• Blue98
    728

    Neka ga klub ugosti u loži na tekmi protiv seville
  • Bosna86
    11.7k
    y66yoxpactilnau7.jpeg


    Iskreno, meni je album bezveze, ali ovo je bas žešće sranje
  • Mališan
    1.8k
    Kultura otkazivanja stigla i kod nas na velika vrata
  • Nolifer
    8.1k
    a gdje je sad poziv na umjetničku slobodu i na izražavanje, toleranciju itd?

    Album je vrhunski
  • Bosna86
    11.7k


    Drugi svjetonazor, ista tematika iz drugog kuta… Puno, puno bolje od ovog sto su tramovci odradili
  • Jaro
    7.4k
    preslusao album i onak, bezze mi je... al sad u ga kupit pa makar nikad ne raspakirao CD. Ide mi nakurac ta PC i kultura otkazivanja...
  • serbus
    4.2k
    Glavno da je tekst Dežulovića "Jebo vas Vukovar" i naslovnica Novosti "oba su pala" u redu nešto što nas uči demokraciji. Jedina zemlja gdje su osim mafije, sitnih kriminalaca i manjine iznad običnog naroda. Bravo pupi opet si pokazao tko je gazda u zemlji...

    Album je i meni za kurac pogotovo target koji sa 50g opet baca mokre snove na razne tete sa estrade brijem da je junfer da ga jebeš ali do kud to ide kaj iduće ide...
  • Nolifer
    8.1k
    Glavno da je tekst Dežulovića "Jebo vas Vukovar" i naslovnica Novosti "oba su pala" u redu nešto što nas uči demokraciji. Jedina zemlja gdje su osim mafije, sitnih kriminalaca i manjine iznad običnog naroda. Bravo pupi opet si pokazao tko je gazda u zemlji...serbus

    Upravo to da... Zato sam i lajkao ovaj dio samo, jer to je to, tog ima samo kod nas...
  • serbus
    4.2k

    S tog albuma nijedna stvar neće ostat ne za 5g nego ni za dvije nikom u uhu kao tipa pad sistema, velikani, ono kad čuješ prvi zvuk da znaš koja je stvar a tekst ti sam izlazi iz glave da nisi ni znao da ga znaš a sa ovim će kaj se tiče pjesmi ostat isto ali su im napravili reklamu da ni sami nisu mogli bolju da prodaju koji cd više.
  • Jaro
    7.4k
    + dodatno ta "izdavacka kuca" koja je izdala album, rasprodala CDe kaj su tiskali i sad ga povlace jer je izaslo par tekstova na index.hr i 20 tweetova...
    Kaj, izdali su album bez da su ga slusali ili?
  • Crusades1986
    12.4k
    Isti k ko i Mojmira Pastoricic koja ih zove u direkt na predstavljanje albuma i onda se nakon tjedana dana cudi tekstu i ispricava gledateljima zbog toga.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    jesi poslušo Frenkiev novi album(Stari Frenkie)?
  • Nolifer
    8.1k
    S tog albuma nijedna stvar neće ostat ne za 5g nego ni za dvije nikom u uhu kao tipa pad sistema, velikani, ono kad čuješ prvi zvuk da znaš koja je stvar a tekst ti sam izlazi iz glave da nisi ni znao da ga znaš a sa ovim će kaj se tiče pjesmi ostat isto ali su im napravili reklamu da ni sami nisu mogli bolju da prodaju koji cd više.serbus

    Ili vručina gradskog asfalta imaju oni dobre stvari, ali album je već digao prašinu i pobunu onima kojim to ne paše i nije u redu da sad nema nikakve tolerancije prema njima, jer da je obrnuta stvar, ove ''prašine'' nebi bilo i to bi bilo kao ok....
  • Deleted User
    3
    sad će "mediji" objasniti lješnjacima tko je reper, tko je star, tko je pametan, tko je dobar...........
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.