• Krizy
    44.1k
    Frankfurt je samo 3 igrača prodao za 10+ M € i sva tri su bili napadači (Jović, Haller, Silva).
    Od 5 do 10 M € također samo trojicu.
    Najskuplja prodaja def. veznog je Mascarell za 4M €

    Neki max iznos od tih 30% bi mogao biti 4 milijuna eura, sumnjam da će se i toliko izvući.
    Uvijek postoji opcija da nas zajebu kao i Fiorentinu s Rebićem :sweat:
  • xyz
    840
    Ispada da je 7 mil eura s eventualnim bonusima. Znači oko 5 fiksno...
  • Krizy
    44.1k
    24h opet pišu da je Doekhi blizu potpisa za Dinamo.
  • Krizy
    44.1k
    SN:

    Po prvom ugovoru koji je potpisao Majer s Dinamom, Lokomotiva je imala 20 posto njegova idućeg transfera. U Maksimiru kažu da tog dodatka sad nema, da je Dinamo u međuvremenu otkupio i taj dio i da čitav iznos pripada Modrima.
  • xavier
    12.1k
    Po prvom ugovoru koji je potpisao Majer s Dinamom, Lokomotiva je imala 20 posto njegova idućeg transfera.Krizy

    Ova rečenica pokazuje koliko u SN znaju o tome. Pa ne može Majer potpisati novi ugovor i Dinamo se time riješiti obveze prema Lokomotivi.

    Mislim ne kažem da Dinamo to nije riješio s Lokomotivom, ali mogli bi onda napisati koliko je to koštalo. Za svaki prihod se hvale do zadnjeg centa, a rashodi su "poslovna tajna".
  • Krizy
    44.1k
    Ma zato sam i boldao "SN", pošto svi znamo koliko su pouzdani.
  • xyz
    840
    U ugovoru koji je sklapa između klubova pri transferu igrača se može staviti klauzula da se preostali postotak od budućeg transfera može otkupiti u nekom roku za xx novca.
  • xavier
    12.1k


    Nije to bila poanta ovog što sam napisao.
  • Armagedon13
    959
    Što se stopera tiče vidim da su Danci prodali igrača u Rusiju za 7m,oni su isto u EL.Mislim da od njihovog kapetana ništa.Nizozemski sport.dir . pak kaže da im ne treba 5 stopera,izgleda da nam dolazi Danhilo
  • Beowulf112
    332
    Danhilo je po meni bio i najbolji izbor...ima najmanje godina,kapetan vitessea,moguce ga je transferirat kasnije puno lakse i vratiti u najmanju ruku ulozeno
  • Baneki
    746
    Baš pogledao Vitesse, uz tog Da bila tamo ima i jedan naš stoper Alois Oros, 20g, koji je igrao za naše U reprezentacije.
  • SAS1987
    14.8k
    Dinamo je navodno dao ponudu za Krizmanica iz Gorice.
  • LovroZG
    1.3k
    Jedini igrač kojeg bi baš htio iz HNL-a. Šteta šta se zimus nismo usredotočili samo na njega i Bulata.
  • rob ljubavi
    868
    Ovo baš podsjeća na ligu za bedaka.Ne kažem da ćemo biti tako loši ili slično, ali tada se pokupovalo toliko tih mladih reprezentativaca, potencijala i talenata pa se to nije moglo posložit kak spada.

    Sad opet, sve neki HNL igrači koji odskaču u slabijim klubovima i u klubu ih pokusavaju zgrabit da naprave ekipu od njih i naravno bankomat.

    Štefulj,Čabraja,Špikić,Menalo,Jurić,Kastrati,Nevistić,Bulat, možda sam nekog još zaboravio, nisu pojačanja za klub kao što je Dinamo. A lova koju javno objave također prelazi realni iznos koji se za njih treba iskeširati.

    Još će sad dovest eventualno nekog isprofiliranog stranca da zamažu oči navijačkom puku. Fućkaš to kad desno krilo nemaš, pogotovo sad kad Ivanušec ide na Majerovo mjesto, o obrani da ne pričam, zamjeni za Petkovića, srce veznog reda načeto ozlijedama ili odlazi/otišlo iz kluba. Tragedija.
  • vjeko1701
    8.6k
    sad kad Ivanušec iderob ljubavi

    Srce mi skoro stali čitajući ovo, već mislio da su i njega prodali...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions