• BBB Sibenik
    4.3k
    Realno ovo je ključni problem Dinama od početka sezone, trener.Ode na zoni smo davno to detektirali kao glavni nas problem.Imamo i dalje jaku momčad bez obzira na odlaske tipa Jakic, Gvardiol, Majer. Dinamo je i dalje pre kvalitetan u odnosu na ostatak HNL budimo iskreni. Nekako uz sav trud Krznara ne uspijeva to sve poslozit da djelujemo moćno svaku utakmicu. Mučimo se stalno bija to HD il Rijeka. Ako je ovo istina,bit će najveće pojačanje ove sezone. Nekako i dalje ne virujen da će doc al ako bude niko sritniji od mene po pitanju izbora novog trenera.
    Kek vrime je da nas povedeš!
  • Neki tip
    21.3k
    Ako Kek dođe u petak, kako "čujem", na Osijeku će u subotu biti 5.000 gledatelja.
  • deda
    32.6k
    Bilo bi im pametno recimo da u subotu puste i ulaznice za Genk. Možda bi to privuklo još par ljudi na Osijek
  • LovroZG
    1.3k
    Bilo bi i pametno da su ulaznice za Osijek već puštene u prodaju i da se cijeli tjedan najavljuje tekma, al zasad niš od tog.
  • NORTE
    11.4k
    Vijest sezone. Trener za "petoljetku". Neka drhti cijela Europa.
  • Neki tip
    21.3k
    Bilo bi i pametno da su ulaznice za Osijek već puštene u prodaju i da se cijeli tjedan najavljuje tekma, al zasad niš od tog.LovroZG

    Da, nisam ovdje pisao, ali bio sam danas na blagajnama i poljubio spuštene rolete.

    Kužim da im se baš i ne isplati držat otvorenu blagajnu radi nas 30 ili 85 koji bi danas kupili kartu, ali jedna studentica u onoj kućici i nije baš tako nepremostiv trošak za Dinamo.
  • Neki tip
    21.3k
    Cijeli dan sam u nekom pokretu, dođem doma, veli mi žena da bih trebao pregledat sinu zadaću iz HJ, da ima dosta zanimljiva rješenja...

    Pogledam i imam kaj vidit, ponos tatin! :love:

    ztlp82bq3g5mujr1.jpg
  • Ali
    2.1k

    Mogli su pustit karte u prodaju u fan shopu, fan shop bi morao raditi svaki dan, ali tko bi se sjetio tog...
    Jer u Zg uvijek ima turista, a ja kad dodjem u neki grad u EU i imam vremena svakako svratim do stadiona nekog i kupim klincu neki suvenir, a vjerujem da nisam jedini...
    Sramota dva dana prije utakmice a ni slova o kartama za Osijek
  • Ali
    2.1k
    A vezano za Keka, rekao bih bolji od Krkija svakako, ali nisam siguran da nam treba takav trener.
    Mi smo za njega prevelik zalogaj.
    On u pravilu trenira ambiciozne ekioe koji su izazivaci, i svaka pobjeda je uspjeh, pa i drugo mjesto je uspjeh... a mi smo ekipa gdje dva X u hnl zaredom znace palac dolje. Drugo kaj mi se kod njega ne svidja stari kov (premalo tehnike i asistenata sto je danan must have) on ide na autoritet i like mourinho, pregazilo ih vrijeme. A trece i mozda najopasnije za nas klub, je to sto voli raditi sa starijim provjerenim igracima, a nama treba netko tko ce Bulata, Barurinu i sutra Kacavendu, ili Sutala i jos par klinaca gurnut u vatru i stvorit novi ubojit stroj i naravno osigurat sigurnu buducnost u narednih oet godina iz ovih nabrojanih stvoriti kopije Olma, Joleta Majera...
    A bojim se da on bude koristil , Dilavera, Leovca...

    Mozda sam jos pod dojmom dok mu je Dinamk sa Zokijem koji nije bas razina Klopa naprotiv, utrpavao 4 i 5 komada dok je ovaj bio u Rijeci...

    Ako je Zuti slobodan, ja bih radije Zutog, ima i on mana, ali je nas decko, Dinamovo dijete a ne placenik.
  • deda
    32.6k
    Objavljeno je danas za karte. Sutra kreće prodaja u 11.00 h.
  • ZGV
    3.3k
    Jebo te Žuti, zvezdin pijani četnik.
  • immerwieder
    1.4k

    meni kad je najmlađi klinac prije upisa u školu bil standardno ono kod defektologinje školske na razgovoru, čujem ispred vrata kak se nutra dere: dinamo zagreb,
    pitam ga poslije kaj je to bilo,
    veli mali mislil sam da je pitala za koga živimo, a trebal sam reći gdje živimo
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Radije bi volio da i nosonja ostane nego ovo govance iz mješanog braka, koji više voli njih preko Drine nego Hrvatsku..
  • xavier
    12k


    Ti bi radije Žutog nego Keka?! Što čovjek sve veće pročitati :monkey:

    Pa onda može ostati i Krznar. Koja je razlika?

    Apsolutno me fascinira količina kredita koju iz nemam pojma kojeg razloga Prosinečki ima kod dijela Dinamovih navijača iako se pokazao kao u najboljem slučaju prosječan trener. No kad netko krene pričati o "ljepoti igre", "atraktivnom nogometu" i "mladim igračima koji trebaju igrati kako bi se mogli prodati", sve je jasno.
  • Oluja
    4.3k
    Ja Zutog ne zelim vidjeti na Dinamovoj klupi pa makar bio najbolji trener na svijetu. Za mene je on cetnicka ulizica sto mi je jos gore nego da je pravi cetnik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.