• deda
    32.6k
    Dinamo way or higway, that's all I have to say about that.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Majer je igracina i strašno drago bi mi bilo da uspije u Dinamu. Momak loptu udara drugačije od drugih i to se ne može naučiti. Imao je te ozljede i igrali su drugi i nametnuli se, logično. Jedino sto mi se ne sviđa da ga glupi manager gura preko medija, to mi je odvratno. Za takve stvari nema isprike i trebale bi se drastično kažnjavati. Također imam osjećaj da Majer bas i nije igrač po ukusu Bjelice, jednostavno ti igrači koji su slabiji defenzivno više ne prolaze. Dobra stvar je sto je defenziva stvar volje a ne talenta, nadam se da će Majer to shvatiti na vrijeme i donijeti nam puno radosti u najdražem dresu.
  • Papastrumf
    12.2k
    Nije Majer kriv što mu je manager idiot. Dečko je sasvim ok. Nije nikada prosipao žuć, niti kada je ostajao na tribini u europskim utakmicama.
    I ja mislim da je dečko vrhunski talent i nadam se i očekujem da će sljedeće sezone eksplodirati i to u dinamovom dresu naravno.
  • marcio amoroso
    36.4k
    I ja ne mislim da je Majer kriv. Čak mislim da je žrtva idiota i da treba naći nekoga normalnog da ga zastupa, ovaj mu sa ovakvim izjavama neće pomoći 100 posto.
  • deda
    32.6k
    Naravno finale kupa je u 18.00h. I kako da ti sad iz Bjelovara dođeš. Da tražim od direktora godišnji?
  • reziser
    6.8k
    razmisljam ići na finale....
    deda. pitaj dišu, možda te pusti ranije ak je dinamovac :cool:
  • deda
    32.6k
    Je, ali je zajeban. :lol:
  • Papastrumf
    12.2k
    Retardirani debili. Što drugo očekivati od te gamadi!?
  • Blaz
    373
    imas zajebanog disu , a uz to i dinamovac od glave do pete. :lol:
  • reziser
    6.8k

    pozovi i dišu, možda uspiješ


    papa, pa mislim da se termin finala zna odavno? ima tu puno uvijeta za određivanje termina utakmica
  • reziser
    6.8k

    da je tebi takav diša :joke:
  • deda
    32.6k
    Veli dišina žena da će se rastat od njega ako me pusti. Aždaja :joke: :lol:
  • reziser
    6.8k

    aždaja maltretra dišu , pa onda diša svoje djelatnike :yum:
    ali vjerujem ja u tvoje sposobnosti izvlačenja i odlaska na finale :up:
    svi imaju svoje aždaje doma :rage:
  • BluePhone67
    3.9k
    amncdp3exm2jyy20.jpg

    Sn 01.05.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    Kaze Olivari, mnogo polemike i komentara je izazvalo jucerasnji intervju o Andy Bari, jer on manager Olma, Majera, Sammira (blabla), sve sto smo jucer pricali .. I onda poeintiranje Olivarija ali on to moze reci jer ima igraca vise od 100 igraca u svojoj agenciji, on je doveo Olma na kojem ce Dinamo zaraditi milijune i na Majeru ce biti zarada, Nelio Lucas iz Doyen sporta je kum njegove kceri koji drzi Neymara, prijatelj je sa Jorgeom Mendesom koji u svojoj stali ima Ronalda itd.

    Sto to znaci, da moze ucjenjivati klub, trenera i njegovu viziju i umanjivati ostale igrace koji nisu iz njegove agencije, da je i Dinamo stala gdje ce njegovi igraci igrati i promovirati se kako si je on zacrtao iskljucivo da na kraju price on gleda svoju zaradu. E "moj" Olivari, ti si izgleda odavno u njegovoj stali i dok ti daje pomalo frisko pokosene trave i vode ti ces pisat ovakve tekstove na ustrb kluba kojeg navodno navijas i veliki si njegov navijac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.