• db-izbjeglica
    15.4k
    Pa jel taj sindikat uopće još postoji?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Šimić prošao put od ZZD do skupštine Lokomotive.
  • NORTE
    11.5k
    Mnogi su se pitali odakle Hajduku lova za ova pojačanja, evo odgovora iz Splita, Hajdukov kroničar i bivši predsjednik Hajduka prvi javno progovara.
    https://sport.hrt.hr/hrvatski-nogomet/mario-zorko-i-zdravko-reic-4342532

    Priča definitivno drži vodu kad znamo da je košarkaš javno ismijavao upadanje Mamića u more na Braču i nedavno nosio novu Hajdukovu majicu pred Nba utakmicu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    'Pletikosa Stipe, novi golman HNS ekipe', 'Smeće lopovsko'- To su ti veliki navijači iz st koji imaju neizmjernu ljubav prema svojima legendama. Ovo je samo jedan u nizu novih grafita ispisanih za tehničkog direktora HNS-a.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Dinamo, Rijeka, Bjelica, sudac, HNS, Kustić... Svi na tapeti, zasluženo, nezasluženo, nebitno. Konkretno, zbog čega se Joviću skandiralo da je cigan? Realno, spasio im je bod jer je ponavljao penal nepropisnim korištenjem VAR-a.db-izbjeglica

    HNS-u je problem samo kad se oni vrijeđaju, na derbiju je bilo svega i svačega, od transparenata do povika svakakvih, nije ušlo u zapisnik jer su to radili navijači. Svojedobno su se i na Maksimiru praznile tribine i boysi imali probleme jer se Mamić zvao pripadnikom romske nacionalne manjine. Apsurdno i je da su gadnije kazne za tako nešto što oni koji odlučuju mogu protumačiti na način kako njima paše od pirotehnike itd.
    Nije problem da se ide po pravilniku jer kazna i je dana po pravu i onom što piše u pravilniku, nego kad se pravilnik tumači selektivno. Znam da ovo što sam napisao neće biti popularno jer se radi o tovarima, magarcima, narodu koji stalno kmeči i zbog najmanje stvari i to će raditi i ubuduće, ali tako je kako je.

    I sad nije mi jasno, je li HNS u njihovoj službi ili našoj?

    A da je ovo kaj pišu po Splitu sramotno, jest itekako. Znači nijedan njihov igrač ne smije biti u HNS-u niti prismrditi, Jakobušić može svako malo kod Kustića, ali oni bi bili što više unutra, ali bi s druge strane da nitko od njihovih bivših igrača ne bude ni blizu. Oni bi bili i je.eni i pošteni.
  • deda
    32.7k
    Bešiktaš je prekinuo razgovore s Vidom oko novog ugovora. Tražio je 2 milje za sezonu. Možemo ga očekivati vrlo skoro u Osijekovom ili čak možda Dinamovom dresu
  • Ludovic IX
    7.3k
    sa sneta, sa smećarske teme - "ali sa razlogom Dinamo ovoliko kmeci" - oni su govna nad govnima
  • Ludovic IX
    7.3k
    jedini klub koji kmeči non stop su oni , oćeš predsjednik, oćeš grad, oćeš navijači, stalno kmeče. čke na kvadrat i oni imaju obraza išta drugim govoriti. Svi im podilaze, glade jaja i o vu kaznu će im ukinuti " za opće dobro" to sam siguran ali i dalje će oni glumiti žrtvu i jednom kad osvoje nešto ( a nadam se da neće nikad ništa) bit će kao da su obranili split od sveg zla na svijetu. a ne kuže da su oni to zlo
  • Mali Zeus
    13.2k
    sa sneta, sa smećarske teme - "ali sa razlogom Dinamo ovoliko kmeci" - oni su govna nad govnimaLudovic IX

    Možda čitaju Zonu. :grin: :joke:
  • Krizy
    43.5k
    Nabijem ih više, kmečat će oni na kraju sezone kao i svake godine. Tolika ulaganja za 4. mjesto :ok: ostavit ćemo ih na -10 i doviđenja..
  • Nino Bule
    13.8k
    Ja se nadam da diname ne dovodi vidu, a ni osijeku ne treba. Meni bi loncar i skoric igrali prije nego on
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bešiktaš je prekinuo razgovore s Vidom oko novog ugovora. Tražio je 2 milje za sezonu. Možemo ga očekivati vrlo skoro u Osijekovom ili čak možda Dinamovom dresudeda

    Ma kakvi, svaka mu čast, ali ne treba nam igrač koji je u očiglednom padu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    HNS-u je problem samo kad se oni vrijeđaju, na derbiju je bilo svega i svačega, od transparenata do povika svakakvih, nije ušlo u zapisnik jer su to radili navijači. Svojedobno su se i na Maksimiru praznile tribine i boysi imali probleme jer se Mamić zvao pripadnikom romske nacionalne manjine. Apsurdno i je da su gadnije kazne za tako nešto što oni koji odlučuju mogu protumačiti na način kako njima paše od pirotehnike itd.
    Nije problem da se ide po pravilniku jer kazna i je dana po pravu i onom što piše u pravilniku, nego kad se pravilnik tumači selektivno. Znam da ovo što sam napisao neće biti popularno jer se radi o tovarima, magarcima, narodu koji stalno kmeči i zbog najmanje stvari i to će raditi i ubuduće, ali tako je kako je.

    I sad nije mi jasno, je li HNS u njihovoj službi ili našoj?

    A da je ovo kaj pišu po Splitu sramotno, jest itekako. Znači nijedan njihov igrač ne smije biti u HNS-u niti prismrditi, Jakobušić može svako malo kod Kustića, ali oni bi bili što više unutra, ali bi s druge strane da nitko od njihovih bivših igrača ne bude ni blizu. Oni bi bili i je.eni i pošteni.
    Mali Zeus

    pa nisu vrijeđali samo HNS, vrijeđali su sve...pa ljudi su pozivali na smrt suca na stadionu "ubij, ubij, ubij bebeka" jel to normalno? trenera suparničke momčadi, koji je porijeklom crnogorac, bivšeg hrvatskog reprezentativca su častili sa "bjelica srbine, čakija ti ne gine" jel to normalno? dođu na utakmicu u zagreb razvuku transparent "Mrzin dinamo"...poslije im IGRAČI zajedno s tim istim navijačima opet vrijeđaju dinamo, itd, itd...oprosti, ali to je bolesno i zaslužuje kaznu, čak su dobili i premalu kaznu. za događaje u posljednje vrijeme im je HNS čak i progledavao kroz prste, jer im je uvjerljivo najbolji igrač mogao na hlađenje od par kola zbog fizičkog obračuna sa gledateljem.

    uostalom, svi pravilnici hns-a su usklađeni sa uefinim, nek slobodno probaju doći na utakmicu nekog pretkola i pozivati na smrt suca ili protivničkog trenera pa ćemo vidjeti kako će proći! živimo u takvom vremenu gdje se osjetljivost po tom pitanju diže na sve veću mjeru, kriteriji su sve stroži i stroži, jednostavno je tako...ne možeš ići protiv sustava i čuditi se kad te isti kažnjava. osim ako ne želiš biti kažnjen da bi si stvarao svojevrsni alibi i nastavio izigravati žrtvu. u europskom nogometu je već neko vrijeme prisutna nulta tolerancija na takve stvari, tko to ne vidi, stvarno ne znam što mu se događa s glavom...u ligi prvaka su utakmice prekidane zbog nemjerljivo benignijih stvari od ovoga što pravednici rade. ako ti se ne sviđa kazna jer publika sucu viče da je cigan, nemoj mu više vikati da je cigan? jel teško iz kluba apelirati na publiu, navijače, simpatizere da to jednostavno ne rade? zar to nije logično? zar nije dovoljno samu zviždanje ili bilo kakvo glasno negodovanje? nema tu tko je u čijoj službi, pravila su jednostavno takva.

    uostalom, zapisnik sa utakmice, koji sastavi delegat potpisuju predstavnici oba kluba (prije je sigurno bilo tako). shodno tome, klub se slobodno može ne složiti s onim što tamo piše, tražiti da se nešto nadoda, oduzme i slično, uz današnju tehnologiju, takve tvrdnje stvarno nije teško dokazati ili opovrgnuti.

    ovo zadnje...to nije sramotno, to je bolesno!
    to je apsolutno nenormalno, doslovno za promatranje i psihijatrijske analize.
  • Mali Zeus
    13.2k
    pa nisu vrijeđali samo HNS, vrijeđali su sve...pa ljudi su pozivali na smrt suca na stadionu "ubij, ubij, ubij bebeka" jel to normalno? trenera suparničke momčadi, koji je porijeklom crnogorac, bivšeg hrvatskog reprezentativca su častili sa "bjelica srbine, čakija ti ne gine" jel to normalno? dođu na utakmicu u zagreb razvuku transparent "Mrzin dinamo"...poslije im IGRAČI zajedno s tim istim navijačima opet vrijeđaju dinamo, itd, itd...oprosti, ali to je bolesno i zaslužuje kaznu, čak su dobili i premalu kaznu. za događaje u posljednje vrijeme im je HNS čak i progledavao kroz prste, jer im je uvjerljivo najbolji igrač trebao na hlađenje od par kola zbog fizičkog obračuna sa gledateljem.db-izbjeglica

    Pa o tome i govorim. Za vrijeđanje službenika Saveza i trenera ide kazna, za međusobno vrijeđanje navijača ne. Je li to vrijeđanje nedopustivo i bolesno? Jest.
    Je li bilo bolesno da je na Maksimiru nastajalo opsadno stanje kad se Mamiću vikalo cigane? I to jest.
    Napisao sam i da je kazna dana po pravilniku i pravilnik nije sporan.

    U Europi se prekidaju utakmice kako kad i gdje, čak i zbog rasizma se ne prekidaju sve utakmice, a opet na nekim drugima bude svakakvih vrijeđanja s tribina pa to prođe da nitko i ne zapazi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.