• BBB Sibenik
    4.3k
    Ma kakvi, svaka mu čast, ali ne treba nam igrač koji je u očiglednom padu.Mali Zeus

    Slažem se
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Za Dinamo i HNL i dalje je Vida koplje iznad svih. Je li bolje njega dovesti nego nekog anonimusa od kojeg ne znamo šta možemo očekivati a platit slično kao i Vidu?
  • NORTE
    11.5k
    Molim vas tko može naći sliku/e Mamića s predstavljanja privatizacije Osijeka (mislim u osječkom Hnk), da ih postavi ovdje, hvala.

    Želim to opet vidjeti nakon nove naslovnice Glasa Slavonije. Komarci su stvarno uvjereni da njih netko potkopava, a najpotentnijeg igrača svoje ekipe prodali u dinamo! I to ne za neku bijesnu cifru. Korporacija... "Maminhu" su dres u ložu Maksimira donijeli.
  • deda
    32.7k
    Ova naslovnica Glasa Slavonije dotiče granice mistike. I ta naslovnica je objavljena tri dana nakon što si ponajboljeg igrača prodao najvećem konkurentu. Definitivno razina posvemašnjeg iracionalizma i ludila. Nemam druge riječi.
  • Olmic
    3.7k



    Ne slažem se bar za ovaj dio da je koplje iznad, čak mislim da nije bolji od nijednog našeg stopera, eventualno Dilavera
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Jbt pa kako ih nije sram pisati takve nebuloze.
    Ispada da dinamo ne može izgubiti bodove, ispada da čim dinamu zašteka uskaču svi živi.

    Pa jbt kako ste onda bodovno izjednačen sa dinamom? Gdje je to dinamo poguran? Gdje su bili svi ti akteri iz sjene da poguraju kad se gubilo bodove protiv slavena, istre, lokomotive, hajduka, osijeka, rijeke? Jbt skoro svi klubovi u 1.hnl-u su dinamu uzeli bodove u polusezoni, svi osim dragovoljca, šibenika i gorice su omastili brk protiv dinama, kako je to moguće pored svih tih zakulisnih igara?
  • NORTE
    11.5k
    skoro svi klubovi u 1.hnl-u su dinamu uzeli bodove u polusezoni, kako je to moguće pored svih tih zakulisnih igara?db-izbjeglica
    Lokomotiva sva tri boda.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nebitno...svi su skoro otkinuli bodove dinamu.
    Gdje su bili svi akteri iz sjene da zakinu (šta ja znam) istru, lokomotivu i rijeku (u jednoj utakmici) i dinamu osiguraju 5-6 bodova fore u odnosu na konkurenciju?
  • Zagi
    7.7k
    3 od 6. Prvu smo dobili tak da je onaj Hođa u zadnjoj minuti pogodio Livakovića u glavu volejem sa 2 metra po sredini ...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    od 6. Prvu smo dobili tak da je onaj Hođa u zadnjoj minuti pogodio Livakovića u glavu volejem sa 2 metra po sredini ...Zagi

    To ga je namjerno pogodio
  • Zagi
    7.7k
    Baš to...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Mislim, to je čista psihijatrija, ja ne znam koji je k ljudima i čemu sve to.

    Očito je da dinamo gubi bodove kad igra loše, a niže pobjede kad igra dobro. Ove polusezone je čak bilo očajnih perioda u kojima su se bodovi doslovno rasipali.

    Shvaćam navijačke strasti, ali čemu izmišljanje nebuloza, kako je Osijek izjednačen sa dinamom ako ove potonje netko gura? Čovjek ima dojam da bi dinamo realno trebao biti negdje između 5. i 8. mjesta da nije zakulisnih igara.

    Jel to neka iracionalna potreba da svoj uspjeh dodatno ojačaš s nekakvom dimenzijom borbe dobra protiv zla ili koji k?
  • vjeko1701
    8.4k
    Više unaprijed opravdavanje ako ne uspiješ.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ne, ja to ne mogu shvatiti.
    Ljudi su skoro dvije sezone u egalu sa dinamom.

    Znači, Osijek, do prije par sezona nebitan klub čak i u hr okvirima, klub sa jednim trofejom u povijesti, klub bez ikakvih europskih uspjeha, klub koji nikada u povijesti nije odigrao utakmicu u skupinama europskih natjecanja, klub kojemu je najveći izlazni transfer vjerojatno neka dinamova kupovina iz njihovih redova...ljudi su ove sezone i dobar dio prošle sezone u egalu sa dinamom, klubom koji prošle sezone igra četvrtfinale europskog natjecanja, klubom koji ove sezone prođe u KO fazu europskog natjecanja, klubom čiji su bivši igrači nositelji top europskih momčadi, klubom koji od 10 najvećih izlaznih transfera iz HNL-a drži vjerojatno svih 10, klubom koji na raspolaganju ima osjetno više love...

    Sve to nije dovoljno da budeš sretan i pozitivan, nego moraš širiti negativu. Presmiješno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.