• kinfa95
    489
    bit će kombinacija svakakvih i vjerujem da će svi koji budu imali kartu ući na stadion
  • immerwieder
    1.4k
    ove šalove za utakmice je izgleda uefa prepustila klubovima,
    zato valjda i je plavi šal bil za west ham,
    ali zato i nema šalova za druge utakmice jer su iz marketinga zaključili da ne budu išli

    rapidovi su zeleni,
    ima i za nas https://www.rapidshop.at/offizieller-uefa-schal-molde-fk.htm
    i za grupu https://www.rapidshop.at/offizieller-uefa-schal-gruppe-b.htm?PSUB=Shop&PID=8d9348b7-c969-4a3e-b2c5-5a46551947a4
  • markoli
    1.7k
    Nije baš jednostavno jer prebolio jesam, ali pitanje je priznaju li serološki test iz Hrvatske u Austriji. Do sada nisam od nikoga dobio konkretan odgovor. Ni od doktora, poliklinika ni od veleposlanstva.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jeli ima negdje info koliko antitijela trebaš imat da bi taj test bio važeći za ulazak na stadion?
  • markoli
    1.7k
    Jeli ima negdje info koliko antitijela trebaš imat da bi taj test bio važeći za ulazak na stadion?Mr Anderson

    Nije bitan broj. Bitno je da ih imaš. Breyer ima Roche testove gdje je granica 0,8 nečega. Znači ako si iznad onda se smatraš da imaš antitijela i taj test ti za eventu u Beču vrijedi 3 mjeseca.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ako si prebolio treba da imas neku potvrdu o tome, i papir sa qr korom ili zelenu putovnicu kao sto ima u Austriji, tako je za cijelu EU
  • xavier
    12k


    Miješaš dvije različite stvari. Da bi dobio Covid putovnicu, trebaš imati pozitivan PCR test i ta putovnica ti vrijedi 6 mjeseci nakon testa.

    Postoji i potvrda o preboljenju što je druga stvar. Nije vezana uz PCR test nego uz test na antitijela. Na taj način ne možeš dobiti Covid putovnicu, ali ti vrijedi za neke druge stvari. Između ostalog, vjerojatno i za ulazak na stadion u Beču.
  • NitkoBitan
    17k
    Na aplikaciji re-open EU sam vidio da se prizna test koji dokazuje neutralizirajuca antitijela ne stariji od 3 mjeseca na njemackom ili engleskom jeziku. U EU smo valjda nam se priznaju testovi iz nasih poliklinika haha
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Nisam pomješao nego smatram da se pod preboljele broje samo oni koji su pcr testom bili pozitivni, zato sto se datum preboljenja unosi u registar i tako se može znati kada istice 6 mjeseci ili godinu ( nisam tocno siguran koliko su zasticeni). Testom na antitijela mozes potvrditi samo prisutnost istih ali ne i to kada si prebolio i koliko je mjeseci ili dana preostalo prije nego se cijepis i nastavis dalje posjećivati sto zelis ili se odlucis ne cijepiti i sjediti kući.
  • xavier
    12k


    Pa dobro, jesi vidio što je Markoli napisao? Znači ako imaš dovoljno antitijela, dobiješ potvrdu uz koju možeš na razna događanja u Beču. Covid putovnicu naravno ne možeš dobiti na taj način.

    Kažeš da time "samo utvrdiš prisutnost antitijela". Pa nije li to i poanta svega, i cijepljenja i preboljenja? Da imaš potrebnu količinu antitijela. Meni je suludo da cijepljeni i oni koji su preboljeli mogu gdje god žele iako možda uopće nisu razvili dovoljno antitijela umjesto da je upravo test na antitijela mjerodavan.
  • markoli
    1.7k
    Na aplikaciji re-open EU sam vidio da se prizna test koji dokazuje neutralizirajuca antitijela ne stariji od 3 mjeseca na njemackom ili engleskom jeziku. U EU smo valjda nam se priznaju testovi iz nasih poliklinika hahaNitkoBitan

    Bravo. Onda otići u neku našu polikliniku gdje daju potvrde o serološkom testu na engleskom i to je to. Samo da ovi papci iz kluba nešto objave vezano uz karte.
  • NitkoBitan
    17k
    Meni je suludo da cijepljeni i oni koji su preboljeli mogu gdje god želexavier

    Suludo je sve ovo sa testovima opcenito umjesto da se puste ljude da normalno zive kao i prije 2020. Brojevi rastu i padaju neovisno o mjerama i koristenju covid potvrda a to smo vidjeli na primjeru xy zemalja. Testovi su tu da stvore financijski pritisak na one koji se nisu cijepili, odnosno da kazu ma jebes sve odo se cijepit.
  • xavier
    12k


    Ma ok, to je utopija u ovom trenutku, ali moja poanta je bila da ako se cijepiš ili preboliš (uz PCR test), onda si miran 12 odnosno 6 mjeseci, a možda uopće nemaš dovoljno antitijela. Za to vrijeme netko tko ni ne zna da je probolio ili zna, ali nije išao na PCR test, možda ima i više nego dovoljno antitijela, ali on nema ta prava iako bi ih apsolutno trebao imati. Nema nikakve logike.
  • reziser
    6.8k
    ja sam cjepljen i ne zamaram se time :razz:
    sam čekam obavijest kluba o ulaznicama....
  • vjeko1701
    8k
    Razumijem da je bitno za gostovanje ali dal se ne može otvoriti tema tipa - Covid i gostovanja gdje bi se sve ovo pisalo, ova tema nije vidjela nogometa zadnjih 50 postova...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.