• miro
    4.4k
    Preboljenje i kod nas vrijedi samo 6 mjeseci
  • Jura
    225
    Pošto i cijepljeni šire zarazu, ne razumijem ulogu covid potvrde, osim da te prisile da se cijepiš, dno dna.
  • xavier
    12k
    Preboljenje u Beču vrijedi 6 mjeseci, na 12 kao kod nas.markoli

    I kod nas je 6 mjeseci. Ako imaš pozitivan PCR test plus jednu dozu cjepiva koje inače ide u dvije doze, produžuje se na 12 mjeseci.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ja se cijepio i kaj mi fali, svira mi radio u glavi cijeli dan i hvatam razne kanale.
  • markoli
    1.7k
    Preboljenje i kod nas vrijedi samo 6 mjesecimiro

    Ja sam bio siguran da su povećali 12 mjeseci prošli tjedan, ali to je samo za cjepivo. Ahh. :yikes:
  • masacusec
    3.5k
    Ja sam ju dobio putem sustava e-građani doslovno 20min nakon cijepljenja.
  • xavier
    12k


    Jesi, ali mislim da s tim ne možeš na stadion u Beču nego tek kad prođe propisani rok od cijepljenja odnosno kad cjepivo "odradi" svoje.
  • masacusec
    3.5k
    Moguće, ali totalni nonsens...dobiješ dokument koji počinje vrijediti tek za dva tjedna...
  • xavier
    12k


    Pa dokument vrijedi i možeš s njim preko granice. No Austrijanci za ulazak na stadion imaju svoja pravila. "Dokument" imaš i 48 sati nakon negativnog testa, ali ni s tim ne možeš na stadion.
  • masacusec
    3.5k
    Pa nisu li vječite priče da cjepivo "odrađuje" svoje tek nakon dva tjedna, a administrativno si ti momentalno "slobodan", odmah nakon cjepljenja?
  • xavier
    12k
    a administrativno si ti momentalno "slobodan", odmah nakon cjepljenja?masacusec

    Pa jesi i to vrijedi za prelazak granice, ali stadioni su druga priča i tu svaka država donosi svoja pravila koja su negdje blaža, a negdje rigoroznija.
  • NitkoBitan
    17k
    Pa jesi i to vrijedi za prelazak granicexavier

    Za prelazak granice isto trebas cekat odreden broj dana od doze, ali su kontrole manje rigorozne
  • The Undertaker
    5.1k
    Koliko ja znam, barem je tako bilo kad sam ja vadio, Covid putovnicu možete dobiti teka kad istekne propisano razdoblje od zadnjeg cijepljenja ili pozitivnog PCR testa.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Decki da se ne zamarate sa covid propisima,jednostavno i ukratko je ovako:
    Austrija ima svoje covid mjere koje nisu iste u svim pokrajinama,u nekim su mjere ublažene ali je Beč ostao na svojim mjerama čak ih je i pooštrio od 1.10.2021. Tako da je na svim skupovima sa preko 500 osoba dokaz o vakcini ili dokaz o preboljenju covida potreban. Ostali mogu probati na sreću ući na stadion ali lako mogu biti i vraćeni zato sto postoje prijenosni uređaji kojima skeniraju qr kod na ulazu tako da je sve lako provjerljivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.