• Smotanihaker
    700
    To Andrić opet promašio penal. Ne bi on to trebao pucati vise.
  • Krizy
    43.2k
    daju mu da puca jer je to jedini način da zabije očito
  • 000
    946
    Ne daju dresove, jer ih sad kao moraju placati :cool:
  • BluePhone67
    3.9k
    Ne daju dresove, jer ih sad kao moraju placatiCavalera

    Da, da jbt. Sada si me sjetio kako mi je Situm prodao foru, kao kasnije sada jos igra u njemu i kasnije izadje na poluvremenu i pravi se grbav. :nerd:
  • deda
    32.6k
    Umoran sam kao pas od košnje, ali samo da pozdravim našeg kolegu Smotanihaker. Dobrodošao na Zonu Dinamo!
  • Smotanihaker
    700
    Hvala deda na pozivu.
  • BluePhone67
    3.9k
    yq1x56q9c7jcuhu4.jpg
    7k5sqo9hkecz1rvj.jpg

    Sn 02.05.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    Proslo je 6 godina od kada nas je prerano napustio Ivan Turina, povodom godisnjice smrti Ivan ce u svojoj Dubravi na Klaki dobiti kroz vikend i mural od strane BBB-a i navijaca Dinama. U Zagreb su takodjer vec stigli tradicionalno navijaci AIK-a na druzenje sa nasim navijacima gdje ce postaviti vijence na grob nasega Joje.

    rftcz16mrvyld1nb.jpg
  • BluePhone67
    3.9k
    Bjelica lijepo odgovorio na temu Majera i Bare.

    Ukratko

    Nitko, bas nitko nije iznad kluba. Niti jedan igrac, trener, manager, niti bilo koja druga osoba. Dinamo je na prvom mjestu i tako ce biti dok god sam ja u klubu. Ne odlucujem ja tko ce igrati, vec sami igraci i njihov rad i doprinos na terenu, za momcad i klub.

    Amen
  • deda
    32.6k
    Amen
  • reziser
    6.8k

    deda zatvorio temu :lol:
  • deda
    32.6k
    Svim članovima foruma samo želim reći da se ne uplaše. :wink: Naime, dobili smo i prvog donatora tj. partnera čiji gif se pojavljuje na temama. Grupica fanatika (volontera) koja je pokrenula cijelu ideju projekta i na koju troši velike količine vremena i sredstava trebati će svaku potporu. Prije svega u vidu suradnje, razmjene informacija, pozivamo sve zainteresirane da se priključe timu i stvaranju pozitivne energije oko našeg napaćenog kluba. Da se ovaj post ne bi izgubio u bespućima foruma uskoro će se pojaviti i gif sličnog sadržaja koji će Vas pozvati na suradnju u raznim oblicima. Hvala ekipa za svu podršku koju ste pružili do sada prisustvom na forumu. Idemo dalje još jači. Samo Dinamo, samo Građanski.
  • 000
    946
    6TLqjSB.jpg

    Ovo je slika sa SLUŽBENOG Bayernovog YT profila, na kom će biti live prijenos finala.
    Sad zamislite da mi stavimo Bayernov grb iz trećeg rajha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.