• deda
    27.9k
    Dečki moji nemojte se ljutit, ali morate malo savladati pravila. Pogotovo mi je smiješno prozivanje Strukana. Za ovako teške odluke treba imati i hrabrosti. Meni Strukan za čistu desetku. Bravo Duje.
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam mislio da će mu i prije penale poništavat, sad baš smiješno da se potrefilo da imao žuti već, pa je ispalo apsurdno da izvodiš jedanaesterac i dobiješ crveni karton :rofl:
  • Markelo
    2.5k
    Ako je htio izvest penal s povlačenjem noge onda ne može šetat do lopte kao da će poskočit al ne poskoči već stane. Kao da blage veze nije imao kako da ga izvede pa odlučio malo Jorghino malo Lewa penal i kao nagradu dobio crvendaća
  • deda
    27.9k
    Da apsurdno je, ali to su pravila. Apsurdno je što su obojica išla namjerno se čistit od kartona i onda zasluženo dobili po još jedan. To je apsurd na kubik, da.
  • Ali
    1.9k
    Jeli povlacenje unutar 16m kada napadac ima prazan gol isored sebe 11m i izravni crveni ?
    Mozes fulat ji ga stoper sapleo ili golman, ali svejedno u izglednoj orilici namherno zaustsavljanhe bez namjere da ides na loptu.
    Kak je obda Duje ta 10???
  • deda
    27.9k
    O čemu ti pričaš čovječe, pa jel dao crveni i sudio penal?
  • BBB Sibenik
    4k
    Jeli povlacenje unutar 16m kada napadac ima prazan gol isored sebe 11m i izravni crveni ?
    Mozes fulat ji ga stoper sapleo ili golman, ali svejedno u izglednoj orilici namherno zaustsavljanhe bez namjere da ides na loptu.
    Kak je obda Duje ta 10???
    Ali

    Popija si boga i vraga danas :lol:
  • über alles
    1.5k


    To mu je prirodno.


    btw Bruno si je fino zrihto ranije praznike
  • The Undertaker
    4k
    Da, ali tek nakon VAR intervencije. On je napravio kardinalni zajeb.
  • deda
    27.9k
    Ne budi neozbiljan Undertaker. Nitko od nas nije vidio da je penal napravio Lučić. Nitko. Vidio je nečije ruke, ali nije vidio čije. Za mene perfektno sve odsuđeno.
  • og1986
    2.9k
    Kardinala greška bi bila da nije išao gledati var, koristio je var što je i trebao.
  • deda
    27.9k
    Sve napravljeno po PS.
  • Sljeme
    1.8k
    Neka cila riva čuje da je... :cool: Duje dao sve od sebe da Dinamo ne pobjedi, ali nije išlo.
  • Nino Bule
    11.4k
    Duje odradio ok posao u ovako kaoticnoj utakmici
  • deda
    27.9k
    Ma dobro ajmo na stranu malo suđenje, pobijedili smo. Ono što ja želim naglasiti. Odigrali smo posljednjih tjedan dana 3 utakmice, 6 poluvremena. Sve smo igrali u sustavu 3-5-2. Pet poluvremena je izgledalo više manje dobro, osim jednog - šestog. Jedino poluvrijeme u kojem je igrao Bruno Petković. Meni je strpljenja s njim dosta. Ili igraj nogomet ili si slobodan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.