao Dinamu, makar tu je još prostora za napredak. Ali ispod 10 milje nema šanse da ga puste, ali bonusi tu moraju bit, samo kaj će igrat među zadnjima? Ne kužim, radije ga prodaj negdje drugdje.

    A kaj se pojačanja tiče mogao bi doći Čolak, poznaje HNL i pokazao se gore u Malmou na posudbi.

    Izgleda da ništa od Ojede, vratio se momčadi, počeo trenirati sa njima

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/u-maksimiru-su-ga-cekali-rasirenih-ruku-ali-martin-ojeda-ostaje-u-argentini-pala-je-velika-pomirba-15149532
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions