• Mali dioničar
    15.2k
    Ne znam da li su tvrdnje o početku rata u Maksimiru preuveličane ili ne, ali smo već tada mogli znati kako će izgledati.

    Srbi napadnu civile, Hrvati popizde, murija krene agresivno na Hrvate i napravi tampon zonu prema Srbima.

    Svaka sličnost sa ponašanjem JNA je "slučajna" - intervencija je samo na jednoj strani i tampon zona prema četnicima u skladu potrebama.
  • BluePhone67
    3.9k
    Ne znam koji smo jucer radio slusali u auto kada smo isli u Cibonu @deda@xavier ali kaj je onaj bosanac pandur koji je lupio Bobana nadrobio, pisali smo u autu. Scenarij za film :lol:
  • xavier
    12k


    HRT - HR2

    Ali stvarno, po njemu ispada da je to između njega i Bobana trajalo jedno sat vremena :rofl:
  • BluePhone67
    3.9k
    HRT - HR2

    Ali stvarno, po njemu ispada da je to između njega i Bobana trajalo jedno sat vremena :rofl:
    5m
    xavier

    Jel se moze nabaviti ta snimka da ovdje stavimo i imamo evidentirano.
  • 000
    946
    Lik je nepismeni idiot i vojnik partije (inaće ide jedno sa drugim kao prst i nokat) koji ne pita previše, idealan za sistem, kojemu je kopačka u glavu donijela warholovskih pet minuta slave.
    25 godina nakon događaja, idiot mrtav hladan veli da je cilj BBB bio da likvidiraju Piksija.
  • deda
    32.6k
    Neka smo se mi njih riješili jednom za svagda. Problem je danas kako se riješiti ovih naših.
  • Infinity
    16.3k
    tr1k881c4r2dgz4a.jpg

    Sluzbeni fejs briljira.
  • BluePhone67
    3.9k
    13.05.1991 :lol:
  • Park
    22
    Varamo se ako smo pomislili da je riječ samo o lapsusu pendrek uprave.
  • BluePhone67
    3.9k
    Neki dan smo pricali o profesionalizmu i volonterizmu, toliko o tome, a ovi ljudi sto su klubu i rade na objavana itekako zaradjuju lijepu placu za svoj posao. Placa im je sigurno veca nego bilo kojeg najskupljeg igraca FD, ako ne i 2 najjaca i najplacenija igraca.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ja sam bio na toj utakmici i moje sjećanje je nešto drugačije od službene verzije. Teško je biti siguran nakon toliko godina jer sjećanja varaju i miješaju se sa pregledanim snimkama i novinskim člancima ali sam bio prilično siguran da je sranje počelo kada su ovi sa jug sjedenja počeli bacati kamenje ili što već na delije ispod na jug stajanju. Onda su se ovi probili gore i ostatak je poznat. Tada se na to gledalo kao na još jedan huliganski ispad a vremenom se pretvorilo u legendu.
  • Mali dioničar
    15.2k


    Ne prešućuje se da ih se gađalo sa tribine jug.

    https://hkm.hr/vijesti/domovina/povijesni-znacaj-neodigrane-utakmice-dinamo-crvena-zvezda/

    Ljudi su bili nabrijani, ja sam bio sa starim na zapadu i nitko nije htio mrdnuti sa stadiona dok nisu suzavac bacili. I na zapad su morali baciti suzavac da se i ekipa sa zapada raziđe. Olakšavajuća okolnost tog događaja je bilo da je Zvezda bila sigurni prvak, očekivalo se 10-15.000 ljudi na utakmici. Da je bila odlučujuća utakmica ili bi ju bolje osigurali ili bi na stadionu bio još duplo veći rusvaj.
  • immerwieder
    1.4k
    ja sam bil sa starim na stajanju istok, postali smo skloni mitovima kao istočnjaci, smiješno mi je kad se veli da se tada raskinulo s njima, a igrala se još jedna puna sezona, s vremenskim odmakom sam sve više uvjeren u izrežiranu predstavu, puno značajnije je po meni ono ponašanje publike mjesec dana nakon toga protiv nizozemske
  • Mali dioničar
    15.2k
    Da, to je bilo čak i prije uspostave višestranačkog sabora. Koji je bio jel te 30.05.
    Još jedna sezona je igrana - 1990/91 samo se nije baš išlo na gostovanja.
    Nekako mi zvoni da je na Partizan u slijedećoj sezoni došlo desetak grobara na sjever (boysi su preseljeni na jug), Delija nije bilo na utakmici koja je završila 3:2.
  • deda
    32.6k
    Sezona 90-91.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.