• Dino
    2.1k

    Imam isti taj sat, nisam siguran kolka je vrijednost
  • masacusec
    2.9k
    jesu to pujanke na ormaru?
  • LM1995
    1.6k
    yx4v0rgmoqnu95es.jpeg
    150. i 151.
  • ZGV
    3.1k
    Koji idiot radi ze šalove da mi je znat? Ovo nema smisla, em je sve na istu shemu, em barem na Hvaru nema nikakve naše ekipe.
  • Filip
    56
    sve na isti kalup, mora da netko radi i preprodaje samo.. Nema druge
  • Filip
    56
    vrh, to od nove udruge u Požegi.
  • masacusec
    2.9k
    To se i ja stalno pitam, al neću dečku kvariti veselje....ovo mi nije ni za kakvu uspomenu niti kolekciju, jer to mi je ko da po kvartu šaram po zidovima bbb mozambik.
  • LM1995
    1.6k
    kolekcijumasacusec
    Od svih šalova koje sam zadnjih godina našao i stavio fotku na Zonu (a ima fkt dosta starih i/ili rijetkih) najveću reakciju izazove jedan Hvar šal.
    Ne znam ko ga je radil ni zakaj niti me to previše zanima. Skupljam šalove i ovaj nisam imao u kolekciji.
  • Tundra
    509
    zašto onda sam ne kreneš radit šalove da dodatno popuniš kolekciju? Kakvu točno kolekcionarsku vrijednost ima šal Hvar?
  • LM1995
    1.6k
    Ajmo ovak. Prvo, gotovo svi kolekcionari Dinamovih stvari općenito ili samo Dinamo šalova ga imaju - prek jednog takvog sam ga i nabavil. Drugo, 153. mi je u kolekciji. Logika govori da je dosta rijedak, ne? Treće, ne znam zakaj nekog toliko smeta jedan, istina, bezvezni šal. Četvrto, a usko vezano uz treće, ne znam ni sam zakaj se ja tu po forumu uopće ikome opravdavam.
  • Stihl
    3k
    Ma gle, totalno nebitno kaj skupljas ako te to veseli i neka, samo naprijed, ali kad gledam te šalove iskreno i meni je to debilizam, to su neki salovi koje neko stampa bezveze, totalna glupost...ti salovi nemaju nikakvu tezinu, nikakvu osnovu po kojoj bi nekaj vrijedili, ne znam kak bi to objasnio, to ti je npr.kao da neki kolekcionar vojnih stvari iz 2. sv rata ima kod sebe oznake koje su neke kopije ili oznake koje nisu ni postojale, nije to to, nema tu pravu vrijednost. Tako i ovo, salovi tamo nekih ekipa koje ni ne postoje je cista glupost i shodno tome nemremo onda ni govorit o tome koliko je tako neki uradak rijedak i da se razmemo nisi ti zbog toga konj, nego onaj ko to štampa, ja stvarno ne znam ko to uopce radi i zasto
    Btw.svaka cast za kolekciju :wink:
  • LM1995
    1.6k
    svaka cast za kolekciju :wink:Stihl
    Fala lijepo!
    nema tu pravu vrijednostStihl
    Istina, ali stvarno ima svega. Neki skupljaju samo prave navijačke šalove, dakle šalove koje je grupa izbacila; neki skupljaju samo one pol-pol šalove s tekmi; neki skupljaju samo Dinamo šalove, ali ne i šalove grupe, a neki samo bar šalove itd. itd.
    A onda imaš nas par kaj skupljamo sve.
    Rekel bi moj deda: “Svaki bedak ima svoje veselje.”
    Edit: Znam i jednu curu kaj skuplja bar šalove klubova koji su igrali protiv Dinama u kvalifikacijama za LP i EL ili u grupi LP i EL.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.