• reziser
    6.8k
    ja jedva čekam da počne prvenstvo, mrzim ove pauze, prijateljske tekme....reprezentatvine pauze...
  • deda
    32.7k
    Ma nekad se dobro malo odmorit od svega, iako i ja najviše volim akciju. Ovo ovaj će doć, neće, digo mu se, nije mu se digo, nije moj đir.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Smolčić službeno u Frankfurtu, cca 2.8M€ transfer.
  • deda
    32.7k
    Veli Mladina da treba odgoditi start HNL-a jer oni imaju 9 zaraženih igrača pa su svi igrači u samoizolaciji. Ja se pitam jedino jel oni uopće imaju 9 igrača u klubu. :groan:
  • Mališan
    1.8k
    Bome su ga dobro prodali.marcio amoroso

    Inflacija je, sve je otišlo gore
  • deda
    32.7k
    Germanijak piše da je potvrđena smjena u HD. Klub će trenirati Dragan Tadić, a na posudbu iz Rijeke dolaze Matija Frigan, Adrian Liber, Ivan Smolčić, Filip Braut i Matej Vuk.
  • vjeko1701
    8.4k
    Još jedan primjer kako neki novinar nepismeno nešto poluistraži pa se onda šire laži

    "Slabo poznata švedska tvrtka Endorphine Magine, osnovana tek dva mjeseca uoči HNS-ova natječaja za ustupanje televizijskih prava sa samo 6 tisuća funti početnog kapitala"

    Endorphine Magine je podružnica tvrtke Magine pro koja postoji od 2011. i u jednom trenutku se smatrala "sportskim Netflixom" i dan danas je jedna od vodećih tehničkih tvrtki u svijetu sportskog streaminga. Preko njihovog frameworka streamaju mnoge kompanije.

    Endophine Magine je podružnica koju su otvorili koja služi za kupoprodaju prava na sadržaj. U zadnjih par mjeseci u porpisali ugovore sa tri kompanije vezane uz HNL. Jedna za obradu statističkih podataka za kladionice, jedna koja će animke HNL utakmica koristiti u igrama virtualnog klađenja i jedna koja je kupila prava na emitiranje u Italiji, Maleziji, Indoneziji i Singapuru.

    Zašto još nisu uplatili garancije, ne znam, možda jednostavno taj trošak žele voditi pod Q1 2022...Uostalom, svi samo pišu da ne znaju ništa, pa jbt, netko iz HNSa nek nazove, pita, rok je do kraja prvog mjeseca ove godine. Penali su sigurno dogovoreni.
  • Mališan
    1.8k
    na posudbu iz Rijeke dolaze Matija Frigan, Adrian Liber, Ivan Smolčić, Filip Braut i Matej Vuk.deda

    Bilo bi top da se tam odu kalit ovu polusezonu naši Baturina, Duvnjak, Vasilij, Janković...
  • Infinity
    16.4k
    Matija Frigan, Adrian Liber, Ivan Smolčić, Filip Braut i Matej Vuk.deda

    To je pet igraca. Nije li se mijenjalo pravilo i da sad mozes posuditi cetiri igraca iz istog kluba?
  • Ali
    2.2k
    Jeli to isti ovaj Smolcic sto je pet postova prije potvrdjen u Bundesligu? Ili "brat" kako je netko rekao u nekom drugom postu?

    HD zelim da se u ovoj polusezoni probaju ovako pregrupirati preko posudbi i pruze dostojan otpor a tko zna mozda i ucine ligu zanimljivom i u borbi za ostanak
  • Papastrumf
    12.4k
    Jeli to isti ovaj Smolcic sto je pet postova prije potvrdjen u Bundesligu?Ali

    Da, on je. Htjeli su ga prodati za 3 milje u Frankfurt, ali su odlucili da je ipak bolje da se kali u HD-u jos pola godine.
  • Ludovic IX
    7.3k
    neznam gdje bi postavio pitanje ali iskreno me zanima mišljenje zonaša oko ovoga što plaču predsjednici nekih klubova da odlaze u propast - dal bi bilo pametnije imat poluprofesionalnu ligu di imamo profesionalne klubove (dinamo, hajduk, rijeka, osije) koji mogu živjeti od svojih rezultata i transfera i 5-6 klubova u prvoj ligi koji su poluprofesionalni - najbolji igrači pod ugovorm ali većina amatera koji se bore za ugovor ako su dovoljno dobri. dal bi to spasilo neke klubove da ne nestanu poput nk zagreb?
  • LovroZG
    1.3k
    Zagreb je Medić odvuko u ponor.

    A liga bi jako pala kvalitetom kad bi klubovi imali pol igrača koji su amateri jer niko normalan neće igrat kod nas na amaterskom ugovoru ak može vani bit profesionalac. Sam bi tak prepustili Slovencima, Austrijancima i Madžarima puno kvalitetnih igrača.
    A i upitno je dal bi i to spasilo klubove poput HD-a jer ih i dalje ništa ne bi sprečavalo da troše više nego šta zarade. Jedino bi im (amaterski) igrači mogli lakše pobjeć.
  • zvrk
    0


    Čini mi se više da si ti nasjeo na propagandu SN, nego što je novinar neinformiran.

    Tvrtka Endorphine Magine formalno nema nikakve veze s tvrtkom Magine odnosno ona nije njena tvrtka kćer. Da ima onda bi u britanskom registru bila navedena kao njen osnivač i vlasnik.

    Osnivači i vlasnici te tvrtke su prema registru David Johnson i Gunnar Winbergh. Dakle, njih dvojica stoje iza čitavog posla.

    To isto da si ti nekad radio na HRT-u pa si osnovao svoju tvrtku kojom si kupio prava na HNL, a u SN se to predstavi kao da je HRT kupio prava za ligu, a ne tvrtka od vjeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.