• Nema zaleđa Mikića
    957
    Tužno je što sam u trenutku pomislio da bi bolji bio Kruno na klupi.
  • Dudu
    2.6k
    Theophile kao da je dupli agent, uvijek zajebe kad je najbitnije, al opet je dobar kakvi su prije bili.

    Na sjeveru dobra atmosfera, ali moze se i zesce
  • Ali
    1.8k
    tkd2t0h7t7vj4rcn.jpg

    Jedini oni danas prolaznu ocjenu
  • Dudu
    2.6k
    Riceu nebem sve po spisku i nebi žalio mjesec dana zatvora da mi ga daju na 5 minuta.marcio amoroso

    Ademi kralj, lijepo se zatrcao i odgurno ga, pa mu spomenuo majku par puta, zato je kapetan, legenda :cool:
  • cron1ck
    1.5k
    A sta je Rice napravio, da ga je Ademi napao? Nisam uspjelo vidjeti, samo sam vidio gužvu.
  • Dudu
    2.6k
    Dosao pred sjever i neke gestikulacije bahate, kao nama u inat je zabio
  • Neki tip
    18.3k
    Na sjeveru dobra atmosfera, ali moze se i zesceDudu

    Ok, uvijek sve može više, bolje, jače, samo najrjeđi dosegnu svoje maksimume u bilo čemu, ali ovo zbilja nije večer kad bih o tome da su bojsi mogli išta bolje.. jer, ako ćemo istinu, taj sjever je danas bio apsolutno jedino na utakmici što je valjalo i vrijedilo.
  • Dudu
    2.6k


    Samo kazem iz prve ruke, jer je morao lik preko zvucnika malo cesce upute i napominjat ruke gore svakih 20 sekundi, inace ide sinkroniziranije i spotnanije, ali opet je funkcioniralo
  • Salva
    2.3k
    Potez Ademija kad je Rice dosao pod Sjever…top
  • Neki tip
    18.3k
    ma sve 5, najbolja kritika je samokritika..

    Al uz tol'ko lošeg danas "malo žešći" bojsi mi ni na kraj pameti.. :)
  • Salva
    2.3k
    I da, cestitke navijacima na zapadu kako su lijepo od 70. minute napustali stadion. Odlican mentalitet, pravi Dinamovci
  • Dudu
    2.6k
    To da..

    Ja sam opet dojma da smo ih precijenili, kao prva sa Spursima, bez garda, pogreske iz straha, pogotovo ova druga Sutala, cim je primio loptu vidjelo se da ne zna sta ce s njom, iako treba ga istrpiti, ovo mu je prva velika tekma
  • Dudu
    2.6k
    I ovi novinari stvarno nemaju pojma o nogometu, kao stoperi West Hama pojeli Petka, lik je odigrao vrhunski, jedno 4-5 kljucnih dodavanja, odlicna primanja i odlaganja lopte, jedan od rijetkih na top razini..

    Trebao uzet bar 20 duela da ga ne pojedu, 15 od 24 je ispod prosjeka :lol:

    o2ad0ckbni0k0d0v.jpg
  • serbus
    3.2k


    Meni su takve reakcije igrača odlična stvar nego kaj bi frajer trebao zabiti i okrenut se...Lijepo da je izazvalo i kontra efekt Ademija a sad imaju dodatnog matrijala da im ga u uzvratu metnu. Halilović kad je dao na Poljudu pa još cimao tovare ništa ljepše. Takvi igrači i potezi još drže nogomet nogometom. Emocija je super stvar.

    Krznara više ne komentiram lopata.
  • miro
    2.9k
    Šteta...mislim, dobar je WestHam, ali morali smo bolje. Osim toga, mislio sam da su Englezi dobri navijači, ali pjevali su 5 puta ukupno valjda. Boysi su ih pojeli - bili su super, moji klinci su baš bili impresionirani, više su njih gledali i komentirali nego tekmu. A kaj se tekme tiče, Ristovski i Mišić ko da nisu došli, Theophile nažalost je :sad: Mislim da će se tek vidjet kako nemamo ni blizu igrače koji bi mogli nadoknadit Majera i Jakića, šteta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.