• deda
    32.7k
    Gorica razbila tovarsku filijalu Radomlje 4-0. Moglo je bit 10. Rekao bih jačina Dugopolja.
  • NORTE
    11.5k
    NEMA ŠANSE da Hns ne ukine Hajduku ovu kaznu jedne utakmice bez gledatelja.
    100% sam siguran da će im Hns maknuti tu zabranu.
    NORTE
    Ovo sam napisao prije 17 dana, čim su izrekli kaznu temeljem pravilnika.

    Hajdučki nogometni savez.
    Jedino za njih PRAVILA NE VRIJEDE.
  • vjeko1701
    8.4k
    Ferro iz Benfice u Osijek?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Izgleda da će stvarno doći. HNL postaje baš ozbiljan. Bit će jako zanimljivo proljeće.
  • Captain America
    17.7k
    Dalmacija i njihova dijaspora u Zagrebu na aparatima, neće još 20 godina bit u borbi za drugo mjesto.
  • vjeko1701
    8.4k
    Najjače strano ime u povijesti Osijeka? Barem modernoj.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ma definitivno. Općenito najjači transfer koji su odradili i najjače ime koje su doveli. Ako ga dovedu, jel.
  • vjeko1701
    8.4k
    Kolko se piše obje strane su potvrdile da su pregovori pri kraju. Zahuktava se :D

    Meni ne bi bilo mrsko ni da je nama došao.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Meni ne bi bilo mrsko ni da je nama došao.vjeko1701

    Ja mislim da kod nas dolasci osim desnog krila ili ljevaka koji igra naprijed ovise o odlascima. Da je otišao Theo ili Lauritsen vjerojatno bi i Ferro bio opcija. Slažem se da je dobar igrač i da bi nam onda dobro došao.
  • Captain America
    17.7k
    Ever since that Lyon game where he hit his head pretty hard something changed :/ Yes.

    He started to be afraid of going versus the ball and avoided contact. He was slowly losing his confidence every game and the team situation didn't help.

    Rúben Dias was already on the main roster before him. They both appeared on the team after a starter player injury (Jardel, etc).

    Some people said Ferro was better than Rúben Dias. Honestly, they are two different players. Rúben Dias relied more on his physic while Ferro his game vision. That's why they formed such a great duo, one of the greatest the portuguese league has ever seen IMO.

    He wasn't more famous, Rúben Dias was already on other club's sights before Ferro started in the main roster.

    Autor je navijač Benfice s jednog foruma. Broj utakmica u zadnje vrijeme mu ne ide u prilog. Dobro da se Osijek osiguro posudbom. Ako oduševi odšteta ne bi trebala bit ogromna kako ugovor ističe godinu nakon. Low risk, high reward potez u svakom slučaju.
  • Krizy
    43.5k
    Iz Rijeke u Dragovoljac ide čak 7 igrača. Šest na posudbu (Stanić, M.Frigan, Bristrić, Karrica, Jurišić, Galešić) a sedmi I.Smolčić je potpisao za HD nakon raskida ugovora.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Bome bome. Ide Osijek jako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.