• BlueVelvet
    336
    Pretpostavljam da uređaj razlikuje bar kod dobiven cjepljenjem i testom?
    Kod nas na stadionu isto odskenira i jensi i drugo ak sam dobro primjetio
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Koliko znam prilikom skeniranja qr coda bi njima trebalo izbaciti da li je vakcina ili je covjek prebolio coronu i koliko jos vrijedi ta propusnica
  • agramZ
    2.5k
    na stadionu rapida mi do sada nisu ni jednom skenirali, samo ti pogledaju datum cijepljenja i ime uz osobnu.
  • davidinamo
    362

    Ako napraviš test na antitijela nećeš dobit qr kod nego potvrdu o tome koliko ih imaš , ako imaš dovoljno antiteilja, mislim da je to preko 34, možeš ući na stadion i ne treba ti nikakva covid putovnica ili qr kojeg ni nećeš dobit sa nalazom o antitijelima koji u Austriji od datuma izdavanja vrijedi 3 mjeseca . Qr kod koji ti ne treba za ulazak na stadion Rapida ceš dobit ako se testiraš na antitijela i uz to imaš pozitivni PCR Test koji nije stariji od sta ja znam možda par dana do 2 tjedna ne drži me za riječ,taj Qr kod bi vrijedio kao covid putovnica 6 mjeseci u Austriji.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Ovo je već bolesno do kud ide sve to, jednostavno nek recu nema nigdi dok se cijepite. Teška represija nad ljudima.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ne zelim se upustat u raspravu kad nisam 100% siguran kako je u praksi na Rapidovom stadionu i da li su kontrole redovne. Znam samo da je za sve događaje sa preko 500 ljudi kako vani na otvorenom tako i u dvorani potreban dokaz o cijepljenju ili dokaz o preboljeloj coroni. Nikakav pcr test ili antigen test takva je sluzbena odluka vladajucih u Becu a kako to izgleda u praksi ne mogu garantirati.
  • davidinamo
    362
    Nikakav pcr test ili antigen test takva je sluzbena odluka vladajucih u Becu a kako to izgleda u praksi ne mogu garantirati.
    Pa dobro to nisam ni napisao. Test na antitijela to jest vađenje krvi je dokaz o preboljenoj Cordoni ako si ju prebolio ako nisi onda nećeš imat antitijela.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Da pojednostavimo, ako imam covid putovnicu mogu na stadion?
  • xavier
    12k
    Da pojednostavimo, ako imam covid putovnicu mogu na stadion?Mali Zeus

    Ne, Covid putovnicu možeš dobiti na 3 načina: ako si cijepljen (vrijedi godinu dana), ako si prebolio covid (6 mjeseci) i ako imaš negativan test (48 sati). Test ne vrijedi za ulazak na stadion. Samo cijepljenje ili preboljenje.

    Znači ako si ili cijepljen ili si prebolio, onda s Covid putovnicom možeš ući na stadiona (iako pretpostavljam da bi za svaki slučaj bilo dobro imati i onaj papir).
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ne, Covid putovnicu možeš dobiti na 3 načina: ako si cijepljen (vrijedi godinu dana), ako si prebolio covid (6 mjeseci) i ako imaš negativan test (48 sati). Test ne vrijedi za ulazak na stadion. Samo cijepljenje ili preboljenje.

    Znači ako si ili cijepljen ili si prebolio, onda s Covid putovnicom možeš ući na stadiona (iako pretpostavljam da bi za svaki slučaj bilo dobro imati i onaj papir).
    xavier

    Aha, ok onda sam miran. Koji papir, putovnica da nije samo u elektronskoj verziji?
  • xavier
    12k


    Da, iako pretpostavljam da je i digitalna dovoljna.
  • markoli
    1.7k
    Ja ću ovdje izvaditi antitijela uz potvrdu na engleskom, antigenski za granicu i idem tako gore pa šta bude. Samo ne znam kada naši misle karte pustiti.
  • jp23
    2.6k
    S obzirom na dosad viđeno, 2 ili maksimalno 3 dana prije utakmice
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Iskreno ne razumijem ovo "pa šta bude". Sasvim je jednostavno, i sam znas jesi li prebolio coronu ili si cijepljen. Ako si nesto od toga onda si siguran i bez brige, sve ostalo je uzalud.
  • NitkoBitan
    17k
    Neki su imali covid a da ni nisu znali. Nema se kaj izgubit vadenjem antitijela osim 100-200kn
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.