• Olmic
    3.7k
    https://www.transfermarkt.com/martin-ojeda/profil/spieler/440988


    Na Twitteru piše da smo zainteresirani za ovog igrača
  • Olmic
    3.7k
    Ima top u nozi, i lijevak je.. Uglavnom je igrao lw...
  • Zagi
    7.9k
    Sofa heatmap pokazuje da je ove sezone večinom desno krilo. Lijeva noga , odlične ocjene.
    Ugl može , prodano.
  • Olmic
    3.7k



    Kao konkurencija nam je MLS i znat će se kao u skoroj budućnosti što će biti


    Da baš zadnja tekma protiv sigalia i igrao je desno krilo
  • Woot
    101
    Kako napreduje prica s Drmicem? Bas vecernji pise da ga Dinamo i dalje pokusava dovest..
  • Carrasco
    4.1k
    Livi, Bočkaj, Šutalo, KTC, Ristovski, Ademi, Mišić, Ivanušec, Oršić, Ojeda, Petković

    Brutalno izgleda, samo nek se ostvari.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ja ne vjerujem da će Drmić bilo di u HNL van Rijeke...
  • deda
    32.8k
    Pitanje je para. Svi se pojačavaju ili misle se pojačavat, ne vjerujem da svi grabe lovu samo iz bunara. Moraš nešto i prodat. Ja mislim da će Rijeka ući u sezonu najslabija od četvorke tj. uvjeren sam da moraju prodati nekog od top igrača.
  • vjeko1701
    8.6k
    Da, al Rijeka svog najboljeg igrača ne može prodati, od nekih koji bi mogli postići neku cijenu su Murić, Smolčić i možda Pavičić, od ostalih zbilja ne znam koga mogu prodati po nekoj cijeli (2+ mil) a iskreno, van Drmića i Murića, mislim da im nitko nije izvanredan, svi su li-la i vjerojatno ih mogu zamjeniti.
  • Olmic
    3.7k
    Mislim da je nerealno očekivati i Kačavendu i Drmića i Ojedu, a i stopera..

    Mislim da max možemo očekivat još jedno pojačanje..


    Edit. Glavni konkurent za Ojedu je Orlando City koji je već poslao ponudu
  • marcio amoroso
    36.8k

    Bočkaj će ostati jedino pojačanje ako ne bude odlazaka. Svi ostali ulazni transferi ovise o izlaznim.
  • Woot
    101


    Ne vjerujem, mislim da ce biti sada dosta toga. I sam Mamic je najavio da ce biti jos toga. Kacavendu ostaviti na posudbi u Lokosima, Drmica uzet odma i Ojedu isto. Tako nekako mi se cini najrealnije uz odlaske Ivanuseca i jos nekoga..
  • Captain America
    17.8k
    Treba potrošit 30 milijuna kuna, nismo ludi porez platit. Vjerujem u desno krilo minimum.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Otkud taj Ojeda stalno ga spominjete, ja nigdi nisam vidija da ga se povezuje sa nama?
  • deda
    32.8k
    Ova ti je dobra Captain :rofl:

    Ali navodno i istina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions