• xavier
    12k


    Nadam se da nećemo tako skoro tražiti novog trenera iako se bojim da će to na žalost biti puno ranije nego što bih želio. Problem je tome što kad staviš crno na bijelo sve Bjeličine karakteristike koje mi se sviđaju, ispada da za trenera takvog profila nije uopće realno da dođe u Dinamo :sad:
  • deda
    32.6k
    A i to je već upitno. Ako će Nenad imati milju Eura godišnje, pa nije to baš smiješan novac.
  • xavier
    12k
    Daleko od toga da je smiješan novac. Uz to je bitna i, barem određena, sigurnost. Do nedavno su treneri iz Dinama letjeli kao na traci, ali Bjelica ima rezultate, a očito je i puno lakše raditi kad ti Zdravko nije svaki dan u svlačionici. No vani je te sigurnosti, posebno za novog stranog trenera, još manje, a iz Dinama se na kraju svaki trener fino naplatio (druga je stvar gdje je taj novac na kraju završio).
  • Infinity
    16.3k
    Dinamo ima dovoljnu reputaciju da moze dovesti takvog trenera, ali mnogo toga moze pasti u vodu kad se sjedne za stol ili se ne ispostuje ono receno za stolom. Magath je htio milijun eura, ali i cetiri pojacanja i tad su stvari propale. Dinamo moze platiti milju za trenera i takav trener je uglavnom dobar i takav trener ne zeli da mu se netko mijesa u posao. To je ono dogovoreno za stolom. U Dinamu vise vole da mogu sve po svome pa im bolje odgovaraju marionete koje zive blizi stadiona.
  • xavier
    12k


    Nije to pitanje "dobrog" ili "lošeg" trenera, naravno da za milijun eura moraš moći dovesti dobrog, nego se kod Bjelice posložilo jako puno stvari. I na terenu i oko njega. To ne možeš znati unaprijed.
  • Majki2111
    3.1k
    Veli nije realno ovo kaj je napravio Ajax. Ma možemo mi to. Oni su isto sa mladim igračima došli do ovdje. Imali su sistem uklopili su 11 igrača u momčad. Imali jesu sreće, ali svaka ekipa koja osvoji turnir ima puno sreće. Vjerujem da možemo proč grupu u LP, a ona tamo svako svakog može dobit.

    Možda jesam lud, ali vjerujem na možemo daleko u LP.
  • Eduardo
    20k
    Ovaj Ajax je baš strašna momčad. Treba se tu poklopit previše stvari da bi imao sezonu poput njihove, a i uložit nama nezamislivu lovu što se tiče kupovine igrača. Meni je suludo nadati se da možemo doći blizu takvog ostvarenja, a posebno takve igre.
  • Majki2111
    3.1k
    Ne igraju pare na terenu. Je floskula al je istina. Premalo smo svjesni naše kvalitete. A i razlike su sve manje između momčadi....
  • Eduardo
    20k
    Naravno da ne igraju pare ali budimo realni... Ovaj Ajax je momčadski, a posebno individualno daleko ispred kvalitete naših, izuzev Olma.

    Koliko bi naših igrača uvrstio u momčad Ajaxsa, a da se to osjetno ne odrazi na njihovu igru?
  • Infinity
    16.3k
    Ajax je Ziyecha platio 11 milja, De Jonga 10, Neresa 12, Tadica 11 itd. Pa naravno da pare znace. Dinamo kroz povijest nije platio odsteta koliko je Ajax za ovu ekipu.

    Dinamo se uz sretan zdrijeb moze nadati borbi za drugo mjesto, za trece svakako, mislim da se doraslo do tog. Osmina finala LP kad te zapadnu Barca, Bayern, Real i ostali se tesko i uz srecu moze proci. Ajax protiv Reala nije imao srece, nego je bio puno bolja momcad koja je prosla, a Dinamo je daleko od Ajaxa. Mozda bi se Dinamo mogao suprostaviti Ajaxu, ali se ne bi mogao nekim momcadima suprostaviti onako kako im se suprostavio Ajax.

    Ja vjerujem u jacu ekipu, bolju igru i svakako u jos bolji rezultat. Kad dodju jace utakmice znat cemo na cemu smo. U jedno sam siguran, Dinamo je bolji danas nego onda protiv YB. Vjerujem da bi ih na ljeto isprasili u mogucem ogledu.
  • The Undertaker
    5.1k
    Mjerilo za Dinamo je Benfica i mi smo tu negdje, nešto malo ispod. Sa boljim bekovima i u najjačem sastavu smo tu negdje. Kad bi mogli držati taj nivo, to je neki maksimum koji Dinamo može doseći sa ovom lovom i ovakvom organizacijom. Dakle, 3. mjesto LP skupine i dalje šta bude. Puna šaka brade...
  • xavier
    12k
    Veli nije realno ovo kaj je napravio Ajax. Ma možemo mi to. Oni su isto sa mladim igračima došli do ovdje. Imali su sistem uklopili su 11 igrača u momčad. Imali jesu sreće, ali svaka ekipa koja osvoji turnir ima puno sreće. Vjerujem da možemo proč grupu u LP, a ona tamo svako svakog može dobit.

    Možda jesam lud, ali vjerujem na možemo daleko u LP.
    Majki-Papi2111

    Naravno da svatko ima pravo na mišljenje, ali uz ovakav neograničeni optimizam, moraš biti spreman i na gadna razočaranja jer koliko god ova Dinamova momčad izgledala odlično, daleko je to od top klubova.
  • 000
    946
    Zatvoren sjever protiv Hajduka, ali ide zalba, pa ce se prolongirati. Pise da su Boysi provocirali rijecane . Milan zagrizao za Marina, Calciomercato.
  • marcio amoroso
    36.4k
    I ja mislim da su ovdje neki dobro poletjeli. Imamo ekipu koja ima glavu i rep ali trebamo biti realni. Daleko smo mi još od jedne Benfice a još dalje od Ajaxa. Naš cilj mora biti stabilizirati ekipu i ako je moguće ponoviti ovu sezonu. Nekakvo sanjanje o polufinalu lp ili finalu EL je apsolutno nerealno po meni.
  • 000
    946
    Cak i ispod YB za dlaku, ali ispod. Sve te ekipe za razliku od nas imaju sredjenu infrastrukturu, ne samo nogometnu, pa su samim tim miljama iznad. I sumnjam da bilo koji klub u Europi, svijetu, radi toliko protiv navijaca kao sadasnja i prosle vrhuske klubova. Tako da, ako lagano kaskamo na terenu za njima, u svim drugim segmentima su ne miljama, nego svjetlosnim godinama ispred nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.