• marcio amoroso
    36.4k

    Aj pliz malo pomnije biraj riječi. Raspravljamo normalno i sve ok, ali bez ružnih riječi.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Do sada je jako dobro cekao golmana ali sada ni on vise nije bio siguran,predugo je cekao,opravdano ponisten pogodak.Kao sto sam rekao moralo se dogodit
  • Ludovic IX
    7.2k
    Jer nije var trebao to provjeriti? I Petko je još uvijek nama igrač prevage. Uvijek biram njega ispred Andrića, čopa ili miereza npr. Pa i Gavranovića
  • miro
    4.4k
    Ma čisti gol iz penala i na usporenoj snimci se vidi da je noga u zamahu, usporenom, ali svejedno ide prema lopti....ali na stranu i to, pa daj zamislite da ovakav penal ponište Livaji. Evo živo me zanima sljedeći tjedan što će konkretno Ljubić i Ćurković reć o ovom penalu.
  • LovroZG
    1.3k
    2 zuta, crveni se odrađuje jednom utakmicom suspenzije ? Jel to znaci da im nakon dragovljca ostaju obojici 2 zuta u drugom djelu sezone ?Nino Bule

    Da. Nema ih protiv HD-a, a dva žuta im ostaju.
  • og1986
    2.9k
    Kad se uspori dovoljno snimka čini se da ne staje, ali to nije dovoljan razlog kada se u obzir uzme stvarno izvođenje u realnom vremenu.

    Kad bi se dovoljno usporila bilo koja snimka nitko nikada u povijesti nebi "zastao"
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Otkad gledan kako izvodi penale na ovaj način, ovo je dosad def. najsporiji koji je izvea
  • Ali
    2.1k
    Ovo je smineh od suca.
    1.penal cist kao suza Petko sam prema praznom golu i on prvo daje zuti karton????
    2.ide gledat var pa ponisti zuti obrambenom i daje golmanu crveni.
    3.Petko se lagano krece i u nijednim trenutku nije stao sa obje noge na zemlji, pa Fernandes bi do sada i Jorgino imali sedamnaest zuti u sezoni.
    4.Zasto na Var nije isao pogledat izvodjenje, jer i golman je alustio crtu kod izvodjenja
    5.Ako je vec odlucio ponistiti jedanaesterac, zasto zuti karton??? Jel napravio nesportski potez? Ako je i stao a nije.

    Smijeh.
    Rekao bi jedan tv komentatkr, jebiga Duje probao si ali nije islo
  • Nino Bule
    13.4k
    penal i crveni sve dobro dosudio sudac, nisam ni ja bio siguran jel ga igrac ili golman srusio na prvu (iako bio bi po meni crveni i da je igrac jer nije imao nikakvu namjeru igranja loptom) ali zato je tu var i sve uredno. Fernandes i jorginho ne staju, oni poskoce, petko je ovakvim sporim izvođenjem uvijek bio na rubu regularnosti i sad mu se obilo o glavu.
    Zuti karton se daje prema pravilima koje je postavio netko gore kad je u pitanju nedopusteno fintiranje na penalu
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ok, čak i da je nedopušteno a ja mislim da nije, iz kog razloga nije ponovljen penal. Ima isti primjer Messija i dobio je žuti i ponovio pwnal
  • Nino Bule
    13.4k
    zalijepio ti je jp pravila na jedanaestoj stranici, slobodni za drugu momcad je
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ili pravila se mijenjaju kak infantilnu se digne ona stvar pa mjenja pravila ( penal, ruka, offside)
  • Nino Bule
    13.4k
    Vrlo moguce da je to promjena u pravilima u par zadnjih godina
  • marcio amoroso
    36.4k
    Usporavati i zastajati se može sve dok jedna noga ne bude kraj lopte (u ovom slučaju lijeva noga Petkovića), nakon toga nema usporavanja ili zastajanja. Ako se to dogodi, svira se indirekt i igrač dobije opomenu.

    Preveo sam sa njemačkog.
  • miro
    4.4k
    Ok, dobili smo tekmu na mišiće, ali igra je bila duplo gora nego pod Krznarom, a znamo svi kakva je tada bila. Jakir mi se sve više čini kao puno bolja opcija od Kopića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.