• Ali
    1.9k

    Zakaj imam dojam da ste nekak bas osobno vezani za ovu pricu.

    Realno igra KK Rudes protiv KK Cibona, samo kaj su rudes preimenovali u Dinamo i sad bi svi trebali biti protiv Cibone?
    Ja nekako sebe ne vidim da mijenjam klub, po meni se rodis u nekom okruzenju i ranoj mladosti stvoris neku poveznicu, identitet. U mom slucaju su to NK Dinamo, KK Cibona, RK Zagreb, HK Medvescak i sa njima se mogu i danas emocionalno povezati... a novi klubovi neka si izgrade svoju publiku i tradiciju ma nekim novim klincima.
  • Nolifer
    6.7k
    Ovo navijanje Boysa podsjeća na baš to, kad se nekad navijalo za Cibonu... Napisao sam prije da ću navijat za Dinamo... Ma navijam za dobru purgersku košarku... Uživancija
  • bluepower86
    822
    Pomalo se pretjeruje sa ovim upisima,nitko nije protiv Cibone nego se jednostavno navija i prati KK Dinamo.Svi suosjecaju i navijaju za cibonu (barem vecina) kad igra protiv drugih protivnika.Ako ste toliko povezani sa Cibonom onda bi ju pratili na domacim utakmicama a znamo da skoro ni nema publike,tako da su ove sve rasprave besmislene.
  • De Oliveira
    996
    ma ne, samo od malih nogu cekam KK Dinamo kao veliki zaljubljenik u Dinamo i kosarku.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Svi suosjecaju i navijaju za cibonu (barem vecinabluepower86

    Jedan sam od rijetkih koji nema nikakve simpatije prema Ciboni... naprosto do sada me kosarka nije uopce zanimala, a za Dinamo navijam makar bio i golf tim
  • LM1995
    1.7k
    Ako ste toliko povezani sa Cibonom onda bi ju pratili na domacim utakmicama a znamo da skoro ni nema publikebluepower86
    Jer nam se za Maksimir traži karta više svaku tekmu? Ne kužim poantu.
  • bluepower86
    822
    Dinamo se prati svaku utakmicu u manjem ili vecem broju ali se prati.Poanta je to vase glumatanje povezanosti s Cibonom a doslovno 90% ljudi ovdje na forumu ne prati Cibonu vec godinama.
  • LM1995
    1.7k
    to vase glumatanje povezanostibluepower86
    Da se razmemo, boli me ona stvar za košarku, ali ak ti je Zona mjerilo - većina ljudi na ovom forumu nije ni na Maksimiru kad Dinamo igra iz xy razloga (npr. NE ŽIVE U ZAGREBU). Dovoljno ti je pogledat ankete prije tekmi. Opet, ne kužim poantu.
  • Boogieman
    307
    Ne bih htio biti ničiji odvjetnik, jer me košarka kao sport ne privlači, iako jako cijenim Cibonin značaj u Jugi, no poanta je da će ogromna većina ljudi koji ne dođu na Maksimir makar pogledati rezultat kako je odigrao Dinamo, znati kako stoji u prvenstvu i sigurno znati nabrojati većinu igrača, dok za Cibonu neće znati niti koju ligu igraju. I onda će startati džonom na KK Dinamo koji uopće ne poziva na navijanje "protiv", nego samo traži podršku za jednu mladu, navijačku priču.
  • deda
    28.1k
    Nema razloga da se navijači Dinama sukobljavaju oko toga za koga navijaju u košarci. Jasno je kao dan da će neki biti za Cibonu, neki za kk Dinamo, ali brojni navijaci Dinama navijaju i za kk Šibenik, kk Zadar i druge manje klubove.
  • Nolifer
    6.7k
    nismo mi tovari da imamo transparent da mrzimo nekoga...

    Navijanje večeras odlično, tekma također.. Čestitke Ciboni
  • De Oliveira
    996
    Navijanje vrhunsko, atmosfera fenomenalna. Samo Dinamo!
  • xavier
    11.1k
    ali brojni navijaci Dinama navijaju i za...kk Zadardeda

    Siguran sam da ne postoji osoba na svijetu koja navija za Dinamo i KK Zadar. Pa navijači Zadra su radikalniji tovari od Splićana.
  • deda
    28.1k
    Ja uvijek govorim o ljudima koje poznam. Konkretno dvojica mojih sugrađana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.