• marcio amoroso
    31.4k
    Ljudi kreću s centra i naši se odmah povlače na 30 metara. 5 sekundi mi je trebalo da shvatim šta nas čeka. West Ham jednostavno nije toliko bolji od nas da ga se mora tako bojati i ići golmanu u krilo.

    Pa njemu Orša igra lijevog beka, a onda se od njega očekuje da je prvi u kontri. Kako jbt.
    Krznar naravno zna dosta o nogometu i ovaj poraz nije kraj svijeta, ali mi jednostavno loše izgledamo i to su činjenice.

    Mi smo danas izgledali kao onaj uplašeni Dinamo od prije par godina.
  • deda
    26.3k
    Prvi put otkad gledam Dinamo sam htio otići s tribine prije kraja utakmice. Hvala vam za to.
  • Jaro
    5.1k
    TKC zajebe gol, i ovaj ga ko juniora izvadi na poluvremenu?
    To sto je postavio sustav gdje bi trojka iz zadnjeg reda morala pocinjati kreaciju napada s igracima kojima igra loptom po podu i brzina nisu medju top 10 kvaliteta nije bitno...
    I onda drugi gol oadne zbog istog razlova od drugog igraca...
    Uzasno postavljena igra, kukavicluk od starta, nereagiranje,nebulozno ili zakasnjelo reagiranje od strane klupe...
    Dok je Majer bio tu, vadio ga ne iz igre bez obzira na stanne na terenu, al aj moze se izvuc navuceno jer je obicno ubacivao Kastratia pa time kao mijenjao nacin igre... Sada on vadi Ivanuseca koji jedini uz Petkovica moze napraviti nesto s loptom da bi uveo koga, Gojaka, i to kada i dobio sto?
  • xavier
    11k
    Ja ću samo ponoviti što sam rekao nakon Osijeka kad je zavladalo "opće oduševljenje" Krznarovom "novom stranicom" i prelaskom na sustav s 3 stopera...da, izgledali smo odlično protiv Osijeka, ali je li baš Osijek u tom trenutku bio pravo mjerilo kako igrati protiv suparnika u Europi?

    Taj Osijek koji smo tako moćno nadigrali novim sustavom, izgubio je utakmicu prije toga od Istre 2:0, a utakmicu nakon toge je uspio izjednačiti protiv Lokomotive u sudačkoj nadoknadi. Želim reći da je Osijek već neko vrijeme u krizi i ne možemo tu pobjedu uzimati kao pravi pokazatelj.

    Ne smije Oršić u nekim trenucima biti toliko daleko od gola, ne može Ademi u više navrata biti najistureniji igrač umjesto da donosi "srce" i prevagu na sredini terena. U sustavu s 3 stopera , ti stoperi bi trebali znati iznositi loptu, a utakmice protiv HNL protivnika ti tu daju lažnu sliku iako da se ne lažemo, ni u HNL-u ne izgledamo sjajno...

    I samo kratki komentar zapada...mislim da dosta više od polovice gledatelja nije dočekalo zadnji sudački zvižduk...
  • Cosey
    411
    Mene je tekma podsjetila na one godine, kada srećom nisam išao, gdje je sve bilo u prvom planu osim rezultata. Ubio me drugi gol, totalna apatija.
  • superhik
    9.7k
    Red iznad mene, dva tipa: "Zvao sam XY(tip s posla) na utakmicu. Kažem mu 'Dođi u 17 na ručak u pivnicu i idemo na tekmu. Karte su riješene preko sponzorstva. A on meni kao ma nisam se testirao ni cijepio. Pa i to ti je riješeno. Dođi u 17 i imaš i ulaznicu i test"
  • Mali Zeus
    8.6k
    Na papiru je to trebalo izgledati 3-5-2 s Oršićem i Petkovićem naprijed, al u praksi tj kako je na kraju bilo u prvom je bilo potpuno nelogično. Trošiš Oršića na beku koji čeka loptu konstantno kod centra, Petković igra nešto između napada i desetke, a zapravo nijedno ni drugo, treba nam 5,6 minuta dok se uopće približimo njihovom šesnaestercu i onda se ništa i ne dogodi jer se treba pretrčati cijela polovica terena, pa onda nekakvi pokušaju visokih lopti, Ademi kao polušpica.. Mah. Još sam se smijao Rukavini kad je u najavi rekao da će Ademi biti polušpica i Franjić zadnji vezni kad ono stvarno. Oni su iskoristili našu pogrešku (opet Katarina, nemreš vjerovat :D) i igrali koliko treba. U drugom je Krznar nešto pokušao, ali bilo je prekasno i osim tog nekog poleta 10 minuta nismo ništa vidjeli. Jedna od onih tekmi za koje znaš kako će završiti, da se neće ništa promijeniti i samo čekaš da dođe do kraja. Čisto mučenje.

    Na kraju Krznar kaže da ga je West Ham iznenadio s izlaženjem trojice naprijed i da su to dobro radili. Toliko o pripremi. Peternac na poluvremenu kaže pokušat ćemo s nekom špicom....

    I da spomenem sjajan kapetanski potez Ademija koji je tjerao onog pedera Ricea od sjevera dok je slavio.
  • Olmic
    2.6k
    Mislim da svakako trebamo nastaviti igrat 3 5 2

    Ali s pravim igračima

    Livi
    Ristovski Ras Franjić
    Moha Ademi Mišić Oršić
    Ivanušec Petko
    Jurić ( kad nema boljeg)


    Imaju sad 2 tjedna do genta i 2 tekme da prilagode igru, izlaženje u napad, kretanje napadača i slično.



    Jučer je velika greška bila što je Ivanušec igrao zadnjeg a Ademi prednjeg
  • superhik
    9.7k
    O Captain! My captain!
    5qe991sfz5s9k80b.jpg
  • xavier
    11k
    Livi
    Ristovski Ras Franjić
    Moha Ademi Mišić Oršić
    Ivanušec Petko
    Jurić ( kad nema boljeg)
    Olmic

    Ako igramo 3-5-2, Oršić može i mora igrati jedino napadača. Juriću svaka čast, ali daleko je on od startera u europskim utakmicama.

    Nemam ništa protiv 3-5-2, ali nisam uopće siguran da je trebalo mijenjati formaciju. Problemi su sasvim drugačije prirode...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Problemi su sasvim drugačije prirode...xavier

    Po meni problemi leže u osnovi nogometne igre. Psihička i fizička sprema. Mi nit smo psihički, a još manje fizički spremni za ovaj nivo.
  • xavier
    11k


    Upravo to, a ne vidim tko može za to biti kriv ako ne trener.
  • reziser
    5.8k
    samo jedna komentar nakon jučer, nikad mirnije odgledao tekmu. od prvog zvižduka, kad su čekićari krenuli s centra a naši svi odmah u 16 metara, sve mi je bilo jasno kak ćemo igrati. Usrali se od početka. Bez agresije, bez pritiska, nevjerojatno puno neforsiranih pogrešaka, greške u obrani i poklonjeni golovi kao u loša stara dinamova vremena. Bez ikakve prilike prem anaprijed, za uzbuđenjima. Jedine moje reakcije su bile hvatanje za glavu..... očajna igra. Par igrača kao da nije bilo na tekmi....ma..bez komentara

    Jedine pohvale zaslužuje sjever.... kapa do poda za poruke, pjesmu cijelim tijekom tekme. Englezi se nisu niti jednom javili....
    kao i uvijek pohvale vjernim navijačima sa zapada koji odlaze prije kraja tekme....

    nakon duže vremena se skupi malo veći broj gledatelja, javijača i oni odigraju tak kak su odigrali, pederski.
  • Ludovic IX
    5k
    ali oni nisu igralui 3-5-2 jučer već 3-6-1 s time da taj 1 nije u napadu uopće bio. krznar htio imat višak u sredini a dobio je kiflu jer nisu znali di tko treba stajat. baš se vidjelo kak se gledaju i ne znaju tko koga treb čuvat.

    smješno je izgledalo. kao da prvi put stoje zajedno na terenu. drugo, trka je katastrofalna bila. mi krećemo u kontru i onda igrač s loptom ide i eventualno još jedan a 8 igrala su na naših 20-30 metara još uvijek. nije problem izgubit od engleza. ali je problem kad to izgleda ovako. kao da nije bilo volje a ne vjerujem da im se nije dalo. oršić igrača manje na boku. 3-5-2 da je bilo sa oršom i petkovićem i mi bi vjerjatno brem dve šnse imali u prvom poluvremenu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.