• Remiza
    51
    Stvarno odličan ulazak u sezonu, sad u petak Partizan u Draženovom domu.

    Klinci igraju odličnu košarku i ne padaju nakon zaostatka kaj nije bio slučaj zadnjih godina...
  • r1oma
    1.5k
    Fury nokautirao Wildera u 11. rundi
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Kakav meč ljudi moji
  • Tom Hanks
    2.5k
    Jel bilo opet uvjerljivo ili je Wilder pokazao malo vise ovog puta?Nisam jos gledao
  • Navijač Dinama
    7.3k
    bio dobar, dva put rušio Furya, po meni u prvih 5-6 rundi i bolji u ringu, al ga je ovaj ubio u pojam kasnije.
  • InatiseSlavonijo
    458
    Ide netko na EURO u rukometu u Szeged? 15.1.igramo protiv Srbije...
  • Mališan
    1.7k
    Danas Cibona - Partizan pod tornjem. Jedine dve neporažene ekipe. Partizan izraziti favorit ali tek danas ćemo saznat kolko je zapravo zrela ova mlada ekipa Cibone
  • Sljeme
    1.7k
    Partizan ima novog trenera.
    47dzn0s8wdybjji8.jpg
  • Keyser Soze
    8k
    Gušt je gledat ovu Ciboninu ekipu, nema preplaćenih Amera nego dečki igraju timsku košarku i bore se za svaku loptu, baš simpatična ekipa.
  • Keyser Soze
    8k
    Cibona izgubila 79:61 od Partizana. Dobra tekma, egal sve do 32. minute kad Partizan radi seriju iz koje se Cibona nije mogla vratiti. Oko 2.500 ljudi u Draženovom domu, bila dobra atmosfera.
  • Infinity
    15.1k
    Godinama nisam uopce dozivljavao kosarku, najvise zbog lose Cibone i prije koji mjesec neki vrag me natjera da ponekad bacim oko.

    Odlican ulazak Cibone u sezonu me dodatno zainteresirao, mada me razocarao tko zna koji u nizu poraz u Splitu.

    Veceras konacno i pogledah utakmicu. Na kraju je to izgledalo kao debakl, al Cibona je igrala jako dobro. Mlada ekipa s ogromnim potencijalom. Bit ce mi gust pratiti ih do kraja sezone. Vjerujem i nadam se da ce izboriti zavrsnicu, a dalje tko zna. Cak i da ne izbori, ova ekipa ima buducnost.
  • xavier
    11.1k

    Utakmica između Knicksa i Celticsa završi pobjedom Knicksa nakon 2 produžetka i Randle pobjedu proslavi bacanjem lopte u zrak nakon isteka vremena...NBA liga kazni ga za to s 15.000 $ iz razloga što je "mogao nekog ozljediti" :roll:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Živimo u idiokraciji, ništa me ne iznenađuje...
  • Eduardo
    17.1k
    EUROPSKA rukometna federacija (EHF) objavila je poredak nacionalnih koeficijenata za iduću sezonu Lige prvaka. Hrvatska je pala s devetog na deseto mjesto i tako ostala bez mjesta u Ligi prvaka.

    Naime, garantirano mjesto u Ligi prvaka imaju prvaci prvih devet država, a Hrvatsku je s devetog mjesta istisnula Rumunjska. Tako će od iduće sezone Hrvatska imati dva predstavnika u EHF-ovoj Europskoj ligi i dva u EHF-ovom Europskom kupu.

    EHF poredak sastavlja prema učincima klubova u prethodne tri sezone, a kako PPD Zagreb već gotovo dvije godine ne zna za pobjedu u Ligi prvaka, ne treba čuditi da je hrvatski koeficijent pao.

    Ipak, nije još sve izgubljeno. EHF šest od 16 mjesta u Ligi prvaka dodjeljuje putem "wild-carda". Svaki nacionalni savez koji već nema dva predstavnika u LP-u može prijaviti jedan klub te to ostaje jedina nada PPD Zagrebu za nastup u najelitnijem klupskom natjecanju i iduće sezone.

    :clap: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.