• og1986
    2.9k
    Dakako, nije trebalo čekati siječanj da trgovanje počne, Dinamo je već poslao snažnu poruku suparnicima da ne misli samo tako predati naslov prvaka kupnjom Petra Bočkaja, ponajboljeg igrača ponajvećeg konkurenta Osijeka. Koliko se uspjelo saznati na posljednjoj klupskoj skupštini, klub iz Maksimira godinu je završio u plusu između 20 i 30 milijuna kuna (točne brojke znat će se u ožujku) i može si priuštiti kupnju, a da nikoga ne proda, a pogled na roster i trajanje ugovora kadra kojim raspolaže trener i sportski direktor Željko Kopić upućuje na zaključak da na zimske pripreme neće Marin Leovac (33) i Francois Moubandje (31), kojima ugovori istječu u lipnju 2022.

    Evo ovo piše SN, čudi me dosta visoki predviđeni suficit novca.
  • miro
    4.5k
    ne vidim di bi Kačavenda upao u ekipu prije ljeta, a na ljeto ga svakako želim u Dinamu
  • Mulec86
    394
    SN su suskale o mogucem odlasku KTC-a ili Sutala ove zime. Navodno Teo ima ponudu iz FRA. Nevjerujem navodu pa pisem tek tolko da se zabiljezi.
  • Olmic
    3.7k


    Šutalo ima ponude
  • Zagi
    7.9k
    Šutalo nam je najbolji stoper. Prodaja bi značila solidno slabljenje kluba za napad na LP iduće sezone.
  • Nino Bule
    13.9k
    Najgluplji trenutak za prodaju sutala, taman smo istrpili njegove djecje bolesti. Ja ga ne bi prodavao prije sljedeceg ljeta.
  • jp23
    2.7k
    Najgluplji trenutak za prodaju sutalaNino Bule

    Znači u očima naše uprave: idealan trenutak.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ti ga ne bi prodavao prije ljeta????? Zašto bi ga TI uopće prodavao? Želiš da dinamo ima više novaca? Želiš da Mamić ima više novaca? Bit ćemo jači kad prodamo šutala?

    Igra prvu sezonu u dinamu i već bi se trebao prodati. Da se imalo gleda na to, Jakić se nebi prodao već bi otišao na tribine, ispričao se i odigrao ovu sezonu u dinamu a poslije što bude. Sad svatko može ucjenjivati i imati će pravo
  • Nino Bule
    13.9k
    prodavat se mora, ja bi bio presretan da sutalo ostane citavu karijeru u dinamu ali to nije realno. Mozda ga precjenjujem ali mislim da ce mali eksplodirat sljedecu sezonu i jednostavno prerast dinamo kao i gvardiol.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ali kud već ovo ljeto? Kud bi se trebao žuriti i on i dinamo
  • Nino Bule
    13.9k
    rekao sam ne ovo nego sljedece ljeto, to je pune dvije sezone. Naravno to je malo i volio bi da je i gvardiol bar pet sezona proveo u dinamu, ali to nije realno
  • deda
    32.8k
    Turski mediji prenose da je Moubandje dogovorio sve s tamošnjim prvoligašem Göztepe.
  • Deleted User
    3
    hvala i široko mu polje
  • vjeko1701
    8.6k
    Sretno u daljnoj karijeri, kod nas nije pokazao dovoljno.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nažalost. On je došao čak i sa većom reputacijom od KTC-a, npr. Malo tko je očekivao da će biti teški flop. Nekako mi voljni moment kod njega bio slab. Nikad na tekmi nije pokazivao neku borbenost. Možda protiv city-a kad je igrao stopera po sili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions