• Mališan
    1.7k
    Postoji li video sažetka utakmice ili bar· video golova ?Pop corn

    https://letmegooglethat.com/?q=dinamo+west+ham+highlights+youtube
  • Neki tip
    18.4k
    vrlo slično napisah jučer..

    Takvu koncentraciju kretenizma zbilja ne pamtim.

    Istok je poznat po "vrak te zemi, tak si ženu doma pukni" komentarima, ali tamo je znalo biti i duhovitih dobacivanja, podbadanja, naprosto zajedljive zajebancije. I navijanja, da ne zaboravimo.

    Ovo jučer na Zapadu je bio samo prostački, malograđanski jad i bijeda. Najgori među najgorim Dinamovim "navijačima".
  • The Undertaker
    3.7k
    Jučer nakon utakmice nisam imao snage ni čitati ni gledati ništa. Ogromno razočarenje na svim frontovima: od igre, pristupa, taktike, fizičke spreme pa do organizacije i ponašanja publike na mojoj tribini. Sve osim BBB velika nula. Deda mi je uzeo riječ iz usta kad je rekao da je mislio otići u poluvremenu. Potpuno isti osjećaj. Gledamo se ja i kolega na poluvremenu bez riječi, oni teleći pogledi, koji k... je ovo bilo...
  • deda
    26.3k
    Jesi bio mozda u 6. ili 7. redu na sektoru 5:rofl:
  • The Undertaker
    3.7k
    Nisam, bio sam gore pri vrhu. Posebno mi je digao tlak jedan koji je srao (moram upotrijebiti taj izraz) po igračima čitavu utakmicu a na kraju je komentirao da koji k... BBB pozdravljaju igrače kad su izgubili utakmicu, slave poraze i ostale poznate fraze iz repertoara klupskog PR-a iz prijašnjih godina. Mislim, ja stvarno nisam apologeta BBB niti se nalazim u tom miljeu ali im za ono jučer možeš samo skinuti kapu.
  • r1oma
    1.5k
    Bome, moderatori koji vode drustvene mreze hebu upravu maksimalno kaj se tice jucerasnje utakmice. Trpaju i ne vade :grin: . Neka, valjda ce doprijeti do nekoga
  • Bosna86
    11.1k
    A sta da se radi… Juce sam se vrtio oko stadiona, iz kućica samo izlaze ljudi s buntom karata, svako malo je netko došao i uzeo koverte s kartama i to sve pred ocima ljudi, bez ikakvog stida… Juce u 11 je bio normalni red i red za odabrane s druge strane… 10 minuta do utakmice vise ljudi vani nego unutra, drotovi vise ništa nisu ni gledali, digli ruke i oni
  • Gelipter
    3.4k
    Nakon utakmice sam bio dodatno sretan kaj sam se nakon jednog izleta na zapad protiv Sheriffa ponovno vratio na "prirodnu poziciju" sjeverne tribine. Prvenstveno zato jer na sjeveru nisam imao mogućnost u potpunosti ispratiti tužna događanja na terenu okrestrirana "glavnim i odgovornim". Sad kad čitam komentare tu za "navijače" sa zapada dodatno mi je drago. Ekipu sa zapada baš sam ovdje komentirao nakon Sheriffa, naravno jasno je o kojem profilu navijača sa zapada govorim. Ekipica kaj bježi 20 minuta prije kraja većinom su neki iskomleksirani debili kojima je vrhunac dana vrijeđanje svih i kritiziranje svega, da bi onda u maniri najvećih mona napustili stadion i zakinuli nas tako sve za svoje prečasno prisustvo. Na sjeveru ludnica iako opet ima dosta ljudi koji doziraju glasnice. Realno dugo nije bilo ovak puno pa se još stigne dodatno uhodati sve u sljedećim tekmama. Na kraju tekme dolazak igrača i uzajamno poštivanje koje se javlja nakon dugo vremena nešto je kaj ti idioti sa zapada nemreju skužit pa ni ne čude takvi komentari.
  • NitkoBitan
    10.6k
    drotovi vise ništa nisu ni gledali, digli ruke i oniBosna86

    Kaj upad bez covid putovnica, mogao bi koristit tu taktiku za iducu tekmu.
  • marcio amoroso
    31.5k
    Meni i nećaku covid putovnicu nisu ni pogledali. Dečko samo pola sata bzvz čekao na testiranje.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Lako za cekanje, bacio 75kn u vjetar..
  • Neki tip
    18.4k
    Moja covid potvrda je očima skenirana.

    Mogao sam mu jednako tako pokazat i barkod računa za struju.
  • The Undertaker
    3.7k
    Vjerovatno ste ulazili kasnije. Moja je uredno provjerena.
  • LovroZG
    1.3k
    Odustane se od pregledavanja kad skuže da pol ljudi neće uć na vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.