• Eduardo
    20.4k
    Prema našim informacijama, Mitrović u Bruggeu zarađuje 120 tisuća eura – mjesečno! :gasp:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Mitrović po meni nema smisla, pa makar i bilo prodaje. Ozljede i nedostatak minuta su vrlo vjerojatno donijele svoje, a možemo dovest bolje za te novce...
  • deda
    32.8k
    Upravo sam pogledao njegovu statistiku zadnje dvije godine. To je gotov igrač. Nema tu više ozbiljnog nogometa za njega. 2. HNL top.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Mislim da dosta pretjeruješ deda. Nije ni prvi ni zadnji koju bi svoju karijeru u HNL-u rehabilitirao.
  • deda
    32.8k
    U godinu i po dana 7 utakmica. Hm, ne znam baš. Koga bi mi naveo sličnog za primjer, Papu?
  • marcio amoroso
    36.8k

    11 utakmica ima u sezoni i pol. Imaš deda brdo primjera. Rog, Pjaca npr. Katić prošlu sezonu nema ni jednu utakmicu također. Ne bude se baš tako lako gotov igrač.
  • deda
    32.8k
    Ne mogu ja dati za to ruku u vatru.Tko zna kakvo je njegovo stvarno stanje. Ali ti recimo kritiziraš dolazak Čolaka koji igra, a zazivaš Mitrovića koji ne igra.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ma ne mogu ni ja dati ruku u vatru da će biti pojačanje, ali mislim da je preteška tvrdnja da je gotov igrač i da je za drugu ligu.

    Colak u svom primeu nema kvalitetu za Dinamo. Mitrović u svom primeu ima kvalitetu i za jače klubove od Dinama. Zato ne pozdravljam dolazak Čolaka, a pozdravio bi dolazak Mitrovića. Mitrović se možda vrati u svoju najbolju formu, Čolak i u svojoj najboljoj formi ne bi bio prevaga u Dinamu.
  • deda
    32.8k
    Mogu se ja složiti s tobom u teoriji. Praksa je vidjeti u kakvom je igrač stanju. S obzirom da ima ugovor još tri godine s CB mogu ga posuditi na 6 mjeseci na trećinu plaće ako je istina što Eduardo kaže da tamo ima 1,4 milje godišnje.
  • deda
    32.8k
    Samo ne zaboravi da taj dečko nema 21-22 godine već 28. Nije se isto vratiti od ozljede s 21 i s 28.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ma jasno. Ima puno opcija, nadam se da će izabrati najbolju. Ja onako imam dobar osjećaj s Mitrovićem, ali naravno da me može prevariti.

    Još jednom na Čolaka. Mislim da bi bio upgrade u odnosu na Andrića i Čopa, ali možemo i bolje dovesti. Bar se nadam.
  • Dudu
    2.6k
    Nije mi bio nesto ni kad nije bio zdrav, neka ga u Belgiji nek uzma pare :cool:
  • deda
    32.8k
    Meni je iskreno smiješno da se uopće vodi rasprava o stoperima dok imamo situaciju na poziciji lijevog beka, napadača i desnog krila.
  • LovroZG
    1.3k
    Stopera imamo pet na raspolaganju. To jedino ak ćemo nastavit igrat s tri iza možemo razmišljat o još jednom stoperu. Zapravo i morali bi tad još jednog dovest jer su Dilaver i Perić sumnjivi.
  • marcio amoroso
    36.8k

    O stoperu se priča jer je Lauritsen pred odlaskom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions