• Krizy
    35k
    U 13.kolu Dinamo dočekuje osmoplasiranu Istru. Ovo je prvi susret s ovim protivnikom ove sezone jer je utakmica 4. kola odgođena. Zadnji put Dinamo i Istra igrali su u finalu kupa kada je Dinamo pobijedio sa 6:3.

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 50 utakmica u HNL-u te ostvarili 37 pobjeda uz 10 neriješenih te 3 poraza. Gol razlika je 111-25.
    Kući smo Istru pobijedili u 22 utakmice te 2 puta remizirali, uz gol razliku 67-9.

    Zadnju utakmicu protiv Gorice, Istra je igrala u sastavu:

    Lučić - Navarro, Silva, Galilea, Marin - Blagojević, Mlinar, Perera - Mišković - Drena Beljo, Bande

    Kod Istre će utakmicu zbog kartona propustiti Bande i Mlinar a kod Dinama nema suspendiranih.
    1. Kakav rezultat očekujete? (51 votes)
        Pobjeda Dinama
        92%
        Neriješeno
          4%
        Pobjeda Istre
          4%
    2. Idete li na utakmicu? (51 votes)
        Da
        47%
        Ne
        53%
  • Mali Zeus
    9.1k
    6:0 ćemo ovo dobiti.
  • NitkoBitan
    11.4k
    Bilo bi dobro za ubuduce stavit u anketu razloge nedolaska; vremenski uvjeti, covid potvrda, udaljenost (ak zivis izvan zga), obaveze, financijski razlozi ili jednostavno "ne da mi se". Da shvatimo u cemu je razlog slabih posjeta a opet zadrzala bi se anonimnost
  • Krizy
    35k
    Krznar:
    "Napravili smo sve da momčad vratimo u život, da se fokusiramo na prvu iduću utakmicu. Od prošlosti se ne živi, sigurno da nije bio ugodan poraz, nećemo ga staviti pod tepih. Ali, nećemo očajavati, sutra je nova utakmica, novi dan za dokazivanje. To je ono što je dobro u sportu, prebacujemo se na novu utakmicu. U njoj nema prostora za kalkulacije, Dinamo uvijek, pogotovo u prvenstvu, igra na pobjedu. Moramo napraviti sve da se pobjedom vratimo u normalu."

    Koje generične izjave uvijek, kao na Football Manageru.
  • Neki tip
    18.8k
    I sutra igra Dinamo.. pa evo, možda nekome dođe kao poticaj ako razmišlja ići - ne ići:

    asv3mrhfs9unmjr1.jpg

    Ići. Kad god se može.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Svi na Maksimir!
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ako ne bude mogao Petković, a sumnjam da će moći onda Tolić mora igrati. Inače jednostavno nemamo kreacije u momčadi. Ja nemam dobar osjećaj danas, ali to nije ni čudo nakon onako lošeg nastupa u četvrtak.
  • deda
    27.3k
    Ma ne smije tu danas biti nikakvih problema.
  • Carrasco
    4k
    Ne priznajem ništa ispod 3 razlike za nas. Moraju se iskupiti za onu lakrdiju prije 3 dana.
  • Neki tip
    18.8k
    Ma ne smije tu danas biti nikakvih problema.deda

    Smjelo - ne smjelo, bojim se da će ih itekako biti.

    Znali su igrači dobro reagirati i nalupati nekoga nakon loših partija, karakterna je ovo momčad dokazano, ali netko je već pisao.. mislim da je to s Krznarom puklo.

    Bio sam 100% da će Krznar odletit nakon Rapida, danas ćemo vidjeti što igrači misle o njemu. Pristupom, igrom, a i rezultatom na kraju.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ne priznajem ništa ispod 3 razlike za nas. Moraju se iskupiti za onu lakrdiju prije 3 dana.Carrasco

    Meni se za ono ne mogu iskupiti da dobiju 13 razlike, a ne 3. Posebno mi se ne mogu iskupiti na Istri.
  • Gelipter
    3.4k
    Mislim da nam je ova sezona dosad pokazala da uvijek možemo očekivati neočekivano. Osobno, ove sezone svaki put kad sam imao dobar osjećaj ispalo je loše i obrnuto. Unatoč izostancima, razlika u kvaliteti je velika i ne bi trebalo biti problema, ali upravo u takvom razmišljanju često i je problem. U svakom slučaju, lijep dan za loptanje, nadam se i malo većem broju gledatelja i da riješimo utakmicu rutinski s dva, tri gola razlike.
  • xavier
    11.1k
    Mene osobno smetaju takve velike oscilacije u igri. Kako sam više puta napisao, nisam od onih koji traže "tika taku". Volim čvrst nogomet gdje momčad radi što treba za pobjedu. No problem je što ovaj Dinamo na žalost prelako prima golove, a to nikako ne volim. Za to vrijeme nemaš pojma kako će to izgledati u napadu.

    Sve to na žalost govori ono što cijelo vrijeme znamo, a to je da trener jednostavno nije dorastao zadatku. U nekim prošlim vremenima Dinamo je često nepotrebno mijenjao trenere kao na traci, a danas je neka mantra da im treba dati vremena. No ako je od prvog dana jasno da trener nema autoritet u svlačionici, teško da ga može kasnije steći.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Meni je nejasno koliko je zadnja linija Rapida imala vremena za medjusobna dodavanja za razliku od zadnje linije Dinama.

    Kako je moguće da se na tom nivou ne radi pritisak na zadnju liniju odnosno da imaš toliko igrača koji nisu fizički moćni u jednom klubu kao što je Dinamo. Ok, Petkoviću to ni nije stil igre i kompenzira ga drugim kvalitetama, a za Andrića mi se čini da ne može napraviti pritisak ni u HNL-u.

    Vezano za tvoju napomenu da Dinamo olako prima golove. Pa nekako mi se čini da čim jedan igrač olako shvaća fazu obrane, to je teško istrpiti ako igraš visoki nivo natjecanja.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ona momčad koja je nastupila u Beču jednostavno nema fizičku moć. Fizički moćni igrači su ili prodani (Gvardiol, Jakić, Majer) ili su ozlijeđeni (Ademi, Jurić). Pritisak i fizičku moć u onoj momčadi iz Beča imaju samo Ivanušec i Orša. To su dva igrača od 6 iz veze i napada. To je jednostavno premalo.

    Dinamo će morati u veliki remont ako želi opet doći do nivoa zadnjih sezona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.