• Captain America
    17.7k
    Teško da bi išta izašlo van, ako nečeg ima. Stvorila se neprijateljska atmosfera općenito u društvu (za što su mediji najvećim djelom zaslužni) prema Dinamu. Koristi se svaka prilika za popljuvat, prezimljavanju u EL i pobjedi u Londonu se pridaje pozornost ko pobjedi Hajduka protiv HD. Zanima me reakcija javnosti da je tajnica imala sastanak sa šefom saveza. Kako je Jakobušić u pitanju, gura se narativ da je sve u redu i da se radi o dobrobiti hrvatskog nogometa.
    Vlasti (što gradskoj, što državnoj) se očito jebe za Dinamo, jer da im je stalo poduzelo bi se nešto po pitanju partijanera iz Mostara čija bagra i dalje drma klubom. Ovako ćemo do daljnjega imati status quo koji onima koji odlučuju očito odgovara.
  • Fanboy
    2.6k
    Kakav HDZ, pa zna se čiji je Hajduk, isti novinari koji napadaju HDZ su navijači istog kluba...Nije pritisak toliko politički koliko je medijski linč, pa zadnjih 10-ak godina nakon svakog prekršaja nad njima imate poseban članak jel trebao biti penal, nakon pobjede imate 10-ak članaka...
    Nije politika napravila linč na suce, već mediji, a putem njih u društvu danas radite što hoćete...Da su ovi uzvici bili od strane dinamovih navijača već bi imali par članaka, nakon toga idu celebriti političari sa izjavama, novinari traže izjave iz vrha HNS-a koji se ulizuju i najavljuju sankcije.
    Imate na tv-u 9 od 10 komentatora koji otvoreno navijaju za Hajduk, ovaj zadnji je Blažičko...

    Evo vam na 24. sata Gabelić, njegovi članci...Doslovno hajdukov novinar na 24 sata, zadnji članak o Vlašiću : Niksiju ne pakirati. On i obitelj zaslužuju respekt, ne ruganje.
    Iza toga članak kako navijači trebaju bit vlasnici Hajduka kako kaže udruga NH.
    Prije toga: Navijači hajduka idu masovno na novu dozu poeziju nogometa ...

    https://www.24sata.hr/autori/tomislav-gabelic-51

    Drugi je JOSIP TOLIĆ, ista star...Članci gdje napada Dinamo i hvalospjevi o Hajduku.
    Pazite članak: https://www.24sata.hr/sport/video-uzavrele-strasti-igraci-se-hvatali-za-vrat-katic-na-podu-a-o-incidentu-ni-slova-u-zapisniku-801171

    Inače na crnoj listi medija mi je većina naših koje ni ne čitam, od indexa, telegrama, od nedavno i taj famozni 24. sata...Zatupljujući, puni mržnje i žutila uz veliku propagandu.
  • Markelo
    2.6k
    Bruno Marić brže bolje najavio sankcije za Pejina i ekipu da se Lukša ne naljuti. Pejin umalo da naruši tu ljubavnu idilu svojim glupostima. Šta si on umišlja?
  • superhik
    11.1k
    HDZ je napravio više za Hajduk od bilo koje uprave tog kluba. Sjetite se samo Sanadera ili trenutaka "pretvorbe" kad su razni Dalekovodi i ostale tvrke po nalogu morale kupovati dionice kluba
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Kako guštam čitajući kmečanja o suđenju, hrana za dušu, srce i tijelo...
    :love:
  • bbb medimurje
    3.2k
    Hahah ovo je kmecanje na max ove sezone
    A nema nigdje komentara o faulu nad kacavendom netom prije toga
    I kladim se da o tome nebude niti rijeci u jednom drugom mediju
  • bbb medimurje
    3.2k
    uqgaejbmy8d8qei5.jpg

    Mene zanima i dal je ta situacija uopce bila unutar 16m
    Ne velim da nije nije da je, samo nek bar objasne ak je penal zakaj je unutar jer situacija nije najjasnija
  • immerwieder
    1.4k
    Ja bih se kladio da u ovoj cijeloj igri oko tovara HDZ igra glavnu ulogu. Jednostavno ih žele dići na višu razinu koja osigurava kakav takav rezultat i time kupiti glasove.deda

    točno, znaju da ako su oni prvaci da je dole mir
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Jedan od lošijih komentara sto sam pročitao, uz svu tu halabuku i kmečanje, borbe protiv viših sila i vanzemaljaca itd, jest da su im Katić i Elez pokazali ipak čvrstoću u toj odbrani, te katić a pogotivi Elez(gdjensam na par komentara naišao da je navodno najbolji stoper lige?!??!?). I da njih dvojica bi opasno mogla konkurirat za reprezentaciju...

    Mislim si, kakvo stanje uma tamo vlada, zašto takve osobe poput njih imaju pravo društvenih mreža, interneta općenito. Vida i Lovren su svjetlosnu godinu ispred,a tek Gvardiol i Ćaleta Car da ne pričam. Kakav Elez, a Katić je mazga.. da je ičem valjao nebi došao u Hajduk, ostao bi u Rangersu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Katić zabio jednom Celticu i prije i posljie toga ga nema nigdje.

    Daleko veći utisak će ostavit Juranovic a pogotovo Barišić u Škotskoj
  • Nino Bule
    13.8k
    Zakasnim 6 min i vec 2 0 za osijek
  • Nino Bule
    13.8k
    7 min dade ga nas marin za 2 1
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja se radujem da pogledam zanimljivu utakmicu, a ona se završi nakon 6 minuta.

    Edit: ipak nije gotovo :rofl:
  • Krizy
    43.3k
    Marin lijepo okrenuo reprezentativca i smanjio na 2-1 u 7. minuti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.