• maddaddam
    2.9k
    PS1HYPd.jpg

    Teško da je hadezeov
  • Deleted User
    3
    samo mali osvrt na dogradonačelnika ST.
    živimo u društvu gdje supruga suca kvesića nakon otkrića da muž ima i curu završi u ludnici. marko francisković završi u ludnici zbog FB prepiske s bivšim ministrom ostojićem .
    bojan ivošević koji dodjeljuje nagradu "zlatni kur..c" , skulpturu crkve sv. duje s kitom umjesto tornja, dobije mjesto dogradonačelnika i sve medije ovog svijeta.
    pokojni balašević je imao stih " pre ih puštali za vikend, sad odmah pred kamere...."
  • db-izbjeglica
    15.4k
    otac mu je srbin...a šta je onda on :lol:
    mislim, kog briga...al to je pravednički riječnik.
  • NORTE
    11.5k
    otac mu je srbin...a šta je onda on :lol:db-izbjeglica
    Hrvatina.
  • Ali
    2.2k


    On je jugosloven. Samo se to danas u RH moderno zove Aktivist... a zalosno je sto takvi dobiju vlast u ruke i upravljaju sa imovinom nas gradjana.
    U osnovi je to slicna ekipa kao i nas gradonacelnik. Citav zivot po fejsbuku, prosvjedima i nevladinim organizacijama.

    A ova kazna njima super dolazi, jer ce sad cijelo proljece moci dizati euforiju pod sloganom "bit cemo prvi ako nam daju..." . Cinjenica je da su marketinski odradili ovaj derby protiv Osijeka na top nivou, skinuli cijene na 30kn, na pola sata blokirali server sa kojeg se prodaju karte i da onda krenu dijeliti kako je nevidjena guzva na svim punktovima za karte i na taj nacin su mobilizirali pola dalmacije, jer nisi in ako ne napravis selphie na poljudu. I uvjereni kako su ove godine sila u hns jer su dobili rijeku i nas u gostima pa sada ce na ho-ruk i galamu uzet i osijek. Ali se izjalovilo, Osijek jer je bio odlicno takticki pripremljen ih je pregazio kao plitak potok. I sto sad, svjesni da i nisu bas tolika sila a kako zadrzati masu na stadionu, sad ide ona "kontra svih..." i pokusaj da se dokopaju barem kupa. A steta realno nikakva jer bi ih protiv belupa bilo ukupno 2.000 sto im je naknap za pokriti troskove osiguranja i ciscenja...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Meni je smiješno da nitko ne povuče argument, ako ne želite kazne, zašto ne prestanete vrijeđati sve oko sebe? HNS prvi to treba reći!

    Dinamo, Rijeka, Bjelica, sudac, HNS, Kustić... Svi na tapeti, zasluženo, nezasluženo, nebitno. Konkretno, zbog čega se Joviću skandiralo da je cigan? Realno, spasio im je bod jer je ponavljao penal nepropisnim korištenjem VAR-a.

    U sljedećem euro izletu u 3. pretkolu lige konferencija, slobodno mogu vrijeđati suca i protivnika pa će vidjeti kako će proći.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Naravno da HNS neće reći da prestanu vrijeđati. Njima je u interesu da ih u biti kazne da mogu plakati i onda doći do HNS-a i tražiti ustupke kao što rade cijelo vrijeme.

    A najbolji mi je splitski dogradonačelnik, je li tko pročitao što je napisao?
  • vjeko1701
    8.4k
    Odlično za Osijek i Hnl.NORTE

    Kolko sa shvatio, to su glasine, sad koliko im je za vjerovati ne znam, samo znam da će im nositelj prava na ime stadion navodno biti i novi generalni sponzor kluba, da li to znači dodavanje imena sponzora u klub?

    To je česta praksa u drugim sportovima poput rukometa ili hokeja, u nogometu ne baš. U svakom slučaju, ulazak RB u hr nogomet bi bila velika stvar, barem po meni.
  • Woot
    101


    Kaj je Puljak piso?
  • Mali Zeus
    13.2k
    editirao sam, dogradonačelnik, da.

    Hvala na ovome. Još nemrem doći sebi kaj je napisao.
  • Woot
    101


    Vjv navija za Osijek kad spominje pljačku VARom..
  • deda
    32.7k
    Marin Pilj i službeno prešao u Olimpiju. Transfer slobodan.
  • deda
    32.7k
    Dario Šimić izabran u skupštinu Nk Lokomotiva
  • vjeko1701
    8.4k
    Nije on vođa sindikata ili tako nešto? Sukob interesa?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.