• Jura
    225
    Kažu stručnjaci da u prvih par mjeseci nakon druge doze cjepivo u većoj mjeri štiti od jačih simptoma ili teže kliničke slike. I kaj to znači kod mlađih i inače zdravih osoba? Znači da cijepljena osoba ima virus u nosu i nema gotovo nikakvih simptoma i zbog toga ide normalno na posao, faks, ulazi u dućane, kafiće i širi virus. Dok necijepljena ( mlađa ) osoba dobije blaže simptome (temperatura par dana a puno njih niti to ) bude doma i ne hoda okolo i ne širi virus. Kada ovako postavimo stvar ispada da necijepljeni sa svojim preboljenjem sprečavaju širenje zaraze.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Eto cijepljen sam i testiram se ipak odkad sam primio drugi dozu i dalje.
    Razlog jednostavan kad čovjek logično razmisli kak su pr vas već rekli, ja i dalje mogu širit a ne primjećujem.
    Zato smatram da bi trebala bit neka 3G Plus gdje se svi moraju testirat najbolje rijesenje
  • NitkoBitan
    17.6k
    Testiras se za tekme? Frende to ti je mazohizam, bezveze trosis novce :meh: . Na otvorenom prostoru je transmisija gotovo nepostojeca, manje od 1% ljudi se zarazi negdje vani
  • Neki tip
    21.3k
    pa valjda se testira zato kaj želi ići na tekme, a ne zato kaj ima ili nema transmisije virusa..
  • NitkoBitan
    17.6k
    Napisao je da je cijepljen, znaci da moze i bez testiranja
  • Neki tip
    21.3k
    ne živi u HR pa sam pretpostavio da je riječ o obavezi
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Zato smatram da bi trebala bit neka 3G Plus gdje se svi moraju testirat najbolje rijesenjeZGBhoy

    Normalna stvar, rješenje su nekakvi brzi i jednostavni testovi. Meni logika govori da je za sadašnju situaciju puno jednostavnije proizvesti takvo što, nego učikovito i primjereno testirano cjepivo.

    Jer ono, sa sada dostupnim cjepivima možemo procijepiti cjelokupnu populaciju u svijetu i pandemija neće završiti.
  • ZGBhoy
    1.7k
    ne stari jedan test tjedno je besplatan pa sam ga ovak koristio da vidim jel sam
    se mimo Cijepljenja zarazil.
    Sada se uvodi polako 2G Plus to znaci ak hoćeš na tekme moraš se testirat iako si cijepljen.

    Gadno je samo za one koji se ne žele cijepit jel moraju svaki dan donjet Test da su negativni inače ne smiju na posao a poslodavac ih ne plaća
  • reziser
    6.8k
    ja ovo ne kuzim...:

    SVAKODNEVNO

    Veterinari pod opsadom antivaksera: 'Ljudi me zovu i traže Ivermektin, radije bi to pili nego se cijepili protiv korone' :scream: :scream:
  • Papastrumf
    12.4k
    Zato sto su debili. Ne znaju sto je u cjepivu, ali zato znaju sto je u lijeku za konje.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Pa koliko ja znam Ivermektin se koristi u Americi kao lijek? I to od doktora bude prepisan. Kao i još dva tretmana. Samo što ne vjerujem da je isto Ivermektin za ljude i ovaj kod veterinara :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    Pa koliko ja znam Ivermektin se koristi u Americi kao lijek? I to od doktora bude prepisan.Dragon1Warrior123

    Ne znam odakle ti to? Iz same kompanije (također farmaceutska, naravno, tko zna zašto oni nisu zli profiteri) su demantirali da je njihov lijek pogodan za liječenje covida pa ne znam kojom bi logikom on bio propisivan pacijentima..

    Da je dobar za liječenje covida (da, koristi se katkad za liječenje ljudi, ali parazita..), pa valjda bi toj kompanoji prvoj u interesu bilo to razglasiti na sva zvona, zgrnuti bogatstvo..

    Ne znam jesam li već ovdje ili negdje drugdje napisao, ali ponovit ću - mogu shvatiti da netko brije na 5G ili na tajni lišaj sa sjevernog pola koji liječi sve pa i covid, samo što ga zli moćnici ne daju malom čovjeku, ali nikako ne mogu shvatiti kako netko u sebi uspijeva pomiriti otrovnost cjepiva i ljekovitost nekog drugog farmaceutskog pripravka čiji proizvođač ne vidi nikakav interes u tome da države masovno kupe svemoćnu supstancu.
  • Infinity
    16.4k
    Pa koliko ja znam Ivermektin se koristi u Americi kao lijek? I to od doktora bude prepisan.Dragon1Warrior123

    Pa koristi se i vakcina ako su jedini argumenti Amerika i propisano od doktora.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja sam čuo od dva youtubera da im je to baš doktor prepiso, uz dva druga lijeka. Nisam sigurn jel je od koristi, ali koliko znam to Monoklonalna antitijela, regeneron (mislim) i ivermectin se propisuju kao taj mix ljekova koji i koliko sam skužio izliječi te. Ne propisuju svi doktori, ali dosta njih propisuje koliko sam skužio. Ako te zanima mogu ti linkat video u kojem čovjek pokazuje i dokumente jer su Joe Rogana ranije popljuvali u medijima (zbog toga što mu je prepisan Ivermectin od doktora isto) pa da ima nekakvu zaštitu.

    Sad što se tiče toga djeluje li ili ne, to su morali reć jer nisu koliko znam moraju se ogradit dok nemaju znanstvene podloge. A kasnije sam vidio da tablete koje razvija Pfizer imaju slične sastojke kao Ivermectin. I uz to u Americi je trenutno VELIKI cirkus što se tiče politike tako da pitaj boga zašto su to rekli ovi od Ivermectina (ali pretpostavljam da je tbog toga što je cjepivo trenutno odobreno samo zato što nema alternativnih ljekova)
  • Baneki
    745
    Ivermectin je lijek koji bi riješio plandemiju u dva tjedna kako ju je riješio u Indiji, posebno u državi Uttar Pradesh sa 230 milijuna stanovnika ili u Japanu kad su ga preporučili u vrijeme Olimpijade..

    To je odobren lijek od FDA, a niti NIH se ne protivi uporabi pa ga svaki američki liječnik može propisati za Covid-19. Ono sa konjskim lijekom je najveća sramota FDA u povijesti. Radi se o ljudskom lijeku koji je jedan od tri čudotvorna lijeka SZO uz aspirin i penicilin. Čudo je napravio u Africi gdje se propisuje od država zbog riječnog parazita od kojeg su ljudi osljepljivali. Tamo gdje se koristi i nema korone.
    Ivermectin je i jedan od najsigurnijih lijekova u povijesti, sigurniji od C vitamina a u 40 godina je potrošeno nekoliko milijardi tableta. Siguran je i u 10x većim dozama prema istraživanju samog Mercka
    Jedan je od tri lijeka koja preporuča američki NIH za koronu, pogledajte samo koliko malo ima nuspojava za razliku od druga dva lijeka, jednom koji se i kod nas koristi.
    Table 2e. Characteristics of Antiviral Agents That Are Approved or Under Evaluation for the Treatment of COVID-19
    Zašto je protiv njega proizvođač Merck? Pa zato što više nije proizvođač, istekao im je patent i postao je generik, po cijeni 6 centi za tabletu, može ga proizvesti bilo koji farmaceut u svijetu. Uz to Merck ima novu tabletu, koja se zove Molnupiravir koja će koštati 700 dolara i na njoj misle zaraditi 22 milijarde dolara.
    Vrhunski američki liječnici, dr. Kory, dr. Marik, dr. Fareed, dr. Tyson i drugi koji ga koriste i propisuju za Covid ne bi sigurno riskirali karijeru ili neku tužbu ako nisu 100% uvjereni da djeluje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.