• BBB Sibenik
    4.4k
    Kakva je ovo politika kluba pa to covik ne može virovat! Od možda najboljeg stopera prošle sezone sad ga se rješavaju svasta…
  • Baneki
    746
    Da, to s Lauritsenom je stvarno teško objašnjivo.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Razlika je nekoga prodati i nekoga se riješiti.
    Ako ga prodaju za dobar novac i dovedu dobru zamjenu onda je to meni apsolutno ok.
    Ako ga se idu rješavati u bescjenje onda je naravno greška. Ja ipak mislim da ga se ide prodavati.
  • Maki17
    218
    Lijepo mi Paoku uvalimo Mišića za Čolaka i neka još nadoplate . Eventualnim ostankom Kopića i prelaskom na 3-5-2 desno krilo se ne čini nužnim za dovesti. Nego kaj mislite dal bi se moglo vratiti Šunjića, možda mu je dosadila druga liga a i nešto se zaradilo a i u Dinamu ne bi igrao za čavle
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako se ne varam, pricalo se da je Sunjic sam htio ici pa je pitanje zeli li se vratiti opet, a s obzirom tko mu je "draga" prije ce on u neki Charlton ili slicno...
  • LM1995
    1.8k
    tko mu je "draga"IstinaZaDinamo
    ?
  • Captain America
    17.8k
    Bila je u Feminnemu il kak se zvala već grupa. Sad kad je "pjevačka" karijera propala reklamira torbice na Instagramu.
  • serbus
    4.2k


    Šunjić neće u hnl zbog praznih tribina, veli da je zato otišao i onda ga šokirala korona da je i gore bilo bez naroda. On voli taj naboj s tribina bilo prva ili druga liga samo da igra pred nekim.

    Netko je stavio listu igrača kojima ističe ugovor mislim da sam vidio Rog i Badelj su realni za vratit

    Badelj zahvalan igrač koji radi za tim u godinama kad ove mlađe može mentorirat lijepo, a Rog bi mogao pojačat konkurenciju vraćanjem u formu sad na zimu ga vratiti.
  • Infinity
    16.5k
    Lijepo mi Paoku uvalimo Mišića za ČolakaMaki17

    Nisam siguran da zelim odlazak Misica. Meni jedan od najboljih ove sezone.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Mišić na proljeće može bez problema biti najbolji igrač lige. On je tek izašao iz bolesti i očekujem eksploziju nakon pauze.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    S obzirom da je Jovicevic trener Dnipra, i to jako uspjesno, mozda bi se moglo vidit dovesti ovog njihovog napadaca Artema Dovbyka. Ostaviti im Djuraseka, Cuzea i dogovoriti se oko doplate ili jos neki igrac. Valjda ga nisu vec dogovorili Shakhtar/Dynamo Kijev.
  • deda
    32.8k
    Ova ideja ti nije loša
  • NORTE
    11.6k
    Pojačanja za sigurnu titulu:
    kreativac 10-ka, špica i desno krilo (tipa Kadzior).
  • Olmic
    3.7k
    Iskreno ja mislim da nećemo baš nikoga dovest jer znaju da Sevillu neće proći, a za HNL im je kadar i prevelik ( 1 tekma tjedno ). A reći će da na zimu se ne rade "veliki" transferi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions