• marcio amoroso
    31.9k
    Ovo su ti bodovi koji Gorici fale na kraju za Europu. Kad ne možeš dragovoljca dobiti kući nisi zaslužio ni prvo pretkolo protiv Gzire.
  • deda
    27.5k
    Znači mali Zvonarek u Bayernu za cca. 1,5-1,8 plus eventualni bonusi. Najveći transfer Slavena u povijesti.
  • Blue98
    721

    Nadam se da neće nestat kao većina hr talenata što su rano napuštali domace klubove
  • deda
    27.5k
    Ide u ozbiljan klub, ne bi trebao. Osim toga ostat će cijelu sezonu u Koprivnici.
  • Blue98
    721
    Istina, al opet nece ni 18 napunit a vec ce otic, po meni prerano
  • Dudu
    2.6k
    Nagelsmann se sigurno nece libiti staviti i mladog igraca ako se dokaze, sad je na njemu da odradi sto bolju sezonu u Slavenu
  • SAS1987
    13.2k
    Vidjet ćemo za par godina ako će Dinamo žaliti što ga nije doveo ili će on žaliti da nije išao u Dinamo :smile:
  • Blue98
    721
    Ako krene nizbrdo uvijek postoji opcija da karijeru oživi u dinamu
  • xavier
    11.1k
    Ide u ozbiljan klub, ne bi trebaodeda

    Ide u veliki klub, a siguran sam da Bayern takvih svake godine kupi barem nekoliko. Ne kažem da neće uspjeti, napokon ni ne znam baš previše o dečku. No povijest govori da se više takvih na kraju "izgubi" putem nego što ih ostvari svoj potencijal.

    Ne govorim ovo iz perspektive Dinama i činjenice što nije prvo došao u Maksimir nego jednostavno bolje šanse dajem igračima koji izaberu put preko recimo Salzburga ili tako nekog nego onima koji kao više manje nepoznati odlaze u Bayern, Chelsea, City, Barcu ili Real.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne pratim bayern toliko ali ivkovic je komentirao da bayern ne kupuje kao chelsi i city i salje po posudbama, zapravo zadnji tako mlad igrac kojeg su kupili je bio alaba. Vjerujem da ce pametno oni s njim i poslje slavena ide na posudbu ili u prvu austrijsku ili u bundesligu, ostalo je na njemu da se pokaze.
  • Keyser Soze
    8k
    Slaven vodi protiv Rijeke
  • vafenss
    233
    Drmic nije normalan, 2 komada za preokret Rijeke
  • marcio amoroso
    31.9k
    Drmicvafenss

    Vrhunski napadač.
  • Majki2111
    2.6k
    Meni se Kačavenda dopada. Njega bi trebalo uzet što prije....
  • Neki tip
    19k
    Šta je ovo, ni bu ni mu da nam "glavni konkurent" polako otpada nakon petine prvenstva.. :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.