7.3k
    Iskreno, sumnjam da bi se tako nešto moglo dogoditi ali bi stvarno volio znati kak Kramarić diše? Jel dinamovac ostao ili je jako zamjerio i više nikad nebi obukao dres Dinama. Ističe mu ugovor, u dinamu bi ako bi došao potpuno besplatno, mogao imati i 1,5 miliona jer skuplji su Čop i Andrić ukupno neg bi Andrej bio tako.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ja ne vjerujem da je on nešto posebno zamjerio Dinamu kao Dinamu al dal bi ikad više imao bilo kakav poslovni ili privatni kontakt s pravomoćno osuđenim stanovnicima hercegovine, e to već iskreno sumnjam. Prije bi ga vjerojatno Miško nagovorio da dođe njima s 33-34. god.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    pa ne znam zašto bi se zamjerio dinamu?
    dobio je priliku, sasvim korektnu, al jednostavno nije išlo, nije mu odgovarao stil igre ili tko zna što.
    uostalom, nije da u reprezentaciji igra na istom nivou kao i u hoffenheimu, nije se snašao ni u leicesteru.

jednostavno je igrač kojem odgovara točno određeni sustav igre, sa suigračima određenih karakteristika.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ma ja bi reko da je našoj momčadi s njime bilo puno lakše igrat nego bez njega. On napada prostor i kad se njemu pošalješ dugu loptu. Ekipi rješavaš pitanje kompinmatorike u drugoj trećini terena i cijela momčad se odmah preseli naprijed u zadnju trećinu terena čim Kastrati zadrži loptu 20ak metara naprijed od početka sprintaMajki2111

Ivane Los Ivkoviću/Vladimire Novakoviću spavate li mirno. Ovaj način objašnjavanja sa tim nekim nogometnim šatro riječnikom je valjda jedna od najgorih pojava u zadnje vrijeme. "Zadnja linija, pola terena, međulinije, gegenpresing."" koda čitam Mihu Topića šabana.
  • vjeko1701
    8.6k
    Zbilja misliš da nije igrao jer mu nije odgovarao stil igre?
    15.5k
    Zbilja misliš da nije igrao jer mu nije odgovarao stil igre?vjeko1701

pa igrao je, kak nije?
    čovjek je dobio sasvim prostojnu minutažu, bio je manje učikovit od komnena andrića o čemu mi pričamo?
  • vjeko1701
    8.6k
    Većinom mu se davao garbage time, pod Vahom je bio još dosta mlad i znao je tu i tamo odigrati, onda je bio u Lokomotivi dva put na posudbi, kad se vratio bio je iza nogometnih veličina poput Beqiraja da bi bio darovan Rijeci u kojoj je eksplodirao.

Nemoj molim te u ovom slučaju glumit nekaj, nije bio projekt i nije igrao koliko je trebao jer nije potpisao s lopovima i to je to.

A da mu odgovara jedan specifični sustav? Ajde molim te i to, kako je igrala Rijeka kada je zabio preko 30 golova u jednoj polsezoni a kako Hoffenheim? Neusporedivi sustavi.

Evo ti statistike

u 52 službena nastupa za Dinamo je upisao 1767 minuta ili oko 34 minute po nastupu. Ima učinak 11+5, kaj je gol isi asistencija svakih 110 minuta s tim da je iz Dinama otišao s 22 godine.

U svoja dva perioda u Dinamu, bio je zamjena igračima poput Josipa Tadića i Fatosa Beqiraja.
  • Deleted User
    3
    molim ?? kakve je prilike kramarić dobio ?
    u slično vrijeme je duje čop dobio 20x veću minutažu od djeteta kluba, najboljeg strijelca svih vremena dinamovih mlađih uzrasta. krama je dobijao garbage time a od prve je krenuo možda par puta silom prilike zbog ozljeda. čak je i zabio neke golove u tim minutama.
    znaju svi da je problem bio otac kramarić vs mamić. jbg.
    meni kao navijaču dinama je to bio jedan od navjećih šamara kad je kramarić otišao u rijeku.
  • deda
    32.8k
    Al ga ti nekad znaš zarezat DB. Pa Kramarićeva priča je poznata i vrapcima na grani.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Poljska liga je 28. u Europi. Da, 28.! Iza ciparske, norveške, rumunjske i azerbajdžanske! Nogometno gledajući pravo smeće od lige. E u toj ligi ta Legia je u zoni ispadanja, s rekordnim brojem poraza, ponavljam od smećarskih klubova koje bi Gorica bez problema izbacila.NORTE

Najbolji dokaz da je za rezultat potreban rad, znanje i talent.

Mlgu imati marketing kakav žele kad su livade.
    15.5k

vjeko1701

Garbage time u 50 utakmica?
    Nemam pojma kakvi su njima bili odnosi, ne kažem da nije trebao dobiti više prilike, ali on u dinamu nije pokazivao apsolutno ništa posebno. Nije slučaj kao kod primjerice tolića, koji skuplja minute na kapaljku. To pokazuje i statistika, komnen andrić doslovno ima bolju statistiku u dinamu od kramarića.
  • vjeko1701
    8.6k
    Znači kada imaš prosjek od 30 minuta po utakmici nisi uopće većinu nastupa skupio u garbage timeu.

Od tih 50ak nastupa, Kramarić je 30ak odigrao s 18/19 godina i ti sad uspoređuješ Andrića koji igra s nemjerljivo boljim suigračima, sređenijem i konkurentnijem timu i ima 26 godina s djetetom kluba koji je većinu svojih nastupa odradio u tinejdžerskoj dobi a učinak im je gol ili asistencija svake 101. minutu vs gol i asistencija svakih 110 minuta.
    15.5k
    OK, pogriješio sam, kramarić je ubijao u dinamu!
    kao što ubija i u reprezentaciji.
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa ko veli da je ubijao, ti isto ponekad znaš biti tvrdoglav ko tovar. Nije ubijao al reći da mu se dala poštena šansa kad je većinu svojih nastupa imao s 18/19 godina, u prosjeku igrao 30 minuta po utakmici i uz sve to imao gol ili asistenciju svakih stotinjak minuta (a u Lokomotivi je u dvije sezone zabio 33 gola i bio je na par golova od top strjelaca tih sezona i sa 67 golova je 18. na ljestvici all time strjelaca HNL-a) je glupost.
    15.5k
    pa dala mu se šansa i nije bio ništa ekstra, nitko se nije previše bunio kad je poslan u lokomotivu, nitko se nije previše bunio ni kad je otišao u rijeku. gdje je eksplodirao. tu se spominje čopa kao totalni flop, a lik je u prvom mandatu u dinamu isporučio valjda preko 50 golova i te 2-3 sezone bio dosta dobar.

nemam ništa protiv čovjeka, al očito mu treba nešto kliknuti u momčadi da bi pokazivao svoj puni kapacitet, kojeg recimo ne pokazuje ni u hr reprezentaciji gdje ima top suigrače.
    sad, jel u dinamu bilo zakulisnih igara, nemam pojma, čuo sam samo priče, kao i svi...koje mogu i ne moraju biti točne. samo, poprilično sam uvjeren da je on zablistao u dinamu da bi se međusobno našao zajednički jezik.