• Olmic
    3.7k


    A realno toliko vrijedi..
  • SAS1987
    14.8k
    vrijedi ali to bi bio valjda najveći izlazni transfer dinama u hnl nakon Nike Kranjčara? Nek me netko ispravi ako sam nekoga zaboravio.
  • Infinity
    16.5k
    Mislim da su Kramaric i Kranjcar jedini milijunski transferi. Spikic bi bio treci.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ako je višak a meni je jer ničim on meni nije pokazao da je za dinamo, niti u hajduku, niti u gorici a pogotove ne u dinamu.. nije njega dinamo bezveze pustio prije par godina i stvarno ne kužim zašto je on bio zanimljiv lani.

    neka ga daju za 1 milion + 1 milion od idućeg transfera. ako ga oni prodaju za 10 neka
  • Captain America
    17.8k
    Očito ništa od Lovrića, a već ih je followao :lol: . Ja sam očito jedini tu kojem se Špikić dopao lani, pogotovo kad je igro na lijevom krilu u odsustvu Lovrića. Ako dođe do prodaje treba ih izut iz cipela jer ćemo mi onda pojačavat konkurenta, Špikić je jači igrač i od Žohara, Gržana, Ndockyta i ostatka ekipe.
  • Carrasco
    4.1k
    Ja sam očito jedini tu kojem se Špikić dopao lani, pogotovo kad je igro na lijevom krilu u odsustvu Lovrića.Captain America

    Nisi.
  • Nino Bule
    13.9k
    Nisi jedini, meni je spikic u gorici bio odlican, pogotovo zadnju polusezonu. Nakon sto se kastratiju dalo 10 startova zaredom vise nikad necu otpisat nijednog igraca dinama dok ne dobije takvu priliku. Siguran sam da spikic dobije 10 utakmica po 70 min da bi pokazao da je dovoljno dobar da bude zamjena orsicu i desno krilo kad igramo u hnl-u. Ovo je jos jedan slucaj tolic u nastajanju.
  • blue heart 72
    1.7k
    I ja se slažem da je Špika zaslužio, odnosno zaslužuje više šansi i to pogotovo na lijevoj strani. Ono što mi kod njega isto kao i kod Tole smeta je neka letargija, kao da im je svejedno. Umjesto da tu skromnu minutažu koju dobiju, iskoriste na pravi način i da doslovno preoraju teren, jedan se zadovolji mlataranjem ruku, drugi sa par rolica i koji tunel
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ako se bude čvrsto držalo ovog sustava koji je Kopić igrao u zadnje 4 utakmice onda je Špikić ili višak ili mora igrati neku poziciju koja mu nije prirodna. U 3-5-2 kakvog ga igra Kopić nema mjesta za krila. Jedino mjesto gdje bi možda mogao igrati je mjesto Ristovskog ili možda Orše, ali na mjestu Orše je Špikić jednostavno neproduktivan.
  • Sljeme
    2.4k
    Ono što mi kod njega isto kao i kod Tole smeta je neka letargija, kao da im je svejedno.blue heart 72

    Špikić samo odrađuje svoj posao i to je to. Njegove riječi.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Špikić samo odrađuje svoj posao i to je to. Njegove riječi.Sljeme

    Ako je to rekao treba ga prodati prvom prilikom.
  • Ali
    2.2k
    Kaj se tice Spikica, mislim da on i ljudi koji mu brinu o karijeri imaju barem 2x vece misljenje o nnegovim kvalitetama od realnosti. I da iz tog kuta treba promatrati tu zelju da mu negdje netko "obeca mjesto u prvih 11"
    A tko nije spreman u Dinamu deset utakmica sjediti i ici na zagrijavanje a uci 2 ili 3 puta po 5min, po mom misljenju nije ni zasluzio plavi dres i neka ide gdje zeli.
    Druga stvar je kaj mi kao navijaci mozemo nekada grintati i zaliti kaj nije ovaj ili onaj usao... ali igrac mora biti spreman i na takav tretman. I tako se postaje vojnik kluba na kojeg se uvijek mozes osloniti (primjer D.Simic u Milanu...) i takvi zasluze postovanje i trenera i sadasnjih i buducih a iznad svega i navijaca.
    Eh da i naravno trebas imati i malo soli u glavi a ne lupetati svasta u novinama kao ovaj prije par godina
  • Nolifer
    8.2k
    "GNK Dinamo je u svom priopćenju objavljenom u petak 24. prosinca objasnio sve okolnosti transfera Petra Bočkaja iz NK Osijek u GNK Dinamo.

    Iz navedenog priopćenja jasno je da je transfer napravila Uprava GNK Dinamo te stoga nemamo potrebu posebno komentirati navode iz vašeg upita. Ne možemo ne primijetiti da je ovaj konkretan transfer kod dijela medija pobudio potrebu obezvrijediti prijelaz igrača Petra Bočkaja iz Osijeka u Dinamo pa smo tako u proteklih nekoliko dana mogli pročitati različite neistine o trajanju ugovora Bočkaja s njegovim dosadašnjim klubom, visine plaćene odštete ili navodnom odlasku nekih Dinamovih igrača u NK Osijek kao dio transferne odštete.

    Uprava GNK Dinamo nastavlja s aktivnostima usmjerenim prema dodatnom pojačavanju prve momčadi o čemu ćemo pravovremeno obavijestiti javnost i navijače", stoji u odgovoru Dinama.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/osijek/zdravko-mamic-porucio-takvo-ste-mi-vino-tocili-da-sam-kupio-bockaja-sad-je-stigao-jasan-odgovor-iz-dinama-15138745
  • Woot
    101


    Istina, istina. Samo ne pise koga se smatra pod "uprava GNK Dinamo" jer znamo ko upravlja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions