• Navijač Dinama
    7.3k
    mladi napadač Zrinjskog. ima pun k.. golova za mladi tim, al tjt.

    U ekipi Zrinsjkog ako itko valja nešto, a da je mlad jest Igor Savić. No mislim da bi takvom igraču u HNL bio plafon neka Gorica, ako i toliko. Jednostavno je liga preloša.
  • blue heart 72
    1.3k
    hvala lijepa na odgovoru, ali ako su nam takvi igrači ozbiljne opcije, mi onda definitivno sve više i više lutamo
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mi onda definitivno sve više i više lutamoblue heart 72

    Nažalost nikad nismo ni prestali.
  • deda
    27.5k
    Dečki ne radite si paniku veću nego što treba. Svaki igrač od 200 keka kojeg Dinamo uzme je pokrivanje rizika. Sigurno nije pojačanje. Ni HDu igrač od 200 keka nije pojačanje. Druga stvar je koliko ide tatti.
  • Dudu
    2.6k
    Vjerujem da su Banditosi samo promijenili klub za biznis model, sad posredništvo naplaćuju Širokom i Zrinjskom..

    Klubovima dobro jer inače nikog ne prodat.. Pola klubu, pola njima, svi sretni i zadovoljni, Dinamo ko jebe :snicker:
  • Hamed Kone
    29
    Evo VL piše kako Dinamo nema novaca za pojaćanja. ??!!?? Koliko klub treba prodat , zaradit da bi bili u plusu ? Kak onda ostali preživljavaju ako nama nije dovoljna zarada od 50 milja (prodaja igrača i lova od uefe )...To je svinjac kakvog nema .
  • Olmic
    2.7k


    Naslov i članak nemaju veze jedan s drugim.. Nigdje ne spominje da Dinamo nema para...
  • Nolifer
    6.5k
    opet mučke igre "mladih" :vomit:
  • Hamed Kone
    29
    Olmic .. ja sam govoril o zadnjim godinama.. svake godine ista storija i isti bullshit. U plusu su tek tolko da jesu. Parodija
  • Ludovic IX
    5.1k
    nijedna firma ne želi na kraju godine imat prikazan višak više no što mora - bolje uložiti u nešto nego platiti porez na dobit.. nžalost, ovdje se vjerojatno ulaže u gucci torbice klana Mamićevih ali nešto ipak ode i u korist za klub
  • Eduardo
    17.2k
    Kaže Naletilić za SportKlub kako misli da je ovo zadnja sezona Ivanušeca u Dinamu.
  • Chuck Norris
    10
    Kaže kvazinovinar za SN '' Počinje ozbiljan posao, očekuju se nova imena i to igrači koji bi odmah bili pojačanja na Maksimiru '' ............ a kad taj pakšu to kaže jer pili naopak - vjerovatno nikog ne kupujemo ( zapravo .. možda dovedemo koje ''pojaćanje'' tipa čabraja ..naravno ak je đabana )
  • Krizy
    35.4k
    "Nije Dinamo jedini zainteresiran za Kačavendu, iako sam mišljenja da bi njegov prelazak u Dinamo bio doista najbolja opcija za njega. Međutim, ove zime Kačavenda ne ide nikamo! To je zajednička odluka njegove obitelji, menadžera i kluba", rekao je Šikić za Sportske novosti i nastavio:

    "Svi vjerujemo da bi trebao ostati i nastaviti se razvijati. Za njega je u ovom trenutku najvažnije da igra, a to mu Lokomotiva omogućuje. Ovakav status mu nitko ne može jamčiti u nekom drugom klubu, pa ni Dinamu koji ima svoje probleme i ciljeve. U ovoj situaciji vrlo je upitno hoće li imati strpljenja za nadarenog 'klinca' koji može oscilirati. Ne bi bilo ni prvi ni zadnji put da se takvo nešto dogodi, da igrač koji je bio perjanica jednog kluba jednostavno nestane u drugome".
  • Eduardo
    17.2k
    to je trenutno vjerojatno najbolje rješenje za Kačavendu. Još šest mjeseci u Lokomotivi neće mu škoditi.
  • Ali
    1.9k
    Sad je doba svakakvih informacija i dezinformacija...
    No svejedno bojim se nekako da bi sve ovo moglo otici u totalni debakl.
    Transferi, sve mirise da nekako blizi odlazni:
    Tolic, Ivanusec i Sutalo
    A ulazni 0, jer kako se razvija ni Drmic ni Kacavenda , a ni neko drugo kvalitetno ime na vidiku. Bojim se da budu nastavili potpisivati sa talentiranim 18g i sl iz nekih znj liga...
    Sa druge strane kad vidis tko je trener i koga on moze privuci i motivirati da se prikljuci Dinamu puno ti je toga jasnije...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.