• db-izbjeglica
    11.8k
    sve ih strpati na jug i još sijeno rasprostrti po tribini, a ne im davati dodatne karte.
  • Tom Hanks
    2.4k
    Najava starijeg derbija,pozornost na 5:23 sve je receno
  • NitkoBitan
    10.6k
    Za one koji se testiraju za tekmu... ak se testirate u nedjelju test ce vam vrijedit za ponedjeljak za futsal humanitarnu tekmu u dvojci
  • NORTE
    8.5k
    Koliko vidim iz priopćenja kluba, oni su odlučili smjestiti 200 navijača Hajduka i na južni dio tribine ZapadThe Undertaker
    Mislim da to nije prvi put i ne vidim problem u tome. Bitno je pobijediti, "derbi dinamu" :wink:
  • Crusades1986
    9.3k
    l1ujqupf35jsco61.jpg

    Sve rečeno.
  • Svi na Sjever
    1.8k
    Tribina ce bit u elementu to se osjeti po svima nama i energiji.
    Ne shvacam one koji nemaju potrebu doc na derbi,pogotovo na ovaj kad ih trebamo spustiti na zemlju.

    Sto se tice tekme prizeljkujem:
    Livi
    Ristovski-lauritsen-Ktc -Stefulj
    Misic Ademi
    Ivanusec Tolic Orsic
    Petkovic
  • Fanboy
    2.1k
    Šutalo je kiksao zadnju, no inače igra odlično...Također iako bi Franjića želio vidjeti na zadnjem veznom u budućnosti, on mi je daleko ispred Štefulja na toj poziciji lijevog beka. Mislim da je pod Krznarom se izgubio, no izuzetno zahvalan igrač pod normalnim okolnostima vođenja.
  • Nousername
    608
    ja ipak mislim da ce ic sa iskusnijim leovcem
  • Brotnjo
    429
    Forum pratim od nastanka i nikada nisam razmisljao o pravljenju računa. Ipak današnje teme su napravile prekretnicu u mome životu :) Vidim većina Vas je nabrijana tako da ide jedna slika za ovu ostalu populaciju. Meni nije tesko a vjerujem da ima i gorih od mene. I da ne zaboravim, u ponedjeljak radim prvu i nadam se da ću stići. Pozdrav svim članovima a pogotovo majkiju !
    4wi7gj7lng0u6lm0.png
  • Dudu
    2.6k
    Pišite ljudi, vidite mene, već natuko 2500 postova, a rijetko šta pametno bude :lol:
  • bbb medimurje
    2.8k
    Članovi Dinama mogu za derbi iskoristiti pogodnost besplatnog ulaza na 4 utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i Hrvatskog kupa po vlastitom izboru unutar 365 dana od učlanjenja. Pogodnost za ovu utakmicu vrijedi za tribine sjever dolje i zapad gore.

    Znaci za besplatne karte za clanove bude otvoren zapad gore
  • Majki2111
    2.5k
    Pozdrav svim članovima a pogotovo majkiju !Brotnjo

    Pozdrav i tebi. Zašto meni poseban pozdrav? :smile:
  • flexXy
    1.8k
    Znaci za besplatne karte za clanove bude otvoren zapad gorebbb medimurje

    Znaci clanove ko jebe pa nek idu na zapad gore, a tovare na zapad dolje. Svaka cast onome tko odlucuje ove stvari.
  • Brotnjo
    429
    a ne znam ni sam i ne bi znao objasniti. U ove tri godine mog bezračunskog djelovanja tvoji komentari su mi najvise prirasli srcu.
  • Majki2111
    2.5k
    A hvala ti. Samo iskrenost. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.