• deda
    32.8k
    Zadro
  • Mališan
    1.8k
    Zadrodeda

    Od navedenih sam njega najmanje gledao. Za Horkaša znam da je specijalist za obranu jedanesteraca, za Čavlinu kolko sam vidio odličan je u igri nogom i traži igru, a Zadro mi je totalna nepoznanica
  • miro
    4.5k
    Horkaš po meni najbolji, ali je sklon kiksevima
  • Mališan
    1.8k
    Ja bi Horkaša uvijek imao u ekipi. Jedan od tri golmana mora bit specijalac za jedanesterce za neku nokat fazu natjecanja i raspucavanje kad ti zatreba da ga ubacis krajem produžetaka.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Horkaš na posudbi u Posušju. Bore se za opstanak, bit će posla za njega na golu, dobar potez.
  • Oluja
    4.4k
    Po TM transfer Ojede u Dinamo je na 99%
  • marcio amoroso
    36.8k

    Bio je oko nove godine isto na 99, onda pao na 88, sad je opet na 99. Iskreno ne vjerujem da oni znaju nešto više od nas, iako ovo ponovno dizanje na 99 ipak nešto može značiti.
  • Infinity
    16.5k
    Mislim da bi Posusje moglo biti super sredina za Horkasa. Posusje ima golmana koji je realno drugoligaski golman. Ima i godina, a Posusje bi Horkasa moglo zadrzati vjerojatno i narednu sezonu i svjesni su toga.

    S obzirom da se Posusje bori za opstanak, imat ce posla i moze napredovati. Vjerujem da ce Posusje ostati u ligi, osim ako ih nisu financije zeznule, ali sumnjam. Oni su i prosle sezone bili financijski daleko od nekih ekipa i svejedno su osvojili drugu ligu i usli u visi rang. Jako sredjen klub, sve je na visokom nivou, zna se tko sta radi, a vidjeli smo da imaju i top posjetu, a to je jako cesto dobro ogledalo kluba. Misljenja sam da bi mogli pored Horkasa poslati mozda jos jednog ili dvojicu igraca na posudbu u Posusje. Ocajno im fali spic/golgeter. Mozda imamo nekog klinca koji bi se uklopio.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ovo bi po meni bil teška glupost, jedino da smo možda zakaparili Lovrića

    gh9c2da2xsv3hbft.jpeg
  • Blue98
    730
    Nadam se da ce ostat u dinamu do kraja karijere
  • Beowulf112
    332
    Kakva je situacija sa ojedom?ima li neki update?ili je sve propalo oko transfera?
  • Bosna86
    11.7k
    Za 10+ će ga na leđima nositi u Italiju… Ne vrijedi te pare… Ispod 5 ga se ne isplati prodati… A preko 5 će teško netko dati pare za igrače od 29 g koji igra u Dinamu
  • Captain America
    17.8k
    Orša je s kapetanom i Livijem simbol ovog Dinama i jedino pošteno je da ovdje završi karijeru.
  • maddaddam
    2.9k
    Cast je zivjeti u eri ove generacije Dinama i ovih navijaca sa Sjevera.
  • deda
    32.8k
    Za Ojedu se navodno ne zna ništa ni u Godoyu. Ošo čovjek na medeni mjesec
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions