• Ludovic IX
    5k
    i onda stavi jurića, umjesto da oršića gurne u napad i franjića na beka
  • Ludovic IX
    5k
    ja imam samo iskustva sa FM-a ali majke mi, ja bi nakon 10 minuta vidio da to ne valja i promijenio nešto. bjelica je bio jako dobar u takvim stvarima. nije se libio mjenjat u 10-toj minuti nešto ako ne valja
  • Ludovic IX
    5k
    meni se čini da će ova sezona ličit na onukad smo igrali sa PSV-om, ludom gorom i černomorecom..

    ako se nešto drastično ne promijeni, i možemo samo sanjati treće mjesto.ali neka. nek skuže da nije dovoljno imat igrače koji nešto znaju da bi se rezultat imao
  • og1986
    2.9k
    Oršić je nakon utakmice rekao da su mislili držati nulu i kao da su znali da kako utakmica bude odmicala da će njima biti lakše a WH gore.
    I kao taj "rani" gol je poremetio planove.

    Evo to je bio plan krznara. Nemam pojma zašto i čemu tako, ali totalna debilana.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Oršić je nakon utakmice rekao da su mislili držati nulu i kao da su znali da kako utakmica bude odmicala da će njima biti lakše a WH gore.og1986

    Ingeniozno moram reći.
  • Infinity
    14.9k
    Covjek bi pomislio da je zadnje kolo u kojem West Hamu gori pod nogama, a nama eto nije razocarenje ni izgubiti, ali se nadamo da ce oni srljati i da je to nasa sansa.

    Prvo kolo, gostovanje, bili bi oni zadovoljni i da su bod uzeli, a ne da ce im biti tesko jer je X u 70. i nekoj.

    Bas smo se postavili kao da nam dolazi prvak Engleske, a ne jebeni West Ham.
  • bbb medimurje
    2.8k
    Neznam dal ste primjetili al vec dok su oni izveli prvi centar odmah na pocetku utakmice nasi su se uvukli u krilo livakovica, nije bilo pritiska na loptu i stoper je vukao loptu skoro do centra i onda je isla duga na antonia
    Vec taj prvi 'napad' je dosta toga otkrio
    Petkovic i sutalo odlicni
    Orsic zatvoren u ovom sustavu
    I kod drugog gola po meni je Ras prekasno krenuo u zatvaranje
    Sve u svemu bilo je lose al bilo je i tezih i vecih europskih poraza al ostaje zal jer se moglo vise i bolje
  • og1986
    2.9k
    Isto tako negdje u prvom poluvremenu je Petković zvao i rukama pokazivao da se obrana digne naprijed i da svi ne budu tako povučeni natrag. Ali ništa od toga.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Mislim da treba angažirati kvalitetnog trenera, u slovenskom savezu je kaos, nek dovedu keka.

    Dinamo radi par koraka unazad, vraćamo se u doba kjune... 3 europske tekme u nizu nema gola, nema ni većeg broja ozbiljnijih šansi pa da čovjek kaže, neće lopta u gol, a primilo se 5, da je šerifu trebalo u zagrebu, vjerojatno bi primili barem još jedan.
  • Blue98
    716
    Mi jednostavno nemamo igrace za 3-5-2
  • Nolifer
    5.9k
    Od ratnika do tuljana....

    Za 3-5-2 moramo imati stabilne i koncentrirane igrače, a mi to nemamo, kao što sam ranije pisao. Treba vratit igru na čvrsti i zgusnuti 4141, pa makar Petko bio klasična 10 u sredini sa Ivanušecom i iza njih Ademi, a špica neko drugi npr Jurić..

    Kak oni misle bit treći u skupini sa ovakvom igrom, pojma nemam.. Samo da nebu raspad sistema protiv Genka...

    Bojim se poniženja gore u Londonu, tu rade kriminalno početničke greške, ne znam, ali onaj KTC više nije za Dinamo, pa taj nas je puno puta koštal golova i golova u Europskim utakmicama.. Do kad više?

    Krkan da ima obraza, sam bi otišao, ali očito nema...

    I dobro ste primjetili, pa oni su na početku nas pritisnuli i imali ne znam koliko kornera...

    Sve u svemu jalovo i žalosno.. Žalosno radi pristupa igri i mišljenja nekih igrača da su htjeli što dulje bit na nuli. Pa na domaćem si na terenu i moraš pokazat ko je gazda doma jbt, o kojem god protivniku da se radi...

    Moral sam se ispuhat, pozdrav s odmora...
  • LovroZG
    1.3k
    Mene čak najviše od svega živcira da smo mi zbog ovog odgodili Hajduk za vikend.

    Ovo sve sad zgleda ko da je fokus na HNL-u, a Europa “je nagrada” pa u njoj možemo igrat bilo kak.

    A i Krznar nastavlja sa sve glupljim izjavama.
    “Tražili smo dva igrača koji će s pozicije stopera bolje moći ući u igru, a procijenili smo da će to biti Šutalo i Franjić. Oni imaju te karakteristike i to je bio jedini razlog, a pogreška Theophilea nije bila razlog zašto smo ga izvadili iz igre.”

    Dakle, on nije KTC-a vadio iz igre zbog njegove greške nego samo zato jer mu je u obrani trebo neko ko neće sjebat ko KTC.
  • xavier
    11k
    Za 3-5-2 moramo imati stabilne i koncentrirane igrače, a mi to nemamo, kao što sam ranije pisao. Treba vratit igru na čvrsti i zgusnuti 4141, pa makar Petko bio klasična 10 u sredini sa Ivanušecom i iza njih Ademi, a špica neko drugi npr Jurić..xFire

    Dobro, ovo boldano treba imati za svaku formaciju :smile:

    No da, rekao bih da ovim igračima više odgovara igra s 4 iza:

    Livaković - Ristovski/Moharrami, KTC/Dilaver, Lauritsen, Franjić - Ademi, Mišić - Oršić, Petković (kad je odlučio da više nije napadač), Ivanušec - (Gavranović)...e da nam je sad Gavranović :grimace:

    No vratit ću se na onaj dio da problem uopće nije u formaciji...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja također imam osjećaj da Ademi više ne želi da igra zadnjeg veznog. Čini mi se da želi da bude puno više prema naprijed.

    Mišić je pozicijski zadnji vezni i zato mu je Krznar u prvom pridodao Franjića, očigledno je imao strah da tu ne budemo premekani.

    Koju god formaciju da slažemo možemo zaboraviti Ademija na šestici. On je sada osmica, čak bi po onom sinoć i zadnjim tekmama koje je igrao rekao da su maksimalno 2 ili 3 igrača ofenzivnija od njega.
  • Eduardo
    16.8k
    Koliko smo samo prvih poluvremena potratili pod vodstvom ćelave protuhe, ali baš potratili? Isti ovaj pičkasti, bezmudi obrazac igre potječe još od Villarreala i ne mijenja se.

    Damir Krznar je P-I-Č-K-A od trenera i zbog njegove foilozofije nogometa Dinamo se vraća na staze na kojima je bio prije Bjelice. Jebeno gadljivo šta je napravio od ove ekipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.